Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

No proszę - Zarząd się wyłonił - GRATULUJĘ! :)
Mmd - nie wymiguj się! Bierz stołek jak dają i... rządź :evil_lol: Jesteś wystarczająco doświadczona, a do tego czasowa i baaaardzo mądra!

Co do składek, to myślę, że mogłyby się "opodatkować" również osoby nie prowadzące BDT - wtedy byliby naszymi członkami honorowymi i też mieli wpływ na rozdział środków...

I jeszcze słówko w sprawie wyżła - hodowca nie jest zainteresowany losem psa?!?!?!?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']z wielka przyjemnascia ja Ciebie tu powitam:):):)[/QUOTE]

[quote name='santino']Ja również :) Mam nadzieję, że ten wątek pokaże jak wielu jest dobrych ludzi nastawionych na BEZINTERESOWNĄ pomoc zwierzakom!!!![/QUOTE]

[quote name='mmd']Yes, yes, yes :)

Ellig, miło, że chcesz mnie zrobić "funkcyjną", ale niech to jednak będzie ktos doświadczony :)[/QUOTE]

Dziekuję ;)
A swoja drogą uważam, że jestes osoba, któa idealnie nadaje sie na to stanowisko ;) więc bierz i nie narzekaj :evil_lol:

----------------------------------------------------------------------------


[B]Klubowicze deklarujący pomoc ale z różnych względów nie mogący zajmować się bezpośrednio podopiecznymi jako BDT/BDTzD: :loveu:[/B]
1 obraczus87, woj.mazowieckie
2 oferuję pomoc - transport (ze względu na małą dyspozycyjność nie jestem w stanie zawsze pomóc), pomoc w umieszczaniu zdjęć, pomoc w szukaniu DS, czasami wyślę grosik, wesprę dobrym a niekiedy niedobrym (ale szczerym) słowem :evil_lol: , wykonam wizytę przedadopcyjną (Ząbki, Warszawa - w zależności od dzielnicy oraz mojej dyspozycyjności)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Yes, yes, yes :)

Ellig, miło, że chcesz mnie zrobić "funkcyjną", ale niech to jednak będzie ktos doświadczony :)[/QUOTE]
Milo nie milo trzeba miec tzw. "spojrzenie z boku", bez wielkich emocji tylko rzeczowo, w kocu bedzie chodzilo o pomoc rowniez finansowa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia'](...) baaaardzo mądra!

Co do składek, to myślę, że mogłyby się "opodatkować" również osoby nie prowadzące BDT - wtedy byliby naszymi członkami honorowymi i też mieli wpływ na rozdział środków...[/QUOTE]

Punkt 1 - a to Ci nowina z samego rana :evil_lol:
Punkt 2 - moge się opodarkować, ale tylko na 10/mies. od września (muszę sie asekurować, bo i tak zawsze popłynę ;) )

Aha - zapomniałam o jeszcze jednej formie pomocowej: czasem domy wizytuję, ale nie zawsze mam jak dojechać, więc raczej północna Łódź.

Link to comment
Share on other sites

Witamy nowo przybyłych :lol:
Obraczus87 podaj jeszcze tel :lol: i Ciotki,które jeszcze nie podały pilnie proszone o wykonanie zadania :evil_lol:

mmd ty bierz zastepce bo drugiego razu już nie będzie hihi :evil_lol: co prawda nie ukrywam że lepiej rządzić byłoby na odwrót i.. można jeszcze zostawić tak jak było dla porządku :eviltong:
Nutusia to jest dobry pomysł :lol: tylko jeszcze zastanawiam się czy robimy typową skarpetę czy skupiamy się tylko na Klubowiczach-podopiecznych i Ich aktualnych potrzebach?

Link to comment
Share on other sites

Mój tel. i tak już ma połowa dogomanii, więc podaję: 605298058 (czynne od 10.30-1.30 ;))

Myślę, że część skarpetowa, jak się zorganizuje to ok, ile będzie to będzie, zawsze coś się na szybko "zatka".
A część z klubowymi podopiecznymi niech będzie cały czas, bo np. ogłoszenia robią dziewczyny również za free, jak mają czas. No i od razu na początku będzie wiadomo, co komu potrzeba. Mi się bardzo podoba taki fragment rozwiązania, bo sama to wymyśliłam :D

Link to comment
Share on other sites

Nie ma to jak spojrzeć na siebie od rana inaczej :)

Ja też domy sprawdzam!!! Wwa centrum, Wola, Żoliborz, Bielany, Chomiczówka i po trasie na Gdańsk (Łomianki, Kiełpin, Dziekanów, Palmiry, Nowy Dwór Maz...)

