Jump to content
Dogomania
Igiełka

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)

Recommended Posts

dziękuję dziewczyny za pamięć i myśl o Aqsie - faktycznie łatwo nie jest, będę wdzięczna za za każdą pomoc

szczególnie, ze teraz prawie tydzień walczyliśmy z babeszjozą u naszego psa, a to kosztowne leczenie było bardzo - i ostrzegam wszystkich jeszcze raz - jeśli psiak zachowuje się inaczej niż zwykle, jest nieswój, czy apetyt nie dopisuje.. nie czekać, biec do weta - czas odgrywa bardzo dużą rolę w walce z babeszją, a lepiej się pomylić niż psa stracić..czy żeby miał zdrowie zrujnowane. Jakaś postac jest agresywna, trudna do wyleczenia..

Już jestem i przepraszam. Limit mi się skończył i miałam internet tylko na telefonie. Dokupię limit, a za tydzień już będę mieć normalny internet. Wszystko już nadrabiam.

Zobaczcie ciotki jakie cudo szuka domku - Pascal :loveu:
[IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/10/Paskal1.jpg[/IMG]

może macie jakiś chętny domek dla takiego kudłacza ? :cool3:

Witamy Wszystkie Baloniary :)

Lili bardzo dziękujemy za kolejny bazar :)

sylwija nie ma sprawy i uszy do góry :)

Macia ok dzięki za zgode a na rozpiskę spokojnie poczekamy :)

Ziutencja śliczny psiak dom znajdzie migusiem :)

[quote name='Ziutka']Zobaczcie ciotki jakie cudo szuka domku - Pascal :loveu:
[IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/10/Paskal1.jpg[/IMG]

może macie jakiś chętny domek dla takiego kudłacza ? :cool3:[/QUOTE]

Może dogada się z Twoim buldogiem...? :diabloti: O ile wcześniej go nie obślini...:eviltong:

TZmestudio

[quote name='mestudio']Może dogada się z Twoim buldogiem...? :diabloti: O ile wcześniej go nie obślini...:eviltong:

TZmestudio[/QUOTE]
Ja Ci dam buldoga :mad: ojj...fajnie by było gdyby się dogadali - ale nie ma takiej opcji :shake: ...................... szkoda

Witam serdecznie:lol: mam prośbę czy możliwe byłoby dofinansowanie w kwocie 80zł kastracji Vadera, który jest od kilku miesięcy na BDT u yumanji:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233156-Vader-m%C5%82ody-ONek-szuka-sponsora-na-kastracj%C4%99-i-domu[/url]

[quote name='Karilka']Ja znowu przychodze z Gamzą. Laska ma chore uszy i oprocz karmy potrzebujemy FRONTLINE + immundol. Pomozecie? Ja juz nie bardzo mam sile żebrać. Szkoda, ze cierpi na tym pieska...[/QUOTE]

Napisz o jaką kwotę wnioskujesz :)

[quote name='anett']Witam serdecznie:lol: mam prośbę czy możliwe byłoby dofinansowanie w kwocie 80zł kastracji Vadera, który jest od kilku miesięcy na BDT u yumanji:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233156-Vader-młody-ONek-szuka-sponsora-na-kastrację-i-domu[/URL][/QUOTE]

Witam ;)

Anett nie mamy nic do Ciebie i to co napiszę tez nie bierz do siebie personalnie.

Patrzę i nie mogę uwierzyć.. hotel zarabiający na bezdomniakach przychodzi do nas o pomoc bo co bo ma 1.. psa na BDT a Baloniarki, które wpłacają deklarację wstydzą się przyjść i prosić o pomoc- coś jest nie hallo!
Nasza Skarbonka pomaga Tym naprawdę potrzebującym nie istotne że hotel ma psa na BDT musimy pomóc bo co bo ktoś zwęszył łatwą kasę a Baloniarki pozwolą się wykorzystać. :shake:
Może zaboli to co napisałam ale tak to odbieram.

