Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

14 godzin temu, inka33 napisał:

Nie jestem deklarowiczką, więc nie zgłaszam...

Lena, robisz bazarki to po pierwsze, po drugie w zaistniałej sytuacji prosimy wszystkich członków Klubu WB o zgłaszanie potrzebujących pomocy BDT.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ellig napisał:

Lena, robisz bazarki to po pierwsze, po drugie w zaistniałej sytuacji prosimy wszystkich członków Klubu WB o zgłaszanie potrzebujących pomocy BDT.

Eluś, jakoś nie zdawałam sobie sprawy, że tylko bazarkując jestem członkiem. :)
Pomyślę więc, porozglądam się - trening będzie...? ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2017 o 13:49, Ellig napisał:

Serdecznie dziękuję Maci za  poświęcony czas i rzetelne skarbnikowanie KBW,stylowi_pl_ogrod_41928352.gif

Zgadzam się z Jej zdaniem ,że skarbonka przed przekazaniem nowej/nowemu Skarbnikowi powinna być wyzerowana. Ciężko będzie uzyskać zgodę wszystkich na ewentualne przelanie pieniędzy komuś nowemu, bo części osób po prostu już tu nie ma . Jednym zdaniem, zebrane pieniądze powinny jak najszybciej trafić do potrzebujących zwierzaków. Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało.
Jednocześnie sama dziękuję Wszystkim za te kilka lat i rezygnuję z bycia tzw. prezesem KWB ( wzgledy zdrowotne i osobiste).
Czekamy na propozycję od osób, które chcą dalej prowadzić Klub( wiem,że są takie Osoby), jeżeli takich nie będzie, Klub zostanie "rozwiązany/zawieszony" po rozdaniu zebranych pieniędzy do czasu wyboru nowego zarządu.

Jestem tu cały czas :) a w kwestiach finansowych mam do Was zaufanie na 200% i podpisuję się pod każdą Wasza decyzją :)

Ten bukiet, te słowa.... no rycząc to ja wiecej nie dam rady pisać

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, inka33 napisał:

Eluś, jakoś nie zdawałam sobie sprawy, że tylko bazarkując jestem członkiem. :)
Pomyślę więc, porozglądam się - trening będzie...? ;)

Myślę, że teraz najważniejsze są zwierzaki i pomoc dla nich. 

Tym bardziej, że na Dogomanii nie ma już większości Klubowiczów....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

Jestem tu cały czas :) a w kwestiach finansowych mam do Was zaufanie na 200% i podpisuję się pod każdą Wasza decyzją :)

Ten bukiet, te słowa.... no rycząc to ja wiecej nie dam rady pisać

Marysiu, bardzo dziękuję i nie płacz proszę. Przez kilka lat pomogliśmy wielu zwierzakom i to jest bezcenne.

Dziękuję Ci bardzo i proszę o zgłaszanie potrzebujących pomocy BDT. Nie zapominaj również o Twoim domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2017 o 13:43, Macia napisał:

 

Rozliczenie na dzień dzisiejszy (26.04.2017 r.):

Deklaracje w roku 2017 r.:
mari23 10 zł (wpłacone I - IV)
omi 10 zł (wpłacone I - II)
sleepingbyday 10 zł (wpłacone I - IV)
Pipi 10 zł (I - III)
wredny sierściuch 20 zł (III - IV)
Bazarek inka33 + 37,00 zł
Bazarek Gusiaczek + 76 zł


Są to wszystkie wpłaty z roku 2017. Dodając do tego poprzednie lata aktualnie na koncie mamy 921,59 zł.

Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagajace Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało i z pięciu Osob do , których wysłalam pw , odezwała się tylko mari23.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2017 o 10:59, Ellig napisał:

Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagajace Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało i z pięciu Osob do , których wysłalam pw , odezwała się tylko mari23.

Eluś, wredny sierściuch to mój TŻ, który zarejestrował się właściwie tylko we względu na Baloniary. :)
Przekazałam mu, żeby się wstrzymał z wpłatami. Propozycji nie poda - nie ogarnia tematu potrzebujących, bo nie siedzi na dogo.

Nie do końca rozumiem zapis regulaminu KWB:

Cytat

Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków.

 

Natomiast co do propozycji, to moje są dość ogólne i tak na szybko:

- DT mestudio - karma dla Bandy
- DT Ewa Marta - leki dla Rokiego
- DT ulvhedinn (nie wiem, czy nadal jest na dogo, czy tylko na fb) - wedle potrzeb
- DT mari23 - wedle potrzeb
- DT EVA2406 - wedle potrzeb
- DT dziuniek - leki, leczenie, wedle potrzeb

Nie umiem w tym momencie ocenić, kto jest najbardziej potrzebujący. Mam chwilowe problemy komputerowe i nie za bardzo mogę przeszukać teraz cały dział 'psy w potrzebie', więc napisałam, kto mi przyszedł do głowy, a potrzeby przecież są zawsze. Myślę, że za 3-4 dni będę w stanie lepiej zorientować się w sytuacjach "na cito".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, inka33 napisał:

przeszukać teraz cały dział 'psy w potrzebie', więc napisałam, kto mi przyszedł do głowy, a potrzeby przecież są zawsze. Myślę, że za 3-4 dni będę w stanie lepiej zorientować się w sytuacjach "na cito".

