Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Dnia 2.06.2017 o 11:01, sleepingbyday napisał:

Dziewczyny!

dzięki za prowadzenie Klubu przez te lata i gratulacje za Wasza pracę :-).

My teraz pracujemy nad nowym klubem i wątkiem, zalinkujemy, jak będzie gotowe z zaproszeniem dla wszystkich!

Podpisuje się pod tym całym sercem! :)

 

Mari23,
mam nadzieję, że jednak nie zostaniesz "samotnym balonikiem", tylko jeszcze trzeba troszkę zaczekać. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

mari, wierzę,że jednak nie będziesz samotnym balonikiem. I że nikt nie zrobi Cię w balonika ;)

Ja też wiele razy słyszę-po co ci te psy? czasem boli,czasem złości (częściej złości). Szeptane za plecami "ona MUSI coś z tego mieć"...ano mam-radość, miłość, spełnienie,beczkę śmiechu i czasem łzy i rozsypujące się z bólu serce...

Teraz mam tylko swoje psy, tymczasów chwilowo nie mogę wziąć-choć jak się pojawi na mojej drodze futerko...cóż, wezmę, bo tak już jakoś dziwnie mam.

Za chwilę pojawi się wątek Baloniarek-z linkiem do wątku Prekursorek (dobór słów fatalny, wiem...)

Kurna, jak nigdy słów mi zabrakło...stara się robię ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18952680_1540752969277663_74944004461539

18839060_1540752989277661_81948508480899

 

jeszcze raz dziękuję za pomoc dla Gucia i kotów :)

faktury są wystawiane na Fundację, ja je opłacam z subkonta RUNA, które to zasilam z konta osobistego - żeby opłacić faktury

i na które wpływają środki np. z bazarku na fb, na którym się właśnie wyprzedaję (oraz fanty innych osób są :))

jeśli ktoś ma wątpliwości, może oczywiście skontaktować się z prezes Fundacji i upewnić, że w żaden sposób nie wspomagają fin. moich podopiecznych

jedynie udostępnili subkonto i służą radą w przypadkach trudnych kocich - mają duże doświadczenie..

a ja ostatnio sporo takich historii z nietypowymi - dla mnie chorobami zwierzaków - miałam do czynienia

życzę powodzenie Nowemu Klubowi

i serdecznie dziękuję KWB - za wszystko i za to, że był w ogóle :) 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2017 o 23:15, Hope2 napisał:

mari, wierzę,że jednak nie będziesz samotnym balonikiem. I że nikt nie zrobi Cię w balonika ;)

Ja też wiele razy słyszę-po co ci te psy? czasem boli,czasem złości (częściej złości). Szeptane za plecami "ona MUSI coś z tego mieć"...ano mam-radość, miłość, spełnienie,beczkę śmiechu i czasem łzy i rozsypujące się z bólu serce...

Teraz mam tylko swoje psy, tymczasów chwilowo nie mogę wziąć-choć jak się pojawi na mojej drodze futerko...cóż, wezmę, bo tak już jakoś dziwnie mam.

Za chwilę pojawi się wątek Baloniarek-z linkiem do wątku Prekursorek (dobór słów fatalny, wiem...)

Kurna, jak nigdy słów mi zabrakło...stara się robię ;)

to już mnie nie boli, raz zabolało... mój ukochany wujek, najmłodszy brat mojej mamy nas odwiedził, kiedy ode mnie pojechał do mamy ( obejrzawszy mój dom i skutki tymczasowania kilkunastu staruszków) powiedział: " nie wierzę, żeby ona nic z tego nie miała, nie wierzę, to po prostu  niemożliwe!"

mój kochany wujek.... to co myślą obcy???????

ja też robię się stara...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 10.06.2017 o 16:26, sylwija napisał:

18952680_1540752969277663_74944004461539

18839060_1540752989277661_81948508480899

 

jeszcze raz dziękuję za pomoc dla Gucia i kotów :)

faktury są wystawiane na Fundację, ja je opłacam z subkonta RUNA, które to zasilam z konta osobistego - żeby opłacić faktury

i na które wpływają środki np. z bazarku na fb, na którym się właśnie wyprzedaję (oraz fanty innych osób są :))

jeśli ktoś ma wątpliwości, może oczywiście skontaktować się z prezes Fundacji i upewnić, że w żaden sposób nie wspomagają fin. moich podopiecznych

jedynie udostępnili subkonto i służą radą w przypadkach trudnych kocich - mają duże doświadczenie..

a ja ostatnio sporo takich historii z nietypowymi - dla mnie chorobami zwierzaków - miałam do czynienia

życzę powodzenie Nowemu Klubowi

i serdecznie dziękuję KWB - za wszystko i za to, że był w ogóle :) 

 

Dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Dnia 28.06.2017 o 15:55, sleepingbyday napisał:

No i  miał rację, bo przecież masz - poczucie, że coś robisz dla potrzebujących, satysfakcję, jak się uda uratować kolejnego sierściucha :-)

przede wszystkim mam ich miłość bezwarunkową, wierne, oddane oczy.... i setki kupek, kałuż - w dowód tej miłości i w podzięce za jedzonko :)

czasem czuję się zmęczona, czasem brak sił i psychika siada..... ale dla nich muszę dać radę!

