Jump to content
Dogomania

Tytus czy tyfus ? Tytus za TM


brazowa1

Recommended Posts

mi też jest bardzo przykro, jeśli to miałaś ma myśli.
Takie urocze pieski, Silver i Sajko, a tak potrakowane przez człowieka.....
nie wiem, Wiolu, czy wolałabym, żeby Sajko trafił z powrotem do Promyka............zresztą, Lumix pisał, że nie chcieli go przyjąć po raz trzeci.
Może te dwa szkraby wpadną komuś w oko....? teoretycznie wszelkie predyspozycje do tego mają, ale jak wiadomo, teoria a praktyka to dwie różne rzeczy...
w sobotę do domu z dużym prawdopodobieństwem pójdzie ok. 10letnia suka, dość spora, masywna, bez oka, ze źle złożoną przednią łapą (w efekcie jest obrócona o prawie 90 stopni), kulejąca na jedną tylnią, nie grzesząca urodą, ale z to bardzo łagodna i sympatyczna....ludzie się w niej zakochali, jak tylko ją zobaczyli na stronie Promyka....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']Wielka prośba do Was,patrzcie,czy ten pies do was nie trafi,bo predzej czy pózniej (mój instynkt mi mówi),że tak sie stanie,a to szczególny pies,stary owczarek (ma 14 lat,ale wet,który nie zna jego rzeczywistego wieku,da mu o wiele,wiele mniej). Ma bardzo charakterystyczne uszy.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1603/7d73b4debdbc6309med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]



jasne, zwrócę uwagę.

Link to comment
Share on other sites

zdecydowana większość. Ten dział dotyczy psów porzuconych, tzn. jeśli rodzinna odda psa po zmarłym właścicielu, to on się tam nie znajdzie. Podobnie zwierzęta odebrane w drodze interwencji. Jeśli natomiast pies biega gdzies samopas, zostaje przywieziony przez kierowcę Promyka lub ktoś go "doprowadzi", to (raczej) trafia do tej zakładki.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Wiesz,myslę,ze w końcu zostałby odłowiony do gdańskiego schroniska,gdzie jest duzo więcej psów i nie byłoby gdzie go trzymac,takiego parchatego...Straszny żal tego psa. Jeden z najwspanialszych psów, jakie spotkałam w życiu. Był jak dobry człowiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']na mnie nie zrobił takiego wrażenia, ja się go autentycznie bałam, co mi się rzadko zdarza.
ty miałaś okazję go poznać. Tym bardziej przykro.[/QUOTE]

Na pierwszy rzut oka mozna było sie bać,bo przeciez miał łeb jak wiadro.Ale nigdy,nigdy nie chciał nikomu zrobic krzywdy ani nawet przestraszyć. Wszystkie zastrzyki, kąpiel, czyszczenie uszu zawsze bez kagańca. Nigdy nie zaburczał i nie klapną zębiskami,nawet sie nie cofał. Wiedział,że chce mu się pomóc. Bardzo mi go brak.

Marta,jedna sunia z Promyka,taka 10 lat,kudłata,sfilcowana,więc obecnie zrobiona na łyso,mała,wielkosci shih-tzu,biała w brązowe łatki znalazła dobry dom u mojej znajomej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...