Aha, i jeszcze zgłoszę (choć na razie bez wiedzy Zainteresowanej :evil_lol:), że w naszej pierdykniętej rodzinie mamy Osobę, która pociągiem przewozi małe psiaczki oraz kotki praktycznie za koszt miejscówki ;) I ja czasami do Łodzi jeżdżę samochodem Dziecię me zwizytować - wtedy w obie strony mogę zabrać (bezpłatnie oczygwizdek) pasażera, karmę czy inny "towar" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Milo nie milo trzeba miec tzw. "spojrzenie z boku", bez wielkich emocji tylko rzeczowo, w kocu bedzie chodzilo o pomoc rowniez finansowa:)[/QUOTE]

Zgadzam się!! [B]mmd[/B], chyba jesteś przegłosowana ;) a za Twoją kandydaturą przemawia także fakt, że jako Wiceprezes Zarządu będziesz mieć pełne uprawnienia do weryfikacji kalkulacji dokonywanych przez skarbnika, co się może okazać niezbędne ;)

Link to comment
Share on other sites

Może zorganizujmy tylko część Klubową będzie bardziej przejrzyście a stałe wpływy także tutaj będą niezbędne po dłuższym czasie funcjonowania pomocy finansowej.
Jeszcze zanim ruszmy musimy ustalić wysokość tej pomocy a także to jaką będzie miała ona formę jednorazową, dorażną, stałą ;)

Link to comment
Share on other sites

witam baloniary..ja jak wróce i nie bede vojazowac to zaraz biore jakiegoś malego srocha na bdt:)

wali sie pali, tęsknie za pampersami i zasikaną podłoga...za zapachem mlesiowego brzuszka.

to jest tak - adoptowałam z ulicy dorosłe suki, a swoje macierzyńskie instynkty spełniam jako bdt dla kurdupli
i za kazdym razem powtarzam - dziwie sie ludziom co adoptują szczeniaki...w momencie adopcji jestem happy - bo sie pozbywam szczocha...:)
potem po takie adopcji nadchodzi smutek..człowiek łezkę uroni, ze juz szczoszka nie ma...
a psiowa rodzina powiększa się i tak na kazde swieta trzeba wysyłac więcej kartek i pozdrowien swiątecznych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']witam baloniary..ja jak wróce i nie bede vojazowac to zaraz biore jakiegoś malego srocha na bdt:)

wali sie pali, tęsknie za pampersami i zasikaną podłoga...za zapachem mlesiowego brzuszka.

to jest tak - adoptowałam z ulicy dorosłe suki, a swoje macierzyńskie instynkty spełniam jako bdt dla kurdupli
i za kazdym razem powtarzam - dziwie sie ludziom co adoptują szczeniaki...w momencie adopcji jestem happy - bo sie pozbywam szczocha...:)
potem po takie adopcji nadchodzi smutek..człowiek łezkę uroni, ze juz szczoszka nie ma...
a psiowa rodzina powiększa się i tak na kazde swieta trzeba wysyłac więcej kartek i pozdrowien swiątecznych :)[/QUOTE]


hahah, przyszła baloniara :D



a ja chciałabym kogoś wykorzystać :D do napisania kilku tekstów do ogłaszania, ktoś chętny? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']proponuje jeszcze zaprosić Inga.mm :)

btw. Igiełka skąd jesteś? Bo jam jest pani fotograf z zawodu :oops:
i mogę porobić zdjęcia jeśli niedaleko...

EDIT: dopatrzyłam się, że jednak za daleko :([/QUOTE]

ale ja bliżej - Wrocław biorąc za Twoje miejsce zamieszkania ;)

szczeniaczki 3 mam do rozdania - nie u mnie, ale historia niezwykła, poczytajcie...
myślę, że maluszki domki znajdą, jednak sunia..... wyjątkowa!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213389-Urodzi%C5%82a-w-lesie-i-posz%C5%82a-po-pomoc-do-ludzi-Tula-sunia-dzielna-i-wyj%C4%85tkowa[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ale ja bliżej - Wrocław biorąc za Twoje miejsce zamieszkania ;)

szczeniaczki 3 mam do rozdania - nie u mnie, ale historia niezwykła, poczytajcie...
myślę, że maluszki domki znajdą, jednak sunia..... wyjątkowa!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/213389-Urodzi%C5%82a-w-lesie-i-posz%C5%82a-po-pomoc-do-ludzi-Tula-sunia-dzielna-i-wyj%C4%85tkowa[/url][/QUOTE]

aktualnie przebywam na podbeskidziu, ale jak będę wybierać się na dolnyśląsk mogę i twojej ferajnie porobić jakies fotosy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...