Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='zachary']Przelałam 150zł na Brunka.Śliczny Niuniuś.Mam takiego od lutego.Oczu ze mnie nie spuszcza od tej pory, a przykleja się jak magnes....Pozostałe trzy psiaki zazdrosne, że och i ach!, o dwóch kocurach również zazdrosnych nie wspomnę....Ale jak usiłowałam go wyadoptować, to wracał szybciej niż bumerang....Ech....[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: jeszcze raz bardzo bardzo Ci dziękuję


[quote name='MWo']Boże, jaki on jest fajny! Dziewczyny, jestescie niesamowite że to robicie. To jak szybko reagujecie i jak się wspieracie, coś pięknego :) przywracacie wiarę w ludzi.[/QUOTE]
Bez pomocy wszystkich na wątku to mogłybyśmy sobie palcem w bucie pokiwać

Bardzo wszystkim dziękujemy

Wpłynęło 200 zł od AniaGucio (spadek po Rufusie) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Odebrałam wczoraj fanty od Gabi87 (obfociłam), dzisiaj umawiam się z Aldoną z Sosnowca na odbiór fantów

Piesiofajnyjest zadeklarowała wpłatę jednorazową 50 zł i stałą 10 zł/mies :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, do kogo mozna wyslac pare groszy? Prosze o pw z danymi :)[/QUOTE]
Edytko bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Cioteczki zamówiłam dla Bruna karmę Brit Edult 15 kg za 73,99
Wysyłkę zleciłam od razu do Emiś, powinno mu starczyć na 2 miesiące.
To wyjdzie nam taniej niż zapłata za karmę w hoteliku bo tak nas kosztuje 37 zł/mies a w hoteliku 75/ miesiąc
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1772730616&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62[/url]


Przy okazji dzwoniłam do Emiś o nr kodu i pytałam o Brunka oczywiście.
Z okiem jest jeszcze lepiej niż wczoraj, ta trzecia powieka jeszcze się trochę cofnęła, ale jest tak jak się obawiałyśmy. Bruno nie toleruje zamknięcia w samotności.
Nie ma możliwości rozwalenia klatki jak u weta, ale usiłuje to robić. Trochę sobie poharatał łepek o pręty. W nocy szczekał. Na spacerach jest bardzo grzeczny, nie ciągnie zachowuje czystość.
Myślę że trzeba mu dać ze dwa dni, ale jak to się nie zmieni to będzie trzeba szukać czegoś innego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Mysiu, zrobiłyście mu zdjęcia do ogłoszeń? Z tego co widzę ma bardzo malutko..[/QUOTE]
Podjedziemy i zrobimy jak to oko będzie jeszcze trochę ładniejsze, wczoraj dwie sklerozy miałyśmy tylko komórki, a z nich strasznie marne są
[quote name='andegawenka']Może się wyciszy Elu, zobacz ile on już przeszedł w tak krótkim czasie...[/QUOTE]
Tak właśnie rozmawiałyśmy z Emiś żeby mu dać ze dwa dni.
Żeby się tylko gorzej nie poranił :shake:

Link to comment
Share on other sites

wpłynęły pieniążki od:

Zachary - 150 zł :loveu::loveu::loveu:
Agata Iwona D. z Siemianowic - 13 zł :loveu::loveu::loveu:
Anna Monika B z Warszawy - 100 zł :loveu::loveu::loveu:

Kochani bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:
Jeśli któraś z dwóch ostatnich osób ma nick na dogo to proszę się ujawnić, bo nie było z tytule przelewu :)

Rozliczenia są w 4 poście na 1 stronie [COLOR=red][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213578-Sosnowiec%21Zmasakrowane-oczko-poniewierany-%21-pomocyyyyyy%21"]klik[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Emsgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62[/url]


Przy okazji dzwoniłam do Emiś o nr kodu i pytałam o Brunka oczywiście.
Z okiem jest jeszcze lepiej niż wczoraj, ta trzecia powieka jeszcze się trochę cofnęła, ale jest tak jak się obawiałyśmy. Bruno nie toleruje zamknięcia w samotności.
Nie ma możliwości rozwalenia klatki jak u weta, ale usiłuje to robić. Trochę sobie poharatał łepek o pręty. W nocy szczekał. Na spacerach jest bardzo grzeczny, nie ciągnie zachowuje czystość.
Myślę że trzeba mu dać ze dwa dni, ale jak to się nie zmieni to będzie trzeba szukać czegoś innego.[/QUOTE]

Biedny psiak, ma bardzo silny lęk saparacyjny. Moze zgodziłby sie w boksie z drugim psem? To czasem chyba pomaga.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Garamond][SIZE=5][COLOR=magenta]Janiolyyy kochaneeeeeeee:iloveyou:[/COLOR][/SIZE][/FONT]:iloveyou::iloveyou::iloveyou:dziekujemy za wplaty dla ninia!:multi::multi::multi:Rudaszek kochaniunii .....:-(...napewno po jakims czasie sie to wszystko zmieni , musi sie biedulek przyzwyczaic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...