Jump to content
Dogomania

"Aby mój pies był zdrowy"


Toller

Recommended Posts

[quote name='Artur Dobrzynski']Chętnie przkażę nieodpłatnie pięć egzemplarzy autorskich mojej książki "Aby mój pies był zdrowy" na bazarek tego forum z zamysłem pomocy potrzebującym psiakom. Pozdrawiam Wszystkich Artur Dobrzyński. Proszę o kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL];)[/quote]

browo! czyn godny polecenia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

w książce na stronach 23-24 podane są odpowiednie wagi psów ras małych, dalej średnich i dużych. Z ciekawości sprawdziłam wagę sznaucera miniaturki i jest podane od 12 do 14 kg, na moje oko to za dużo (wiem, że od 4 do 7 kg). Podobnie z innymi rasami. Więc jak to jest?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Jak w temacie... Ostatnio na rynku pojawiła się kolejna książka p. Dobrzyńskiego - "Jak dbać o zdrowie psa". Co o niej sądzicie? Czy tak jak w "Aby mój pies.." jest w niej sporo błędów merytorycznych, czy napisana jest bardziej szczegółowo, a może ogólnikowo? Jakie są Wasze wrażenia? Jest o ponad 100 stron cieńsza od poprzednika.. Jak to wpływa na treść?
Od jakiegoś już czasu poszukuję książki w stylu "domowego poradnika weterynaryjnego" - aby zgłębić wiedzę, móc pomóc psu w nagłym wypadku itp. Czy polecacie te książki? Nie chciałabym kupować obydwu (no dobra.. chciałabym;), ale mam oszczędzać:mad:), szczególnie, jeśli treści w większości się powtarzają...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...