Jump to content
Dogomania

Mają domy.


MaDi

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']
Masa leków ogólnych i bezpośrednio do ucha. Kłaki pięknie wycięłam nożyczkami,trzeba ją będzie wygolić do łysa, ucho wciąż odmaczam. Cycunie tez wiszące.
[/QUOTE]
znam te psy od dawna-od dnia ukazania się w necie ich ogłoszenia....

"masa" jaka dokładnie masa MaDi?

napisz jakie macie zaplecze medyczne by udzielic profesjonalnej opieki weterynaryjnej psom w takim stanie?
które to bez podstawowych badań nie kwalifikują się nawet do sterylizacji!

z koleji wydanie psa bez sterylizacji to .....

Miałyście ofertę ze strony Kociego Świata i pełnej opieki dla tych psów - nie skorzystałyście z tego. Była nawet możliwośc transportu.
Podobno jeden ma już dom-w takim stanie bez zabiegu bez obserwacji już wydajecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='oktawia6']znam te psy od dawna-od dnia ukazania się w necie ich ogłoszenia....

"masa" jaka dokładnie masa MaDi?

napisz jakie macie zaplecze medyczne by udzielic profesjonalnej opieki weterynaryjnej psom w takim stanie?
które to bez podstawowych badań nie kwalifikują się nawet do sterylizacji!

z koleji wydanie psa bez sterylizacji to .....

Miałyście ofertę ze strony Kociego Świata i pełnej opieki dla tych psów - nie skorzystałyście z tego. Była nawet możliwośc transportu.
Podobno jeden ma już dom-w takim stanie bez zabiegu bez obserwacji już wydajecie?[/QUOTE]
Kto mówi o sterylizacji psów w takim stanie( widziałaś jakieś wyniki)? Po pierwsze jak odebrałam psy musiałam je gdzieś umieścić i nie będę ich przerzucać z miejsca na miejsce.
Mam pod nosem miłośników rasy znających te psy od wielu lat więc mogę liczyć na ich pomoc przecież i tak macie masę psów w potrzebie więc chyba dobrze,że do Was nie trafiły? Tym bardziej,że pozostałe które zostały wykupione tez potrzebują pomocy i schronienia.
P.S jestem w kontakcie z KŚ i wiem,że mogę liczyć na pomoc więc po co zbędne komentarze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']właśnie dlatego pytam "co to znaczy od dawna?"
wpis oktawii6, mam wrażenie, dość agresywny wobec LSOZu lub MaDi personalnie, ośmiesza samą oktawię6[/QUOTE]
Inga znasz "moje" zwierzaki i wiesz że wychodzą te najcięższe przypadki i to leczone tylko w wiosce Lublin a nie stolicy w końcu mamy UP i znajdzie się tam kilku specjalistów;) Te sunie mają dobrą przyszłość i wyglądają już bardzo dobrze Paloma wręcz za dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

Nie kłóćcie się , bo ucierpią psy. Nie udzielam się na watkach gdzie są awantury.
Piszcie konkretnie bez niedomówień i personalnych podjazdów.
MaDi, podaj od jak dawna psy są zabrane, gdzie przebywają , bez adresu oczywiście, co już dla nich zrobiono.Kiedy zdjęcia wklejone na wątku były zrobione?
Czy DT są płatne czy bezpłatne ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Inga znasz "moje" zwierzaki i wiesz że wychodzą te najcięższe przypadki i to leczone tylko w wiosce Lublin a nie stolicy w końcu mamy UP i znajdzie się tam kilku specjalistów;) Te sunie mają dobrą przyszłość i wyglądają już bardzo dobrze Paloma wręcz za dobrze;)[/QUOTE]
Czyli moje pytanie nie ma już racji bytu, bo sunie są bezpieczne i stare zdjęcia są wklejone , by poruszyć serca. Jeżeli tak jest jak myślę, to jest to bardzo nie w porządku i wycofuję swoją deklarację, którą ufnie złożyłam .Wiek człowiek żyje, wiek się uczy.Pozostaje niesmak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Nie kłóćcie się , bo ucierpią psy. Nie udzielam się na watkach gdzie są awantury.
Piszcie konkretnie bez niedomówień i personalnych podjazdów.
MaDi, podaj od jak dawna psy są zabrane, gdzie przebywają , bez adresu oczywiście, co już dla nich zrobiono.Kiedy zdjęcia wklejone na wątku były zrobione?
Czy DT są płatne czy bezpłatne ?[/QUOTE]
Nie mam zwyczaju się kłócić i na moich wątkach nie raczej nigdy takiej atmosfery.
Sunie zostały zabrane późnym wieczorem 18.08.11 czyli w czwartek ale trafiły do szpitaliku w zasadzie już w piątek bo była późna godzina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Inga znasz "moje" zwierzaki i wiesz że wychodzą te najcięższe przypadki i to leczone tylko w wiosce Lublin a nie stolicy w końcu mamy UP i znajdzie się tam kilku specjalistów;) Te sunie mają dobrą przyszłość i wyglądają już bardzo dobrze Paloma wręcz za dobrze;)[/QUOTE]
Wprawdzie jestem poza Lublinem, ale uczestnicząc w wielu tematach założonych przez MaDi, nie mam żadnych wątpliwości, że zwierzętom zapewnia najlepszą możliwą opiekę, jaką jest w stanie znaleźć.
I na pewno nie wyadoptuje byle wyadoptować.
Nawet jeśli jeśli sunia nie kwalifikuje się w tym momencie do sterylizacji, to umowa adopcyjna zagwarantuje sterylizację w odpowiednim momencie, a dobre domy potrzebne są jak powietrze.

