Jump to content
Dogomania

Bezdomny,przeganiany,bity Kubuś dzięki Tamb w DS!!! ;)


Recommended Posts

  • Replies 594
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cholera już myślałm,ze koledze Kubusia wcisnę na dt, ale niestety wyjechał do Turcji i sam nie wie kiedy wróci...................jakoś mi ten Kubuś strasznie lezy na sercu........a domek sam się niestety nie znajdzie....tam na tym osiedlu ludzie bez serc dla kotów............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna007']no zimno już się robi............................Klaudus a może wiesz jaki on ma stosunek do psów -choć pewnie ucieka, jak każdy kot wolno żyjący....on się chowa w jakiś piwnicach?[/QUOTE]
[I]Do piwnic tam nie puszczają...
Jak do psów to nie wiem niestety...
Ale to taki tulasek - straszliwie mi Go szkoda...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

i to jest beznadziejne, że ludzie tak się odnoszą do tych, którzy chcą pomóc tym biedakom bezdomnym, strasznie jednak jest dużo takich co mają to gdzieś, albo sobie sprawy nie zdają jakie to są tragedie zwierzęce, ja to nie umiem jakoś przekonywać - mam koleżankę - ma duży dom z ogrodem i mówi, że kot, czy pies to dla niej zbyt duża odpowiedzialność, bo nie ma czasu się nimi zajmować (pracuje do 17-18), że zwierzęta będą nie zaopiekowane i będą cierpiały - czyli lepiej jak umrą gdzieś pod płotem...................no nie rozumiem takiego podejścia, a może to jednak chodzi o własną wygodę - jakoś nie umiem jej przekonać, a domek się marnuje, bo jeszcze jej tz jest kociolubny i kota chętnie by wzioł.......... ................................. - cholibka nikt nie chce Kubusia....a mogłabyś może mu jakieś fajne zdjęcia mordki zrobić?

Link to comment
Share on other sites

MNie też strasznie Kubuś zapadł w serducho..Gdyby nie to ze mam już 2 swoje koty ( i to nie najmłodsze) i sama nie jestem zdrowa już byłby u mnie.. Taki ludziolubny kot nie może tak żyć na wolności.I jeszcze zima w perspektywie..Niestety ja mogę tylko pomagać finansowo..Klaudia on nie może tam zostać na zimę...Podnosze do góry i trzymam mocno kciuki za Kiciusia....

Link to comment
Share on other sites

ponoszę Kubola . ...A czy on ma dużo ogłoszeń?
Może trzeba robić na pęczki-bo taki ładny że powinien chyba grzać się u pana na kolanach dawno temu
...Jak wracam z pracy to raz na 2 miesiące spotykam też kotka miziaka i
przytulaka jak Kubuś tyle że z przetrąconą łapką. Jest cudny z charakteru - taki koci anioł grzeczny , zakochany w ludziach ,
uwielbia noszenie na rękach (to trochę niebezpiecznie ) .Chyba był kiedyś domowy tylko ktoś go wyrzucił ,
bo cały czas patrzy żeby go wziąć na ręce . Ma rewir na dzielnicy cygańskiej - mieszkają tam cyganie w barakach .
Jak go zaczęłam głaskać to taka babka b. biedna poskarżyła się ,że ci faceci cygańscy nie pozwalają jej tym
kotom wynosić resztek z obiadu że niby brudzi i zalęgną się szczury . A on jest tak chudy że z góry to strach patrzeć
sam szkielet . Nie mam nawet altanki na ogródku żeby go przechować - żeby może ktoś kto chciałby go adoptować
mógł go obejrzeć . Bo widzę go raz na jakiś czas. Na szczęście biega na 3 łapach tak szybko jakby na 4 - że bym go nie dogoniła.
Wolę o nim nie myśleć bo i tak nic nie zrobię.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co z ogłoszeniami - pewnie ma mało. bo Klaudia pisała, że czasu nie ma - można porobić - tylko lepsze zdjęcia by się przydały.....
matkoooo to okropne z tymi kotkami, łaknącymi kontaktu z człowiekiem - a Ci cyganie to dziwni jacyś przecież jak kot będzie to szczurów nie będzie ..............ten kotek ma w sumie jeszcze gorzej od Kubusia..........a mogłabyś mu jakieś zdjęcia zrobić.................no w każdym razie ciągle szukam czegoś dla Kubusia i jakby co też będę pamiętam też o tym drugim biedaku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...