Dziękujemy, jeśli chodzi o mari23 to nieśmiało z wrodzonej skromności zaproponowała pomoc dla Jej psa , który przebywa w bezpłatnym DT u kikou, to biedny schorowany staruszek: "skoro nie ma potrzebujących, to mam Reksia, który znów będzie potrzebował znaczne ilości Advocata, on jest u kikou, zima dostaje jakiś środek, ale na wiosnę potrzebuje Advocate i to sporo, bo jest dużym psem i kuracje trzeba powtarzać".
Jak do tej pory nie zgłosili się potrzebujący, dlatego uważam,że nie ma co czekać na cud...
Jestem za przyznaniem pomocy na leczenie psa Reksia w wysokości 200 zł .

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.05.2017 o 19:34, inka33 napisał:

Eluś, wredny sierściuch to mój TŻ, który zarejestrował się właściwie tylko we względu na Baloniary. :)
Przekazałam mu, żeby się wstrzymał z wpłatami. Propozycji nie poda - nie ogarnia tematu potrzebujących, bo nie siedzi na dogo.

 

 

Natomiast co do propozycji, to moje są dość ogólne i tak na szybko:

- DT mestudio - karma dla Bandy
- DT Ewa Marta - leki dla Rokiego
- DT ulvhedinn (nie wiem, czy nadal jest na dogo, czy tylko na fb) - wedle potrzeb
- DT mari23 - wedle potrzeb
- DT EVA2406 - wedle potrzeb
- DT dziuniek - leki, leczenie, wedle potrzeb

Nie umiem w tym momencie ocenić, kto jest najbardziej potrzebujący. Mam chwilowe problemy komputerowe i nie za bardzo mogę przeszukać teraz cały dział 'psy w potrzebie', więc napisałam, kto mi przyszedł do głowy, a potrzeby przecież są zawsze. Myślę, że za 3-4 dni będę w stanie lepiej zorientować się w sytuacjach "na cito".
 

Jeśli chodzi o zapis: Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków. 
to chodziło o bezpłatne domy tymczasowe, które nie są pod opieką organizacji...

Dziękuję za propozycję i poprosze o podanie konkretnych wątków i kwoty pomocy, na co maialaby być ona przeznaczona, napisałam do Eva2406 z prośbą o wskazanie potrzebującego zwierzaka pod Jej opieką.

Link to comment
Share on other sites

Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagające Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało i z pięciu Osób do  których wysłałam pw , odezwała się tylko mari23.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ellig napisał:

Dziękujemy, jeśli chodzi o mari23 to nieśmiało z wrodzonej skromności zaproponowała pomoc dla Jej psa , który przebywa w bezpłatnym DT u kikou, to biedny schorowany staruszek: "skoro nie ma potrzebujących, to mam Reksia, który znów będzie potrzebował znaczne ilości Advocata, on jest u kikou, zima dostaje jakiś środek, ale na wiosnę potrzebuje Advocate i to sporo, bo jest dużym psem i kuracje trzeba powtarzać".
Jak do tej pory nie zgłosili się potrzebujący, dlatego uważam,że nie ma co czekać na cud...
Jestem za przyznaniem pomocy na leczenie psa Reksia w wysokości 200 zł .

Oczywiście zgadzam się na pomoc dla mari23. Proszę tylko o potwierdzenie, że konto do pomocy jest to samo jak to, z którego były deklarację i zrobię przelew od razu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Macia napisał:

Oczywiście zgadzam się na pomoc dla mari23. Proszę tylko o potwierdzenie, że konto do pomocy jest to samo jak to, z którego były deklarację i zrobię przelew od razu.

Dziękujemy bardzo, pomoc dla Reksia w wysokości 200 zł na leczenie została przyznana.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

hej dziewczyny. smutek mnie ogarnia... Ale Macię rozumiem, sama jak się zastanawiałam, co dalej, to wiem - trudno skarbnikowaniu podołać.jestem bardzo rzadko na dogo ostatnio. Ale strasznie byłoby stracić skarpetę... Jakiś chętny do tej funkcji??? Czy zamykamy?

Co do listy podanej przez inkę, zgadzam się z tymi pomysłami po stokroć - są to osoby znane i rzetelne - od lat. No, wspomnianą kikou bym dodała do listy. sama najchętniej poparłabym wsparcie tych bdt, które zajmują się staruszkami - generują najwięcej kosztów, także stałych (np przez problemy ze zwieraczami). czyli - kikou i dziuniek. Ale - która by nie dostała, będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, sleepingbyday napisał:

hej dziewczyny. smutek mnie ogarnia... Ale Macię rozumiem, sama jak się zastanawiałam, co dalej, to wiem - trudno skarbnikowaniu podołać.jestem bardzo rzadko na dogo ostatnio. Ale strasznie byłoby stracić skarpetę... Jakiś chętny do tej funkcji??? Czy zamykamy?

