Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Dnia 13.04.2017 o 17:27, inka33 napisał:

Właśnie puściłam do Maci przelew 37zł - 20% z bazarku CZYŚCIEC CZYTELNICZY . :)

Wesołego Jajka! cool_grin.gif

 

19 minut temu, Gusiaczek napisał:

10% z bazarku w wys. 76.00zł wysłane na konto Maci na potrzeby Klubu. Po zaksięgowaniu prosimy o potwierdzenie na wątku. Pozdrawiamy :)
http://www.dogomania.com/forum/topic/338668-rozliczam-ovolumen-wielkanocny/

Serdecznie dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Dla przypomnienia:
Skarpeta Klubowo-Balonowa

Każdy jest ważny- Każdy może pomóc i dać coś od siebie


Wpływy ze Skarpety Klubowo-Balonowej:
-przeznaczone są na jednorazowe wsparcie bezdomnych psiaków w potrzebie przebywających w BDT a także BDTzD


Formy zasilenia Skarpety Klubowo-Balonowej:
-deklaracje stałe czyli Klubowa Składka itp
-deklaracje jednorazowe
-zakładanie bazarów dochód przeznaczony na Skarpetę


Wysokość finansowej pomocy:
-leczenie do 200zł
-transport do 100zł
-karma do 100zł


Zasady udzielania pomocy:

-Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają wątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie
-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)
-Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%
- wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu
- w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze
- po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy i wkleja banerek w I poście tego wątku.
- Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy.


Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji !

Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków.

Wykonane przez Ellig
Banerek:
20afa11e377818af.jpg

Logo klubu:
2f96628b662e7ecd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam. W końcu odzyskałam komputer więc dodaję rozliczenie. Jest ono w takiej formie ponieważ "pełnego" dogo nie łyknie. Jak widać od dłuższego czasu nie ma mnie raczej na dogo. Problemy z rozliczeniem (kilka razy posty "wcięło") plus przez brak numeracji ciężko z odnośnikiem są irytujące, ale głównym powodem jest brak czasu. Przez pewien czas miałam praktycznie sama Fundację na głowie (plus prywatne zobowiązania) i dlatego wszystko dodatkowe to dla mnie za dużo. Nie mogę już być skarbnikiem w odpowiedni sposób dlatego muszę zrezygnować. Dziękuję za te lata, za Wasze wsparcie dla zwierząt. Pomogliśmy wielu i to jest ważne. Teraz pozostaje podjęcie decyzji co dalej. Opcje są dwie: ktoś przejmuje moją funkcję albo rozwiązujemy Klub. Bez względu na ostateczną decyzję uważam, że warto "zakończyć" to wyzerowaniem konta. Ciężko będzie uzyskać zgodę wszystkich na ewentualne przelanie pieniędzy komuś nowemu, bo części osób po prostu już tu nie ma. W aktualnym okresie jest ciężko wszystkim i na pewno każda pomoc się przyda. Jeśli będzie zgoda na takie rozwiązanie poproszę o wstawianie tu wątków danych osób.

Kończąc - od dzisiejszego dnia proszę nie wpłacać pieniędzy na moje konto. Ewentualne wpłaty mogę odesłać lub przelać na konto nowego skarbnika.

Rozliczenie na dzień dzisiejszy (26.04.2017 r.):

Deklaracje w roku 2017 r.:
mari23 10 zł (wpłacone I - IV)
omi 10 zł (wpłacone I - II)
sleepingbyday 10 zł (wpłacone I - IV)
Pipi 10 zł (I - III)
wredny sierściuch 20 zł (III - IV)
Bazarek inka33 + 37,00 zł
Bazarek Gusiaczek + 76 zł


Są to wszystkie wpłaty z roku 2017. Dodając do tego poprzednie lata aktualnie na koncie mamy 921,59 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Macia napisał:

Witam. W końcu odzyskałam komputer więc dodaję rozliczenie. Jest ono w takiej formie ponieważ "pełnego" dogo nie łyknie. Jak widać od dłuższego czasu nie ma mnie raczej na dogo. Problemy z rozliczeniem (kilka razy posty "wcięło") plus przez brak numeracji ciężko z odnośnikiem są irytujące, ale głównym powodem jest brak czasu. Przez pewien czas miałam praktycznie sama Fundację na głowie (plus prywatne zobowiązania) i dlatego wszystko dodatkowe to dla mnie za dużo. Nie mogę już być skarbnikiem w odpowiedni sposób dlatego muszę zrezygnować. Dziękuję za te lata, za Wasze wsparcie dla zwierząt. Pomogliśmy wielu i to jest ważne. Teraz pozostaje podjęcie decyzji co dalej. Opcje są dwie: ktoś przejmuje moją funkcję albo rozwiązujemy Klub. Bez względu na ostateczną decyzję uważam, że warto "zakończyć" to wyzerowaniem konta. Ciężko będzie uzyskać zgodę wszystkich na ewentualne przelanie pieniędzy komuś nowemu, bo części osób po prostu już tu nie ma. W aktualnym okresie jest ciężko wszystkim i na pewno każda pomoc się przyda. Jeśli będzie zgoda na takie rozwiązanie poproszę o wstawianie tu wątków danych osób.

