Jump to content
Dogomania

Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka


Anecioreczek

Recommended Posts

[quote name='Anecioreczek']jade z nią do Koszalina wiesz jaka ocene dostane? ndo :D
dlaczego tu nie wrzucam ? bo malo osob tu pisze zaglada, a pozatym wkurza mnie ze musze zdjecia zmiejszac :D[/QUOTE]

Nie znam wzorca, więc nie wiem dlaczego taka ocena ;) Jestem przyzwyczajona (z ringu tybków) że wszystko dostaje dosk., ewentualnie bdb.
No coś ostatnio słaby ruch na dogo ogólnie, ja zaglądam, ale siedzę cicho, bo mi się nie chce pisac ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]WADY: Wszelkie odchylenia od podanego wzorca powinny być uznawane za
wady i oceniane w zależności od stopnia nasilenia i wpływu na zdrowie i
dobrostan psa oraz zdolność wykonywania tradycyjnej pracy.[/QUOTE]
huehue, naprawdę uszy mają mega wpływ na zdrowie i pracę. Nie są częściowo złamane, więc dosk. raczej nie dostanie, ale bdb. czemu nie? Chyba że ma inne wady...
No ale to zkwp :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Bożeeee.... Zoom jest mega :loveu:
Jak się nazywa umaszczenie, które ma? Jest mega :D
I weeeź się poświęć i wstawiaj tu więcej, nie wszyscy mają Cię na fejsie 8)[/QUOTE]

Zoom jest BLUE&WHITE ;)

dobrze dobrze .. poświęce się..ale jak nie bedzie odzewu to lipton ;p

[img]http://images61.fotosik.pl/1158/98f039819c1e42e5gen.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']merle :loveu:
masz jakiś filmik z merlowatym? :p[/QUOTE]

no własnie nie za duzo.. mam tylko kiedy skonczył rok.. generalnie moje bordery maja mało filmikow.. tylko Mushu ma mnostwo hahaha, ale filmiki beda tworzone zaniegluo bo Zoom sie zbliza rok a ticowi juz 2 rok..
Boze jak ten czas leci nie dawno byl malym papisiem ;(

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-FEJVuVcnHl0/URsw4k00i7I/AAAAAAAAHYo/RCDeBfck1jM/s512/DSC_3399.JPG[/IMG]
filmiki z zawodow dcdc masz strone wczesniej albo dwie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']A jak Mushu? Bo coś kiedyś wspominałaś o jakiś problemach? Lepiej jest? :)[/QUOTE]

Hm.. no wiesz. Generalnie..
Mushu wychodząc ze schroniska zabrał ze soba agresje do większych psów ( szczegolnie husky ON, labek, golden, bulle) fakt jest taki ze naprawde rzadko dochodzilo do spięć zwykle to dominacja ale dość ostra. Raz tylko i aż złapał psa za obroże tamten jego zresztą też i więcej było paniki niż krzywdy - tyle że włascicielka miała w dup... co sie do niej mówiłam a widziałam jak moj pies sie zachowuije i chcialam uniknac ( psy byly razem na treningu).
To nie przeszło całkowicie, dlatego unikam wybiegów spotkań psiarzy z nim- chyba że wiem jakie psy będą. Np w Zabrzu bez problemy biegalismy z Barneyem, SARĄ która też dominuje, Hachiko. Pracujemy nad tym cały czas niestety Mushu nie sprzedaje sie na smaka w takich przypadkach.

Lęk separacyjny już dawno pokonany.

Oprócz tego to jest naprawde super pies.najbystrzejszy z calej mojej 3.. no ale tamte jeszcze młode i narwane :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Nie mam pojęcia jak to sięstało, że nigdy nie zwróciłam uwagi na to, że mieszkasz w szczecinie i do tego z trzema super psami.[/QUOTE]
Może dlatego ze przedwczoraj wpisalam lokalizacje szczecin :D ale od 4 miesiecy tu mieszkamy :P

[quote][COLOR=#000000]Z jakiej hodowli jest Zoom?[/quote]
[/COLOR]Obstawiam że nic Ci to nie powie
Black Red White jej matka jest Rudbeki a ojciec z Locheil ze Szkocji, jego rodzice jeźdzli na CRUFT.. ale to nie dkatego wzielam te suke.
Nie przepadam za linia shową strasznie.. i postanowiłam wyciągnąć z tej suki sporta.
To że Tic jest tez w pół showem ma akurat takie znaczenie że chciałam pierwszego bordera wymieszanego z linii sportowej i wystawowej - żeby dać rade dostałam psa idealnego do przywzywczajenia sie do rasy.. natomiast Zoom.. no coz... ktos sie prosil o filmiki.. wiec macie :D
zrobiłam dzisiaj :D

[quote name='Talia']
[COLOR=#000000]Witamy [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]Może za jakiś czas uda nam się wybrać na spacer razem. Ja mieszkam obecnie w Łobzie, ale i tak mam w planach wybrać się ze szczylem na podbój dużego miasta [/COLOR]:smile:[/quote]
Nie mam pojęcia gdzie to jest, ale zapraszamy :D


OTO FILMIK.. ZOOM ZA 2 DNI KOŃCZY MAGICZNE 9 MIESIĘCY I OD TEJ PORY JEST MŁODZIEŻĄ....
Chociaż zachowuje sie dalej jak 4 miesieczny szczyl :D

[video=youtube_share;bcRUs2z-cS4]http://youtu.be/bcRUs2z-cS4[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...