Jump to content
Dogomania

Fruzia 12 letnia sunia po 6 latach pojechala do PDT. Ma dom


Klauzunka

Recommended Posts

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Włos mi się zjeżył :eek2: Lepiej, żeby za dużo nie biegała, tylko na krótkiej smyczy, jesli to nie problem, że ona sie tam będzie załatwiać,
niż ma ... uwisnąć (aż mi to nie chciało przez klawiaturę przejść):crazyeye:

Wysyłam Frużelinie na następny miesiąc (tak wpisałam ostatnio 07/08 a teraz pewnie w tyt.przelewu wpiszę 08/09, bo ma taki środkowo-miesiącowy okres rozliczeniowy;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klauzunka']

[B]Za ten miesiąc Fruzi tzn 20.08-20.09[/B]
są wpłaty [B]Gruba Berta[/B], [B]Mimblunka, - od Marteczki doszła za miesiąc 7/8[/B], jutro uzupełnię.

Jutro uzupełnię konto.[/QUOTE][I][B]

20.07 - 20.08.2012r.[/B][/I]
100,00 zł - Gruba Berta
20,00 zł - Mimblunka
?- Marta0731
[U]10,00- Satrina[/U]


A u mnie dalej znak zapytania za 7/8...?
To doszło?

Link to comment
Share on other sites

Ten numer z przeskakiwaniem przez płot ( własciwie brama ) razem ze smyczą to był jednorazowy wyskok. Teraz przypinam ją do wysokiego płotu, którego juz nie przeskoczy ( cześc płotu juz mam zrobione, ale właśnie brama jeszcze nie), oczywiście jak już wrócę z pracy i mam ją na oku. Ale nie za długo - max 1-1,5 godz. Teraz troszkę spasowała z tymi skokami więc jak jestem na podwórzu to lata luzem. Smycz jest 3 metrowa, żaden łańcuch !!!. Przegryzaniem smyczy u mnie okazało się, że jest w głównej mierze Łatek. Materiały do płotu zakupione i mam nadzieję, ze w tym tygodniu robota ruszy i max z tydzień potrwa.
Jeśli zaś chodzi o adresówkę, to zmienię jej obrożę na żakardową i adresówkę z imieniem i moim numerem tel jej przyszyję, bo obawiam się, ze jak będzie się bawić z Łatkiem i bedzie jej cos wisieć, to Łatuś tak długo będzie memlał zębami az jej to odpadnie. Szkoda pieniędzy.
Poza tym wszystko ok i pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

niech ktos zapisze sobie fotki fruzi, z dt u mnie i sam je przez jakis serwer, czy cos tam, wrzuci tu na watek, byle gdzie.
ja musze je usunac, wtedy znikna z watku.

niech ktos je zapisze sobie i sam wrzuci. kilka dni i musze je wywalic. a sa ladne do ogloszen. kto na ochotnika? nie prosze, ale grożę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']niech ktos zapisze sobie fotki fruzi, z dt u mnie i sam je przez jakis serwer, czy cos tam, wrzuci tu na watek, byle gdzie.
ja musze je usunac, wtedy znikna z watku.

niech ktos je zapisze sobie i sam wrzuci. kilka dni i musze je wywalic. a sa ladne do ogloszen. kto na ochotnika? nie prosze, ale grożę :D[/QUOTE]

Jak mi wytłumaczysz o co chodzi, to ja się za to wezmę, bo się Ciebie boję:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kora78 rozumiem, że wyczerpałaś limit 500 zdjęć dla darmowych kont w imageshacku, że nie chodzi o miejsce na komputerze, bo przecież można część fotek wykopiować na zewnątrz lub nagrać na płytki. Uprzedzam, że z chwilą usunięcia zdjęć z imageshacka znikną one z postów na wątku. Marta nie będzie mogła wrzucić ich w to samo miejsce :shake:.
Radzę założyć sobie nowe konto na imageshacku, oczywiście do innego adresu mailowego.
[SIZE=1](Ja tak zrobiłam, żeby nie zniknęły fotki umieszczone na forum wcześniej :p)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dlatego chcialam, zeby marta sama sobie konto na image zalozyla, a chyba je nawet ma i sama te same fotki wkeila ze swojego konta.
wiem,ze moje znikna, jak je usune. dlatego apeluje, by je ktos dodal od siebie.
pewnie, jak zwykle niejasno sie wyrazilam, a Ty ujelas sedno :)

