Jump to content
Dogomania

Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='MALWA']Jeśli w schronie zajmowaliby sie psami tak jak swoim, to lepiej nie!!! Psiaków szkoda!

A poza tym tych s.... ( aż potok przekleństw ciśnie mi się na język ) potraktowałabym tak samo.
Gdyby pocierpieli, to może by zrozumieli co zrobili zwierzęciu ![/QUOTE]
Zgadzam się - nie powinny te potwory nawet zbliżyć się do zwierząt !!!! Hołotę bym ...utylizowała!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Boże, co za tydzień...Jak się zaczęlo rano w poniedziałek od Madoxa to potem istna lawina- Tessa, Piracik, bokserek, teraz ta bida. W międzyczasie moja Emi pogryziona...Udostępniłam i rozesłałam Fb, nie mam jak pomóc...:([/QUOTE]
rozsyłaniem też pomagasz, trzymam kciuki za twoją sunię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Dzisiaj dopiero przeczytalam. Co za kanalie, nie ludzie.:shake:
Gdzie chcecie go zawiezc, gdy opusci lecznice ?
Ja do konca miesiaca, jestem bez grosza, ale po pierwszym postaram sie cos wplacic dla wiernej psineczki.[/QUOTE]
dzięki Belciu. Wczoraj romzmawiałam z Emiś (płatny DT w Sarnowie) 12zł/dz + karma. Będzie miała 1 miejsce od 1-go . Dzisuaj nie mogę się dodzwonić żeby zarezerwować bo ma wyłączony tel. Nic tańszego i bliskiego na razie nie znlazłam
jak masz jakiś pomysł to pisz

[quote name='MWo']Dziewczyny, poproszę numer konta. Mój facet chce zasilić konto, nie wiem jeszcze ile, ale potrzebuje na już :)[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy, wycałuj "twojego faceta" :):)
Już poszło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Myszko, usiłuję znaleźć nr Twojego konta i nic z tego. Wobec tego też proszę na pw.[/QUOTE]
poszło Marudko:) Załóż sobie bazę danych dogo:):), ja na Ciebie wszystkie namiary mam :diabloti:;)
[quote name='DIF']Jestem i ja u małego!

Gdyby ktoś zrobił allegro cegiełkowe mogę opłacić... Na razie tyle mogę finansowo. :(
Nie zdecyduję się na stałą deklarację, bo już kilka psiaków na dogo sponsoruję. Ale będę zaglądać i trzymać mocno kciuki ;)[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy, poproszę Selengę albo Fiorsteinbock bo ja w tym temacie nie kumata jestem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiedźma']20 na razie jednorazowo po pierwszym.[/QUOTE]

[quote name='iwstar58']Nie ma kary, niema miary... przykra polska rzeczywistość
Elu, mogę w tej chwili Bruna jednorazowo wspomóc,
zabiorę baner i będę przybywać na wątek.
Poproszę zatem o nr konta[/QUOTE]

Dziewczyny jesteście kochane że nas nie zostawiacie :loveu::loveu::loveu::loveu:
już wysyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales'][SIZE=5][COLOR=indigo]:crazyeye::shake:Ciotenko mial ,,niby ,, wlasciciela:shake::shake::shake::-( prze czas , jak byl maluni , potem podrosl i zaczela jego matka z dziecmi swymi:crazyeye::shake::shake::shake:na podworze wyganiac , dzieciom pokazywala jak sie pozbyc psiaka , wywozac jego daleko .... lecz wracal bo kochal , gadalam dzis przez telefon z ta ... baba, rzekla ze maja gdzies jego i jego oko , ze nalezal do meza bylego i mozna se go brac i nic ja nie interesuje psiak .....:shake::crazyeye: dzieci z radoscia na tym podworzu , opowiadaly sobie jak to oni jego wywozili i on wracal ,,, menty , postokroc nie warte zeby miec muche .....:-([/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
dobro powraca ale zło powraca ze zdwojoną siłą.mam nadzieję ,ze tej babie kiedys los odpłaci i może wtedy zrozumie jaka była okrutna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...