Jump to content
Dogomania

10 miesięczna rasowa sunie do oddania!


necianeta89

Recommended Posts

Witam! wątek motam na szybko...

Znalazłam takowe ogłoszenie właśnie:

[url]http://www.wujekfranek.pl/2,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,38736,wyzel-weimarski-10-m-cy-oddam-w-dobre-rece,ogloszenie,ogloszenia.html[/url]

Sunie przebywa 11 km ode mnie, zaraz biegłabym i ją odebrała by nie trafiła do jakiegoś nieodpowiedzialnego typka...
ale nie mam miejsca już u siebie.
Prowadzę BDT i mnie nie stać :(

Możecie coś doradzić?
Pomóc?

Proszę... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weimaranerklub']Hodowca suczki został powiadomiony. Nic nie wiedział o sytuacji małej. Chce odebrać małą z powrotem.
Kiedy to ogłoszenie zamieszczono?[/QUOTE]

Dziękuje.

ogłoszenie zostało dodane 18 sierpnia 2011 r. a ja je wypatrzyłam dopiero wczoraj przez przypadek.

Link to comment
Share on other sites

Wymieniałam również maile z obecnymi właścicielami suczki, ostrożnie wybiorą przyszłego właściciela małej, aby nie trafiła w niepowołane ręce (czytaj do rozmnażalni).
Mała wystawiona jest też na allegro za 1000 zł. To mało, jak na sukę z tak dobrym rodowodem. Warto, żeby znalazła bardzo dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weimaranerklub']Wymieniałam również maile z obecnymi właścicielami suczki, ostrożnie wybiorą przyszłego właściciela małej, aby nie trafiła w niepowołane ręce (czytaj do rozmnażalni).
Mała wystawiona jest też na allegro za 1000 zł. To mało, jak na sukę z tak dobrym rodowodem. Warto, żeby znalazła bardzo dobry dom.[/QUOTE]

Cieszę się z takiego obrotu spraw :)
Dziękuje! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...