[quote name='Karilka']Ja znowu przychodze z Gamzą. Laska ma chore uszy i oprocz karmy potrzebujemy FRONTLINE + immundol. Pomozecie? Ja juz nie bardzo mam sile żebrać. Szkoda, ze cierpi na tym pieska...[/QUOTE]

[quote name='Lili8522']Napisz o jaką kwotę wnioskujesz :)[/QUOTE]

oczywiście że pomożemy :) tak tak napisz jaka kwota potrzebna

Igiełka napisałaś dokładnie to co i mnie rzuciło się w oczy. Jeśli chodzi o pomoc dla Gamzy to oczywiście jestem za i czekam na kwotę. Jestem dzisiaj jeszcze w domu, mam internet więc zaraz wszystko uzupełnię.

[quote name='Macia']Igiełka napisałaś dokładnie to co i mnie rzuciło się w oczy. Jeśli chodzi o pomoc dla Gamzy to oczywiście jestem za i czekam na kwotę. Jestem dzisiaj jeszcze w domu, mam internet więc zaraz wszystko uzupełnię.[/QUOTE]

Maciu dzięki :)

[quote name='Igiełka']Witam ;)

Anett nie mamy nic do Ciebie i to co napiszę tez nie bierz do siebie personalnie.

Patrzę i nie mogę uwierzyć.. hotel zarabiający na bezdomniakach przychodzi do nas o pomoc bo co bo ma 1.. psa na BDT a Baloniarki, które wpłacają deklarację wstydzą się przyjść i prosić o pomoc- coś jest nie hallo!
Nasza Skarbonka pomaga Tym naprawdę potrzebującym nie istotne że hotel ma psa na BDT musimy pomóc bo co bo ktoś zwęszył łatwą kasę a Baloniarki pozwolą się wykorzystać. :shake:
Może zaboli to co napisałam ale tak to odbieram.

[/QUOTE]

Dobrze to ujęłaś Igiełko.... :roll:

Macie moje TAK, co do pomocy dla Gamzy.

Z hotelem mam mieszane uczucia o tyle, że jego legalne prowadzenie to praca, jak każda inna i my też szukamy pomocy dla naszych psiaków, choć w większości pracujemy czy też mamy inne dochody. Natomiast zgadzam się z tym, że wiele Baloniarek zagryza zęby i za wszelką cenę usiłuje sobie dać radę ze swoimi licznymi tymczasami, za opiekę nad którymi nie bierze pieniędzy, albo tylko zwrot za weta czy karmę, a wszyscy wiemy ile jest innych kosztów z tym związanych. I jak się chce, to można ;)

[quote name='Lili8522']Dobrze to ujęłaś Igiełko.... :roll:[/QUOTE]

Lili dzięki :)

[quote name='Nutusia']Macie moje TAK, co do pomocy dla Gamzy.

Z hotelem mam mieszane uczucia o tyle, że jego legalne prowadzenie to praca, jak każda inna i my też szukamy pomocy dla naszych psiaków, choć w większości pracujemy czy też mamy inne dochody. Natomiast zgadzam się z tym, że wiele Baloniarek zagryza zęby i za wszelką cenę usiłuje sobie dać radę ze swoimi licznymi tymczasami, za opiekę nad którymi nie bierze pieniędzy, albo tylko zwrot za weta czy karmę, a wszyscy wiemy ile jest innych kosztów z tym związanych. I jak się chce, to można ;)[/QUOTE]

to super że Gamza otrzyma pomoc :)

Nutusiu niech zostanie tak jak do tej pory choć każdy ma prawo do swojego zdania

[quote name='Igiełka']
Nutusiu niech zostanie tak jak do tej pory choć każdy ma prawo do swojego zdania[/QUOTE]

Nie no, ja absolutnie jestem za tym, żeby zostało tak jak do tej pory! :) Tak sobie tylko napisałam, żeby nie oceniać zbyt... "kategorycznie" ;)

Oj dziewczyny - super.
[B]
Szczytem marzeń byłoby zakupienie Gamzie:[/B]
Frontline, przynajmniej 1 dawkę XL- ok.40zł
Immunodol 60tabl - ok. 35zł
Oeaparol (wiesiołek, omega 3) -ok.25zł
---------------------------------------------------
= około 100zł

Sunia drapie sie nadal. Dostaje Biocan i Biomectin na grzybice i świerzbowca. Chciałabym jej w tym pomóc jeszcze tym immunodolem, omega 3 i lepszą karmą.

