Jump to content
Dogomania

Mają domy.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Klopsiki czują się wyśmienicie, Coco humor dopisuje ale ucho nadal kiepściutkie.[/QUOTE]
Fido, pudelek ze schronu, ma nadal tendencję do zagrzybiania uszu.
Walczę już trzy lata. Fido częściowo stracił słuch.
Niestety, psy zwisłouche, niezależnie od zaniedbania mają tendencję do zagrzybiania uszu. Trzeba bardzo dbać, ciągle kontrolować.
Fidowe uszy oglądam przynajmniej raz w tygodniu.

zapraszam na grzybobranie
[COLOR=darkred]V
V
V
V
V
V
V
V
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Wow!!! Byłam na pierwszej.:crazyeye: U nas za tę sumę ostrzygłabyś nie dwie, ale cztery sunie. Ta fryzjerka to chyba nieźle sobie prosperuje?[/QUOTE]
To dziwne, bo jak z Lady strzygłyśmy u niej Yoko kilka miesięcy temu to zapłaciłyśmy 50zł, tyle że bez kąpieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']To dziwne, bo jak z Lady strzygłyśmy u niej Yoko kilka miesięcy temu to zapłaciłyśmy 50zł, tyle że bez kąpieli.[/QUOTE]
Wiem, m.in dlatego tam poszłam. Może policzyła tyle bo były w dużo gorszym stanie niż Yoko? Mniejsza o to, rewelacji nie ma, kupa kasy a to bezdomniaki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Jakby coś, mam sprawdzoną panią fryzjerkę. Nie wiem, jak z fryzem wystawowym, ale bezdomniaki pani robi za naprawdę niewielkie pieniążki. To tak na przyszłość. Odetkałam pw, MaDi :oops:[/QUOTE]
Teraz to juz nie wiem co chciałam;) dzięki za kontakt.

Link to comment
Share on other sites

może zainteresuje Was
[B][I][B][I][B][I][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213251-robi-si%C4%99-bazarek-na-sierotki"][B][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=sienna][I]Bazarek na długi po zamordowanych psach i sierotki Ingi.mm[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/URL]
[/I][/B][/I][/B][/I][/B][COLOR=darkred][B]oraz[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C3%85%C2%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/162/grzybh.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']co się dzieje z suniami ?[/QUOTE]
Wszystko dobrze Coco została przechrzczona na Sonię i czeka na nią dom.
Bebe i Pola vel Klopsik zostały wysterylizowane, czują się świetnie i bardzo dobrze zniosły zabieg. Mam 3 osoby z polecenia zainteresowane adopcją ale to jeszcze nic pewnego.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że nic nikogo nie zniechęciło , poprostu trzeba codziennie odwiedzac wątek ,podnosic go :) MaDi pisz codziennie co u piesków , może osobny wątek na FB i założyć , wiem że maja u was na stronie fundacji ,ale osobny bedzie chyba lepszy , moze poprosić dziewczyny o bazarek , jak myslisz ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...