Jump to content
Dogomania

Fruzia 12 letnia sunia po 6 latach pojechala do PDT. Ma dom


Klauzunka

Recommended Posts

  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta0731']Tyle przerwy miałam... :oops:
Już przelew robię na Frużelkę
A potem doczytam o tym, co mi się rzuciło pierwsze na oko... sikanie...[/QUOTE]

Marta jeszcze nic nie doszło zbesztaj mnie jeśli się mylę....ale Twojej deklaracji nie ma.
Dla jasności ja wydrukowałam raz 10 plakatów, potem znowu 10 - łączna kwota to 14,50 za 10 plakatów - razy dwa to 29 zł. Plakaty są rozwieszane ościankowo w moim wolnym tłumaczenu oznacza to wioski maksymalne (10 okołowrockowych, 10 okołolubiniowych).....- jako, że Fruzia z relacji sika, co mi się bardzo nie podoba.
Fruzia - moja TY "ruda franco kochana moja" zaciskaj zwieracze, bo tereny i warunki masz tam takie,że nie masz prawa lać w domu:)
Bambino przypatrz się jej na weekend.

Link to comment
Share on other sites

Ale w związku z czym mam się jej przypartywać w weekend ?.
A tym nagradzaniem całej bandy to się nie zgadzam. To Frulę mam nagrodzić, że nie nasikała w domu. Reszta bandy mogła narobić w tym czasie głupot - typu rozdarcie koca albo zrzucenie kwiatów z parapetu. Na pewno nie jest to powód do nagradzania. Ja już przyfiluję Frulę, żeby dostała swój smakołyk :))

Ostatnio nie skacze na płot ( może zapomniała albo jej się znudziło), więc jak jestem w domu to spokojnie mogę ją zostawić samą ( tzn. z innymi psami) na podwórku. Rządzi jak gospocha !!

A coś wiadomo o potencjalnym domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Teraz to Kora zrobiła sobie dłuuuuuuuuuugi weekend, i wyjechała, a co najlepsze - tylko ona tak potrafi - tel. jej się wyłączył i oczywiście nie zna PINu.................
:roll:[/QUOTE]

bez komentarza.
a ja dalam jej namiary w sprawie dziadka

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='kizimizi']z tym sikaniem chyba chodzilo ........... zebys przypatrzyla czy oznaki daje, ze chce wyjsc czy tak o sika jak popadnie.
[/B]
Przecież już nie raz pisałam, że jak jestem w domu to ona nie sika - po 1) często je wypuszczam, po 2) w nocy też je wypuszczam a jak jej się chce wczesniej, to przychodzi koło łóżka i ją wypuszczam. Sika tylko wtedy, jak zostaje w domu a ja idę do pracy. Nie mam w domu kamery, zeby nagrać czy Frula pod moja nieobecność jakoś sygnalizuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']Marta na jakim swiecie ta twoja siostra zyje? Przeciez ona ten tel. zmienila juz jakis zcas temu jak jej karta sim pod fotel wpadla no i przepadla -tez bez komantarza? :O
???????[/QUOTE]

w swoim własnym, jedynym i niepowtarzalnym ;p

rozladowal mi sie tel, zwykla rzecz, kazdemu sie zdarza. a ze PINu nie znam, to juz... moja fanaberia. za duzo mam cyferek, kodow, hasel. robie bunt na kajaku. dosc tych cyfr.
co Marta ma powiedziec, hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']w swoim własnym, jedynym i niepowtarzalnym ;p

rozladowal mi sie tel, zwykla rzecz, kazdemu sie zdarza. a ze PINu nie znam, to juz... moja fanaberia. za duzo mam cyferek, kodow, hasel. robie bunt na kajaku. dosc tych cyfr.
co Marta ma powiedziec, hehe[/QUOTE]


Luska a ty pamietasz jak twoj pierworodny ma na imie? Czy bunt na kajaku tez? :D

Link to comment
Share on other sites

Marta 13 sierpnia przyszło od Ciebie 25 zł zaraz zapisuję.

Póki co za okres 20.08-20.09 żadnych wpłat nie ma a już zostało zapłacone bo płacimy z góry.
Myślę, że Bambino zaraz poświadczy, że pieniądze doszły.
To, że mnie nie ma nie oznacza, że nie czuwam - niebawem wrócę i Was wymłócę:)

Link to comment
Share on other sites

probowalam dzis do pani dzwonic, ale miala zajete i nie oddzwonila juz. ja pozniej zapomnialam. teraz mam na ukonczeniu bazar ogrodowy, swoj ogrodek, przetwory, makabra. dnia mi brakuje. przed chwila skonczylam gruszki dzisiejsze do sloikow klasc...

imie pierworodnego pamietam, ale nad data urodzin, lacznie z rokiem, musze sie 2 sekundy zastanowic, jak mnie ktos pyta ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czy coś nowego u Fruziny?
Bambino cyknij foteczkę :)

Ja ćwiczę Teq do wystawy więc mam troszkę mózg wyjałowiony, poza tym po tych wszystkich przeprowadzkach nie wiem we własnym domu, z której szafki kubek wyjąć. Dobrze, że moim suczom w tu mi graj, bo one mogłyby co pięć sekund się przeprowadzać.
[B]Za ten miesiąc Fruzi tzn 20.08-20.09[/B]
są wpłaty [B]Gruba Berta[/B], [B]Mimblunka, - od Marteczki doszła za miesiąc 7/8[/B], jutro uzupełnię.