Kończąc - od dzisiejszego dnia proszę nie wpłacać pieniędzy na moje konto. Ewentualne wpłaty mogę odesłać lub przelać na konto nowego skarbnika.

Rozliczenie na dzień dzisiejszy (26.04.2017 r.):

Deklaracje w roku 2017 r.:
mari23 10 zł (wpłacone I - IV)
omi 10 zł (wpłacone I - II)
sleepingbyday 10 zł (wpłacone I - IV)
Pipi 10 zł (I - III)
wredny sierściuch 20 zł (III - IV)
Bazarek inka33 + 37,00 zł
Bazarek Gusiaczek + 76 zł


Są to wszystkie wpłaty z roku 2017. Dodając do tego poprzednie lata aktualnie na koncie mamy 921,59 zł.

Serdecznie dziękuję Maci za  poświęcony czas i rzetelne skarbnikowanie KBW,stylowi_pl_ogrod_41928352.gif

Zgadzam się z Jej zdaniem ,że skarbonka przed przekazaniem nowej/nowemu Skarbnikowi powinna być wyzerowana. Ciężko będzie uzyskać zgodę wszystkich na ewentualne przelanie pieniędzy komuś nowemu, bo części osób po prostu już tu nie ma . Jednym zdaniem, zebrane pieniądze powinny jak najszybciej trafić do potrzebujących zwierzaków. Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało.
Jednocześnie sama dziękuję Wszystkim za te kilka lat i rezygnuję z bycia tzw. prezesem KWB ( wzgledy zdrowotne i osobiste).
Czekamy na propozycję od osób, które chcą dalej prowadzić Klub( wiem,że są takie Osoby), jeżeli takich nie będzie, Klub zostanie "rozwiązany/zawieszony" po rozdaniu zebranych pieniędzy do czasu wyboru nowego zarządu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ellig napisał:

Serdecznie dziękuję Maci za  poświęcony czas i rzetelne skarbnikowanie KBW,stylowi_pl_ogrod_41928352.gif

Zgadzam się z Jej zdaniem ,że skarbonka przed przekazaniem nowej/nowemu Skarbnikowi powinna być wyzerowana. Ciężko będzie uzyskać zgodę wszystkich na ewentualne przelanie pieniędzy komuś nowemu, bo części osób po prostu już tu nie ma Jednym zdaniem, zebrane pieniądze powinny jak najszybciej trafić do potrzebujących zwierzaków. Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało.
Jednocześnie sama dziękuję Wszystkim za te kilka lat i rezygnuję z bycia tzw. prezesem KWB ( wzgledy zdrowotne i osobiste).
Czekamy na propozycję od osób, które chcą dalej prowadzić Klub( wiem,że są takie Osoby), jeżeli takich nie będzie, Klub zostanie "rozwiązany/zawieszony" po rozdaniu zebranych pieniędzy do czasu wyboru nowego zarządu.

Jednocześnie proszę osoby, które mają kontakt z mari23 , omi, sleepingbyday, Pipi, wredny sierściuch ( wysłane pw) o poinformowanie Ich o obecnej sytuacji.
 

Link to comment
Share on other sites


Wysokość finansowej pomocy:
-leczenie do 200zł
-transport do 100zł
-karma do 100zł


Zasady udzielania pomocy:

-Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają wątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie
-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp) Z wyłączeniem tego punktu
-Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%
- wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu
- w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze
- po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy i wkleja banerek w I poście tego wątku.
- Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy.


Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji !

Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.04.2017 o 20:09, inka33 napisał:

Przekazałam sbd informację o wstrzymaniu wpłat.

Dziękujemy i prosimy o zgłaszanie potrzebujących BDT.

Dnia 27.04.2017 o 22:33, sylwija napisał:

hej, poszukiwana osoba do wizyta pa Dziekanow Nowy

dla szczeniaka

Potrzebna pomoc!

 Tu proszę o propozycję  najbardziej potrzebujących DT składane przez Wszystkich członków Klubu,ponieważ deklaracji jest w tym roku bardzo mało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...