Dzisiaj chciałam zamowić jej boscha za 105zł, jednak, jeżeli Gamza otrzymałaby pomoc od Baloniarek - mogłaby dostać lepszą karmę bo posiada swoje 149zł.
Leczę ją od początku - jest lepiej jednak nadal nie idealnie. Myślę, że lepsza karma od boscha byłaby wskazana (może być ten Brit Care Salmon i Potato - kosztuje 142zł/12kg).

To jak robimy?

EDIT:
dziewczyny, mam fanty na bazarek - bardzo chętnie je komuś oddam. Ja niestety nie mam własnego komputera (kot mi rozwalił) i korzystam goscinnie.
Może któraś z Was by chciała? Pokombinowałoby sie z transportem...
np. do Warszawy myślę, ze to nie problem. Edited by Karilka

[quote name='Karilka']Oj dziewczyny - super.
[B]
Szczytem marzeń byłoby zakupienie Gamzie:[/B]
Frontline, przynajmniej 1 dawkę XL- ok.40zł
Immunodol 60tabl - ok. 35zł
Oeaparol (wiesiołek, omega 3) -ok.25zł
---------------------------------------------------
= około 100zł

Sunia drapie sie nadal. Dostaje Biocan i Biomectin na grzybice i świerzbowca. Chciałabym jej w tym pomóc jeszcze tym immunodolem, omega 3 i lepszą karmą.

Dzisiaj chciałam zamowić jej boscha za 105zł, jednak, jeżeli Gamza otrzymałaby pomoc od Baloniarek - mogłaby dostać lepszą karmę bo posiada swoje 149zł.
Leczę ją od początku - jest lepiej jednak nadal nie idealnie. Myślę, że lepsza karma od boscha byłaby wskazana (może być ten Brit Care Salmon i Potato - kosztuje 142zł/12kg).

To jak robimy?[/QUOTE]

warto kupic od razu dwie dawki bo teraz wszystkie preparaty przeciw pchelne i przeciw kleszczowe sa w promocji:

[url]http://allegro.pl/frontline-xl-1-pipeta-letnia-promocja-zookrak-i2698896805.html[/url]

[url]http://allegro.pl/frontline-combo-spot-on-pies-xl-40kg-i2708589560.html[/url]

Ellig - powinna dostać dwa FRONTLINE żeby zabić zewnętrznie tego świerzbowca paskudnego. Ładna ta promocja. Bardzo dziękuję za link. O ten FRONTLINE chodzi:
[url]http://allegro.pl/frontline-combo-spot-on-pies-xl-40kg-i2708589560.html[/url]

[quote name='Karilka']Ellig - powinna dostać dwa FRONTLINE żeby zabić zewnętrznie tego świerzbowca paskudnego. Ładna ta promocja. Bardzo dziękuję za link[/QUOTE]
Na zdrowie dla Suni:)

Jeśli chodzi o wiesiołek, to spytaj w aptece, bo ja kupowałam Tośce taki w opakowaniach po zdaje się 150 tabletek i wychodził o niebo taniej niż oeparol, a skład ten sam, czyli olej z wiesiołka. Nie pamiętam nazwy i producenta, ale biały, plastikowy "słoiczek" z zieloną etykietką. Trzeba spytać w aptece o najtańszą wersję oleju z wiesiołka po prostu :)
I dodawajcie jej do karmy mielone siemię lniane (najlepiej mielić albo utłuc w moździerzu, bo i taniej i świeższe). Świetnie robi na skórę i sierść - "przerobiłam" na Tośce ;)