Dnia 12.07.2017 o 15:09, Ellig napisał:

19642343_1575818035793524_4693711637698349086_n.jpg

 

chyba sobie wydrukuję i powieszę na ścianie domu :)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2017 o 15:05, mari23 napisał:

przede wszystkim mam ich miłość bezwarunkową, wierne, oddane oczy.... i setki kupek, kałuż - w dowód tej miłości i w podzięce za jedzonko :)

czasem czuję się zmęczona, czasem brak sił i psychika siada..... ale dla nich muszę dać radę!

 

chyba sobie wydrukuję i powieszę na ścianie domu :)

 

Mari, przytulam :(  i niestety w pełni rozumem. Coraz bardziej mam dość, walka tyle czasu, a mam chwilami wrażenie że jest coraz gorzej. Ilość nieszczęścia przytłacza, brak sił :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 8.06.2017 o 23:15, Hope2 napisał:

mari, wierzę,że jednak nie będziesz samotnym balonikiem. I że nikt nie zrobi Cię w balonika ;)

Ja też wiele razy słyszę-po co ci te psy? czasem boli,czasem złości (częściej złości). Szeptane za plecami "ona MUSI coś z tego mieć"...ano mam-radość, miłość, spełnienie,beczkę śmiechu i czasem łzy i rozsypujące się z bólu serce...

Teraz mam tylko swoje psy, tymczasów chwilowo nie mogę wziąć-choć jak się pojawi na mojej drodze futerko...cóż, wezmę, bo tak już jakoś dziwnie mam.

Za chwilę pojawi się wątek Baloniarek-z linkiem do wątku Prekursorek (dobór słów fatalny, wiem...)

Kurna, jak nigdy słów mi zabrakło...stara się robię ;)

właśnie zrobili po raz kolejny.... i to podwójnie....

ale co tam - dwa serca więcej mnie kochają :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
13 godzin temu, tamb napisał:

Zrobiłam bazarek, na który zapraszam a tu przeczytałam, że Klub zamknięty. Napiszcie, proszę czy można Was uwzględnić w bazarku.

 

Bardzo dziękujemy, ale Klub już nie istnieje. Nie można zbierać pieniedzy na ten cel.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.10.2017 o 07:12, Ellig napisał:

Oficjalnie Klub WB został zamknięty.

 

Dnia 16.11.2017 o 13:26, mari23 napisał:

właśnie zrobili po raz kolejny.... i to podwójnie....

ale co tam - dwa serca więcej mnie kochają :)

 

Dnia 16.11.2017 o 13:28, mari23 napisał:

ech.... zabrzmiała mi Maryla Rodowicz i refren: "tylko koni, tylko koni żal..."

dziś prawdziwych baloniarek już nie ma?

Są !!!!!! tylko Klubu żal....

 

Dnia 28.11.2017 o 15:47, Ellig napisał:

Marysiu, żal...

Okropnie żal... :(((

 

Tak, to piszę ja - ta sama, która rozbudziła nadzieję na "odnowienie" KWB, próbowała współorganizować, naobiecywała, a potem zniknęła z wątku.

Mogłabym teraz zacząć się tu rozlegle tłumaczyć i drobiazgowo (jak to mam w zwyczaju) opisywać: co było, co się stało i dlaczego. Tylko to już niczego nie zmieni.

Powiem więc tylko, że do tej pory brakowało mi odwagi, by tu napisać, że nam się nie udało i że zrobiłyśmy Baloniary w balona.

Widziałam, że napisała Ellig, a ja nadal nie miałam odwagi spojrzeć Wam w oczy.

Jest mi przykro, jest mi wstyd, jest mi bardzo, bardzo żal.

Przepraszam Was wszystkich... :(((

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Ja wraz z moim psim przyjacielem często wyjeżdżamy do dziadków za miasto. Uciekamy od zgiełku miejskiego w ciche i przyjemne miejsce. Takie miejsce potrzebne jest też mojemu psiakowi, gdyż jest to zwierze, a jak to zwierze lubi też poczuć się dziko i może też poczuć wtedy wolność! Bierzemy namiot, śpiwór i idziemy na biwak. Ostatnio nawet żeby było nam wygodniej kupiłem podwójne łóżko karpiowe http://elektrostatyk.com/pl/products/ruler-lozko-karpiowe-l15/ u znanego producenta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...