moglabym jej tez na maila je wyslac, ale znow musze buszowac w katalogu pt "dt" wsrod 2tys zdjec i szukac najlepszych i wklejac pojedynczo po kilka szt w 1 maila, co mi zajmie z godzine.
dlatego niech je sciagnie z watku, da znac

aaaaaaaaaa

ale glupia jestem

to jak je zapisze, ja usune, to u niej tez znikna? jesli j zapisze sobie na kompie???????????
ojaaaaaaa czyli musze jej orginaly wyslac? o matko........

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia, które Marta zapisze u siebie na komputerze nie znikną z chwilą usunięcia ich z imageshacka :evil_lol:, nie muszą to być oryginały.
Dobrze Ci radzę załóż sobie nowe konto na imageshacku. Gdy nie masz drugiego adresu mailowego to załóż, specjalnie w tym celu, albo wykorzystaj adres męża. Usuwając zdjęcia spowodujesz, że na wątku w postach powstaną dziury a poza tym możesz też usunąć coś przez pomyłkę nie wiedząc nawet o tym. A miejsca ciągle będziesz miała mało.

Link to comment
Share on other sites

marta juz kilka mcy temu image zaczelo wymagac, by sie logowac. przynajmniej mnie kazano sie logowac. no i limit jest 500 zdjec.

ok, zaloze drugie konto na tza. nienawidze zakladac maila, kiedys probowalam, tyle wymagan, tyle przepisywania jakis kodow, ktore wcia zmi bledne wchodzily, bo albo ja slepa, albo oni tak specjalnie wpisuja l, ze nie wiadomo, czy to male l, czy duze I.... szlag mnie trafia.
zaloze sobie na tza.


a co tam u Fruzi?

Link to comment
Share on other sites

TAK, KOCHANE !!! PŁOT ZROBIONY, SKRZYNKA GAZOWA OBUDOWANA, BRAMA PODWYŻSZONA. Od soboty tak mamy, więc Fruzia już nie musi być uwiązana ani na chwilę na smyczy. Na płot nawet nie próbuje się pchać, choć i tak nie miałaby szans. Teraz lata sobie po podwórku z innymi psami, jak mnie nie ma i jestem o nią spokojna. W ogóle jest coraz bardziej kontaktowym, przylepnym psem. Wystarczy, że zawołam Frulka! to już leci, żeby ją pogłaskać i zaraz się kładzie kołami do góry żeby głaskać po brzuszku. Śmiesznie biega, właściwie skacze jak koza, ale to taki fajny widok, jak ona tak goni się z Hektorem po podwórzu a potem liżą się po pyszczkach. Zrobiłam jej nowe zdjęcia, ale raczej będą się nadawały tylko do oglądania, a nie do ogłoszeń. Zresztą same ocenicie. Wrzucę, jak znajdę kabelek do aparatu.

Pozdrawiamy serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Nie, zdjęć z kołami do góry to chyba nie robiłam, ale spróbuję w weekend. Poza tym, mam urlop od przyszłego czwartku, i jak wspominałam wyjeżdżam na troszeczkę. Frulka wesoła, szczekliwa, już właściwie bardzo rzadko się pcha na tapczan, śpi na posłaniu koło Hektora ( tzn. jeden w jednym narożniku korytarza a drugi w drugim narożniku, ale korytarz malutki, więc właściwie śpią koło siebie). Apetycik ma, micha wylizana, czasem sobie szczeknie na gruszę, żeby jej gruszka spadła.

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...