Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='bela51']Zapłaciłyscie bardzo duzo. Strasznie droga ta lecznica, skad weźmiemy teraz kase na hotel ?:-([/QUOTE]

Damy radę. Wysłałam dziś info do około 80 osób w pracy z prośbą o rozsyłanie dalej.
Może komuś zmięknie serducho...:\. Czekam na wypłatę, jak tylko wpłynie to również coś przeleję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MWo']Damy radę. Wysłałam dziś info do około 80 osób w pracy z prośbą o rozsyłanie dalej.
Może komuś zmięknie serducho...:\. Czekam na wypłatę, jak tylko wpłynie to również coś przeleję.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Belciu w piątek wieczorem, zostałyśmy postawione w sytuacji że mamy psa na smyczy z rozwalonym okiem. Nie bardzo miałyśmy czas na wybieranie i negocjowanie cen, nie wiedząc nawet jakich zabiegów będzie wymagał.
Nie wiem zresztą ile kosztowałoby w innych lecznicach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zapłaciłyscie bardzo duzo. Strasznie droga ta lecznica, skad weźmiemy teraz kase na hotel ?:-([/QUOTE]

Belu to koszt zabiegu oczka .....szczepienie na wściekliznę ....odrobaczenie ...odpchlenie .....antybiotyki .....pobyt w szpitalu od piątku oraz tabletki i krople.
Przykro mi że tyle wyszło ale na to nie mamy już wpływu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Belu to koszt zabiegu oczka .....szczepienie na wściekliznę ....odrobaczenie ...odpchlenie .....antybiotyki .....pobyt w szpitalu od piątku oraz tabletki i krople.
Przykro mi że tyle wyszło ale na to nie mamy już wpływu :([/QUOTE]
Cioteczki kochane :roll:najwazniejsze ,ze zdazylyscie na czas ....ze Bruno ma uratowane to oczko .Kto wie ,czy daloby sie je uratowac ,gdybyscie czekaly najpierw na jakies deklaracje .Tu czas i Wasza madra decyzja dzialaly na korzysc pieska .A tak piesio ma oczko ..:loveu:jest odrobaczony ,odpchlony i ma szczepienia .:multi:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Bruno to kochany psiak ....tak bardzo przywiązuje się do ludzi ...pragnie kontaktu z człowiekiem :( jak tylko wyszłymśmy z lecznicy bardzo chciał do niej wracać ....przywiązał się do Pana doktora ........ma lęk separacyjny :( zniszczył w lecznicy klatkę bo nie mógł się pogodzić z tym że jest zamknięty i nie ma przy nim człowieka :( Pan Wojciech pozwolił mu być ze sobą w gabinecie a on siedział pod biurkiem albo spał na wadze:cool3: Robił wszystko aby tylko być blisko.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja!!

Cioteczki, co z pieskiem?? Macie dla niego już hotelik? Obiecałam Ewie pomoc przy Stefciu, ale Stefcio poszedł do DS, tak więc deklaruję wpłatę jednorazową - spadek po moim podopiecznym Rufusie, na tego biedaka. Prześlijcie mi proszę nr konta i dane na PW!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Jestem i ja!!

Cioteczki, co z pieskiem?? Macie dla niego już hotelik? Obiecałam Ewie pomoc przy Stefciu, ale Stefcio poszedł do DS, tak więc deklaruję wpłatę jednorazową - spadek po moim podopiecznym Rufusie, na tego biedaka. Prześlijcie mi proszę nr konta i dane na PW![/QUOTE]
:loveu: Bruno aktualnie jest w hoteliku u Emiś :) Bardzo dziękujemy :loveu: Księgową Bruna jest Mysz już przesyłam PW :lol: DZIĘKUJEMY :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier New][SIZE=4][COLOR=mediumturquoise][COLOR=magenta]Janiolyyyy [/COLOR]Kochane Moje [IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG]:loveu::sweetCyb::iloveyou::modla::modla::modla::modla:klaniam sie przed Wami , sercem calem dziekujac!! Ja bez waszej pomocy , bez Myszki , Martusi:iloveyou::iloveyou:nie zdzialalabym nic ....:shake::shake:kochane moje , zycie ratujace dziekuje milionkroc![IMG]http://www.e-gify.com/gify/2033.gif[/IMG]Aniu Guciowa serce lacze z radosciiiiiiiiiii:loveu::loveu:dziekuje dziekuje wam , ze jestescie , ze Myszenka wiozla kochaniuteczka , ze juz bezpieczny!Wszystkim janiolkom ciotenkom dziekujemyyyyyyy[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Przelałam z konta Rufcia 200zl - trzymam kciuki za Brunona i nowy domek !![/QUOTE]
Aniu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziękujemy,

Bardzo dziękuję cioteczce Zachary, która pisała że wpłaci 100 zł :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

A to Bruno wprawdzie od strony zdrowego oka , ale trochę lewego widać i widać że lepsze [IMG]http://i53.tinypic.com/25k5smr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przelałam 150zł na Brunka.Śliczny Niuniuś.Mam takiego od lutego.Oczu ze mnie nie spuszcza od tej pory, a przykleja się jak magnes....Pozostałe trzy psiaki zazdrosne, że och i ach!, o dwóch kocurach również zazdrosnych nie wspomnę....Ale jak usiłowałam go wyadoptować, to wracał szybciej niż bumerang....Ech....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Aniu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziękujemy,

Bardzo dziękuję cioteczce Zachary, która pisała że wpłaci 100 zł :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

A to Bruno wprawdzie od strony zdrowego oka , ale trochę lewego widać i widać że lepsze [IMG]http://i53.tinypic.com/25k5smr.jpg[/IMG][/QUOTE]
Boże, jaki on jest fajny! Dziewczyny, jestescie niesamowite że to robicie. To jak szybko reagujecie i jak się wspieracie, coś pięknego :) przywracacie wiarę w ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...