Słuchajcie mamy plakaty Fruzi - czy zgadzacie się, żeby za 1,45 je drukować w kolorze? Ja wydrukowałam już trochę, dużo wcześniej ale nie wiem jak się na to zaopatrujecie - warto czy nie? Nie będę bez Waszej opinii obciążała konta Fruzi.

Jutro uzupełnię konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']probowalam dzis do pani dzwonic, ale miala zajete i nie oddzwonila juz. ja pozniej zapomnialam. teraz mam na ukonczeniu bazar ogrodowy, swoj ogrodek, przetwory, makabra. dnia mi brakuje. przed chwila skonczylam gruszki dzisiejsze do sloikow klasc...
[/QUOTE]

Luska postaraj sie jeszcze zadzwonic tam.

A moze by Fruzelinke z domowymi fotkami i nowym tekstem odswiezyc?

Link to comment
Share on other sites

Wpłata dla Fruzi oczywiście doszła. Aparat mam naprawiony od wczoraj, więc ze zdjęciami nie będzie juz takich problemów. Gorzej z komputerem, ale tez jakoś ogarnę. U Frulki troszkę zmianek - w zeszły weekend postanowiły razem z Pepsi, że beda uciekac przez płot, kiedy tylko się nadarzy okazja. A że pan od płotu zapomniał, że ma zaległe alimenty, to niestety na rok poszedł siedzieć. I płot nie dokończony. W piątek i sobotę rano ( 6 rano) co chwilę którąś goniłam po wsi. Wobec tego, teraz chodzą na siku po podwórku na smyczy, dopóki wreszcie ktoś tego płotu nie dokończy. Myślałby ktoś, ze poszukać chłopa do płotu i jeszcze zapłacić za płot to prosta rzecz - nic bardziej błędnego. A tak w ogóle, to czuje się dobrze i najchętniej śpi z Hektorem na posłaniu zrobionym z kołdry ( to apropos spania na tapczanie )
Pozdrawiamy z letniej wsi

Link to comment
Share on other sites

czy Fruzia ma adresowke? sadze, ze nie.
Bambino prosze na cito kup jej adresowke i wklej paragon, zwrocimy.
czy klauzunka ma kupic w necie z dostawa do Ciebie? taka zwykla z 5zl kosztuje, ale te zwykle sa do chrzanu, bo sie po 2 dniach odkrecaja.
ADRESOWKA JEST KONIECZNA, JAK NAJSZYBCIEJ.
nie wiem, czemu nikt o tym wczesniej nie pomyslał.

Link to comment
Share on other sites

Co do grawerowanej, to muszę się zastanowić, bo nigdy czegoś takiego nie robiłam. na razie zawieszę jej taką zawieszkę plastikową jak do kluczy z papierkiem. Ja szukałam Fruzelinę w tę sobotę a ona siedziała u sasiada obok. Na razie troszkę spasowała z wyskokami, ale ponieważ jej nie wierzę a ona potrafi błyskawicznie wskoczyć na płot, dlatego jak wracam z pracy to upinam ją na długą smycz do płotu, żeby trochę na tym dworze jednak pobyła a ja zebym mogła cokolwiek w chacie zrobić. Ale kochane! - Fruzia potrafi przeskoczyc z tą smycza i siedzi sobie z drugiej strony płotu dopóki nie wyjdę na podwórze i jej nie przyprowadzę spowrotem. Ale ponieważ ta sytuacja mnie i wkurza i frustruje, bo ciąglę muszę na nią i na Pepsi uważac , to pan do płotu już poszukany i mam na dzieję, że robota ruszy z kopyta i nie będzie trwała długo. Proszę o trzymanie kciuków za płot.

A coś jeszcze mam wygrawerować na tej zawieszce oprócz jej imienia i swojego numeru tel.?

Edited by Bambino
Link to comment
Share on other sites

najlepiej tez adres, lub nr do mnie. tez. ale moze najlepiej nic nie mieszac i tylko nr tel.
tylko nie kazdy moze ma tel w tych czasach, moze adres tez powinien byc? ciotki?

a na jakiej smyczy jest przywiazana? jakiej dlugiej? przeciez ona smycz przegryza, to zadne zabezpieczenie. ja sie nie zgadzam, zeby Fruzia na lancuchu byla uwiazana. mam nadzije,ze moje wyjscie w przod jest bezzasadne :)

Link to comment
Share on other sites

Bambino nie zostawiaj Fruzi uwiązanej przy płocie, nigdy :shake:. Nie chodzi tylko o to, że może smycz przegryźć, ale smycz może się poplątać, zrobi się krótsza i przeskakując przez płot Fruzia może się powiesić. Na samą myśl ogarnia mnie przerażenie :shock:

Edited by wykrywka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...