Jump to content
Dogomania

Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka


Anecioreczek

Recommended Posts

a z tymi wlosami to wiesz :D ja o tym dobrze wiem, ale non stop zapominam :D

jeszcze mam taki bardzo fajny bieg - cały czas zapominam że Mushu zna komendy na ciasne zakręty xD a potem dostaje opr od Ani :P

[video=youtube_share;wft6KASHpI8]http://youtu.be/wft6KASHpI8[/video]

wczoraj mega lało, wiec treningu nie było ;(

Edited by Anecioreczek
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pestka']A ja nie wiem czy sie u Was witałam :hmmmm: W każdym bądź razie, podglądam Was już jakiś czas :evil_lol:

Masz super psa, o niezwykłej urodzie :loveu:[/QUOTE]
hej hej witamy :)

też nie pamietam, napewno odzywałas sie na borderowym forum ^^

dziekujemy i pozdrawiamy rownie nie przecietnego a orginalnego Hachiego i Yorka Benka rowniez :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ZLOSC MNIE ZALEWA MASAKRYCZNA...

wracajac dzisiaj z wolontariatu znowu natchnelam sie na biegajacego samopas springera.
Poraz juz ktorys z rzedu. Tym razm skakal po ludziach i strasznie szczekal. Bez kaganca ww samych szelkach... juz raz byl w schronisku.
Chodzilam z nim 30 minut po osiedlu szukajac wlascicielki.Oczywiscie bez skutku.
W koncu nie majac czasu poszlam zaprowadzic psa do schroniska.... oczywiscie pracownicy go poznali... nie cala godzine pozniej zadzownila do mnie wlascicielka ktora odebrala psa i wrzeszczlaa na mnie ze jestem zlodziejka i ze zglosi mnie na policje ze wlasnie tam idzie.... oskarzyla mnie o kradziez kaganca i psa.
Darla sie na mnie jak nie pojeta, ja w koncu nie wytrzymalam i takze sie p niej darlam jak glupia na koniec powiedzialam ze zaskarze ja do TOZ-u jak nastepny raz tak bedzie. Ale pani Prezes od nas sama jutro idzie zglosci skarge na policje ...


AAAA NERWYYY

Link to comment
Share on other sites

Filmiki cudne :loveu:

A ja Ci powiem tak ze strony prawnej: jeśli ona Cię zaskarży że ukradłaś psa to Ty możesz ją zaskarżyć że nie potrafi zająć się pse, a po drugie pies ma być na smyczy i/lub (zalezy od miasta bo u mnie ma być "i") kagańcu, więc skoro pies nie był na smycyz to o czym mowa..

Link to comment
Share on other sites

juz wrocilismy ;(

niestety, no ale szybko piekne rzeczy sie koncza, jak tylko bede miala foty to wstawie - jest ich bardzo malo.
Bylismy na szycie trzech kopcow wislianskich, a tak to zwykle spacerki do centrum ;) no ale to tylko 3 dni wiec coz..

Sandra - na smaczek, na zabawke sie MEGA nakreca i trudno go opamietac ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...