Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

już lece na podesłane wątki :)

i przypominam się Maciu czekamy jeszcze na Twoją decyzję



[quote name='Igiełka']Baloniarki spójrzcie co znalazłam dla tymczasowiczki sylwija potrzebna jest natychmiastowa pomoc dziewczyna nie daje rady :-(- wydatki rosną a stała deklarację posyła od początku -uważam że wstydzi się przyjść tutaj i prosić o wsparcie dlatego robię to w jej imieniu i proszę o pomoc na leczenie w kwocie 230zł nr konta z danymi poda bezpośrednio sylwija

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226629-ruda-piękność-Aqsa-ZNÓW-SZUKA-DOMU-(/page7[/URL][/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Sylwija, a podobno wstyd to... kraść ;) Bezinteresowna pomoc zwierzakom to zaszczyt, a nie wstyd! Igiełko, masz moje poparcie.[/QUOTE]

[quote name='Igiełka']bardzo dziękujemy :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Zapytajcie BeaBono, robiła swego czasu bazarki z chustami.[/QUOTE]

pytałam już wczoraj na PW, na razie nie ma odpowiedzi

[quote name='Ellig']To ja kupilam od Bros tę chustke dla Lupusa, mam jeszcze jedna mniejsza. Kto potrzebuje?[/QUOTE]

kkasiiiar szukała, pytała pierwsza, ja się tylko do pytania przyłączyłam, bo i mnie by się przydała choć jedna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']To ja kupilam od Bros tę chustke dla Lupusa, mam jeszcze jedna mniejsza. Kto potrzebuje?[/QUOTE]

Jeśli ktoś potrzebuje konkretnie jedna to ja mimo ze 1 pytałam odstapie ;) bo ja potrzebuje około 5 ;) bedziemy robic zbiórke karmy na rynku dla psów i chciałam zabrac pare z Punktu zeby sie rozreklamowały ;)

Link to comment
Share on other sites

W sprawie udzielenia pomocy macia jest za. potwierdzi to i przeleje kase dziś jak wróci dziś do domu. Niestety macia wyjechała na studia z metropolii Leszno na wiochę Wrocław gdzie nawet neta nie ma.. ;) tzn ma, może czytać ale nie może pisać :)

Edited by Lacia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']pytałam już wczoraj na PW, na razie nie ma odpowiedzi



kkasiiiar szukała, pytała pierwsza, ja się tylko do pytania przyłączyłam, bo i mnie by się przydała choć jedna[/QUOTE]

Poprosze na pw adres do wysylki bo Kkasiiiar potrzebuje wiecej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Udało mi się! :)

ZAPRASZAM po raz kolejny do podnoszenia, kupowania i oglądania w celu zapełnienia Naszej Skarbonki :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233490-Bransoletki-SHAMBALLA-buty-torebka-bibeloty-SERDECZNIE-Zapraszam!-Do-19-10?p=19806323#post19806323[/URL][/QUOTE]lecę podnosić :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...