Co do listy podanej przez inkę, zgadzam się z tymi pomysłami po stokroć - są to osoby znane i rzetelne - od lat. No, wspomnianą kikou bym dodała do listy. sama najchętniej poparłabym wsparcie tych bdt, które zajmują się staruszkami - generują najwięcej kosztów, także stałych (np przez problemy ze zwieraczami). czyli - kikou i dziuniek. Ale - która by nie dostała, będzie dobrze.

Dziękujemy ,że jesteś i prosimy o wskazanie konkretnego wątku psa, kota...oraz na co maja być przeznaczone pieniądze.
Eva2406 odpisała mi ,że Jej zwierzaki w tej chwili nie potrzebują pomocy
.
Jeśli chodzi o funkcję skarbnika to byla jedna chętna Osoba, ale się ostatecznie nie zdecydowała, może zmieni jeszcze zdanie, ja nie bedę już prowadziła Klubu, tak jak pisałam ...co do Ewy- mestudio, czekamy na Jej  opinię w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Ellig napisał:

Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagające Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało i z pięciu Osób do  których wysłałam pw , odezwała się tylko mari23.

Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących BDT składane przez Wszystkich członków Klubu oraz Osoby wspomagające Klub,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało!!!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, sleepingbyday napisał:

 

Co do listy podanej przez inkę, zgadzam się z tymi pomysłami po stokroć - są to osoby znane i rzetelne - od lat. No, wspomnianą kikou bym dodała do listy. sama najchętniej poparłabym wsparcie tych bdt, które zajmują się staruszkami - generują najwięcej kosztów, także stałych (np przez problemy ze zwieraczami). czyli - kikou i dziuniek. Ale - która by nie dostała, będzie dobrze.

Skarbonka przed zamknięciem czy zawieszeniem działalności Klubu zostanie wyzerowana.Na razie nie ma takiego problemu, bo Osoby zglaszajace robią bazarki ,albo płacą deklaracje, jak wcześniej pisałaś wszystkie zgłoszone BDT to zaufane domy i nie będzie problemu z rozliczeniem.
Są jakieś inne pomysły?
Szkoda,żeby pieniądze leżały w  "skarpecie" kiedy jest tyle potrzebujących zwierzaków, to jest wyjątkowa sytuacja, tak myślę...
 

Link to comment
Share on other sites

Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2017 o 13:43, Macia napisał:

Witam. W końcu odzyskałam komputer więc dodaję rozliczenie. Jest ono w takiej formie ponieważ "pełnego" dogo nie łyknie. Jak widać od dłuższego czasu nie ma mnie raczej na dogo. Problemy z rozliczeniem (kilka razy posty "wcięło") plus przez brak numeracji ciężko z odnośnikiem są irytujące, ale głównym powodem jest brak czasu. Przez pewien czas miałam praktycznie sama Fundację na głowie (plus prywatne zobowiązania) i dlatego wszystko dodatkowe to dla mnie za dużo. Nie mogę już być skarbnikiem w odpowiedni sposób dlatego muszę zrezygnować. Dziękuję za te lata, za Wasze wsparcie dla zwierząt. Pomogliśmy wielu i to jest ważne. Teraz pozostaje podjęcie decyzji co dalej. Opcje są dwie: ktoś przejmuje moją funkcję albo rozwiązujemy Klub. Bez względu na ostateczną decyzję uważam, że warto "zakończyć" to wyzerowaniem konta. Ciężko będzie uzyskać zgodę wszystkich na ewentualne przelanie pieniędzy komuś nowemu, bo części osób po prostu już tu nie ma. W aktualnym okresie jest ciężko wszystkim i na pewno każda pomoc się przyda. Jeśli będzie zgoda na takie rozwiązanie poproszę o wstawianie tu wątków danych osób.

Kończąc - od dzisiejszego dnia proszę nie wpłacać pieniędzy na moje konto. Ewentualne wpłaty mogę odesłać lub przelać na konto nowego skarbnika.

Rozliczenie na dzień dzisiejszy (26.04.2017 r.):

Deklaracje w roku 2017 r.:
mari23 10 zł (wpłacone I - IV)
omi 10 zł (wpłacone I - II)
sleepingbyday 10 zł (wpłacone I - IV)
Pipi 10 zł (I - III)
wredny sierściuch 20 zł (III - IV)
Bazarek inka33 + 37,00 zł
Bazarek Gusiaczek + 76 zł


Są to wszystkie wpłaty z roku 2017. Dodając do tego poprzednie lata aktualnie na koncie mamy 921,59 zł.

- 200 zł dla Reksia Marii23= 721,59

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sleepingbyday napisał:

rozliczenie rozliczeniem, ale jak zaczną wpłacać regulaminowe 25% wsparcia, to w życiu nie zamkniemy skarbonki.... choć ja bym jej nie zamykała.... może jednak coś wymyślimy?!

 SBD,wpłacasz skladki:
sleepingbyday 10 zł (wpłacone I - IV)  , może zaproponujesz konkretny BDT, który potrzebuje pomocy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...