MaDi, czy Ty sypiasz w ogóle???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Czyli moje pytanie nie ma już racji bytu, bo sunie są bezpieczne i stare zdjęcia są wklejone , by poruszyć serca. Jeżeli tak jest jak myślę, to jest to bardzo nie w porządku i wycofuję swoją deklarację, którą ufnie złożyłam .Wiek człowiek żyje, wiek się uczy.Pozostaje niesmak.[/QUOTE]
Nie bardzo rozumie tą wypowiedź to chyba oczywiste, że w pierwszej kolejności potrzebna im była wizyta u fryzjera, która przyniosła im ulgę dlatego wyglądają dobrze. Przed nami szereg badań które nie musiały być wykonane natychmiast.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Wprawdzie jestem poza Lublinem, ale uczestnicząc w wielu tematach założonych przez MaDi, nie mam żadnych wątpliwości, że zwierzętom zapewnia najlepszą możliwą opiekę, jaką jest w stanie znaleźć.
I na pewno nie wyadoptuje byle wyadoptować.
Nawet jeśli jeśli sunia nie kwalifikuje się w tym momencie do sterylizacji, to umowa adopcyjna zagwarantuje sterylizację w odpowiednim momencie, a dobre domy potrzebne są jak powietrze.

MaDi, czy Ty sypiasz w ogóle???[/QUOTE]
Po co spać, szkoda życia;) Nawet kawy nie pijam, a jutro rano na przesłuchanie w sprawie Szarika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Czyli moje pytanie nie ma już racji bytu, bo sunie są bezpieczne i stare zdjęcia są wklejone , by poruszyć serca. Jeżeli tak jest jak myślę, to jest to bardzo nie w porządku i wycofuję swoją deklarację, którą ufnie złożyłam .Wiek człowiek żyje, wiek się uczy.Pozostaje niesmak.[/QUOTE]
Poker, sorry, ale teraz ja Ciebie nie rozumiem.
Może jestem za głupia, ale czy uważasz, że obcięcie dredów wyleczyło w cudowny sposób wyeksploatowane sunie???
Przecież napisane jest wyraźnie, że zostały zabrane z czwartku na piątek czyli z przedwczoraj na wczoraj.
Uważam, że zamieszczenie takich zdjęć jest jak najbardziej w porządku. Tak wyglądały PRZEDWCZORAJ, gdy były zabierane od dziada.
Działania doraźne to obcięcie dredów, przynajmniej wstępne oczyszczenie zagrzybionych uszu.
I co tu nie jest w porządku???

Link to comment
Share on other sites

MaDi , wobec Twoich wyjaśnień chwilę odczekam. Jak wkleisz rachunki, to obiecane 100 zł wpłacę.
To zdanie całkowicie jest mylące i sugeruje inną sytuację [B][COLOR=darkred]Te sunie mają dobrą przyszłość i wyglądają już bardzo dobrze Paloma wręcz za dobrze;-)
[/COLOR][/B][COLOR=darkred][COLOR=black]Oczywiście ,ze zdjęcia trzeba zamieszczać ,ale właśnie trzeba było wyjaśnić na czym ich aż za dobry wygląd polega.Zrobiłaś to dopiero teraz .[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=darkred]
[/COLOR][/B][COLOR=darkred][COLOR=black]dopiero na moje pytania dałaś konkretną odpowiedź.[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=darkred]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']MaDi , wobec Twoich wyjaśnień chwilę odczekam. Jak wkleisz rachunki, to obiecane 100 zł wpłacę.
To zdanie całkowicie jest mylące i sugeruje inną sytuację [B][COLOR=darkred]Te sunie mają dobrą przyszłość i wyglądają już bardzo dobrze Paloma wręcz za dobrze;-)
[/COLOR][/B][COLOR=darkred][COLOR=black]Oczywiście ,ze zdjęcia trzeba zamieszczać ,ale właśnie trzeba było wyjaśnić na czym ich aż za dobry wygląd polega.Zrobiłaś to dopiero teraz .[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=darkred]
[/COLOR][/B][COLOR=darkred][COLOR=black]dopiero na moje pytania dałaś konkretną odpowiedź.[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=darkred]
[/COLOR][/B][/QUOTE]
Staram się odpowiadać na wszelkie pytania, mając na myśli "za dobrze" chodzi mi o to,że jest zapasiona i po ostrzyżeniu wygląda raczej jak buldog francuski:evil_lol:
Mam już 2 faktury jedna za strzyżenie druga za pierwszy nocleg jesli zechcesz mogę zrobić zdjęcie i wysłać Ci na PW.
Pewnie chcecie zobaczyć metamorfozę dla rozładowania napięcia?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haliza']Litości dziewczyny :shake: co się dzieje :shake: - a psiaki w strasznym stanie :-([/QUOTE]
nic się nie dzieje.Wolę się upewnić ,że sytuacja jest czysta zanim wpłacę kasę.Za dużo złego dzieję się na dogo, więc wolę dmuchać na zimne. Odpowiedź MaDi uspokoiła mnie , więc ogólnie jest OK. czekam tylko na rachunki i wpłacam kasę.
Czyli na szczęście chociaż tyle ,że " właściciel" ich nie głodził?
Nie musisz mi wysyłać na PW tylko wklej je tu.Zdjęcia po metamorfozie z pewnością też chętnie wszyscy obejrzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...