Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

O 19.02.2016o07:08, Ellig napisał:

Z powodu zaostrzenia ciężkiej choroby o której moi Przyjaciele i znajomi wiedzą bywam tylko sporadycznie na forum.

Dziękuję Gusi za bazarek, serdecznie Wszystkich pozdrawiam.  

Pozdrawiam i całym sercem przesyłam dobre myśli i dobre życzenia, a także to, co mogę... modlitwę gorącą !

Link to comment
Share on other sites

  • Przypomniałam sobie wątek, na którym nie byłam jakieś cztery lata. Ci, którzy mnie jeszcze kojarzą, może pamiętają, że baloniarką byłam konkursową - tak dałam się zrobić w balona, że zostałam zbanowana;) Baloniarką jestem właściwie dalej, choć mieszkam teraz w kamienicy, gdzie na spacery trzeba gonić na smyczy, ale mam jednego tymczasa poza swoimi dwiema dziewczynkami. Teraz bywam tylko na bazarku i tylko tak mogę trochę pomóc. Bazarków dla naszego Mam Głos na pewno robić nie będę, ani udzielać się w inny sposób, żeby żadnych dyskusji nie wywoływać... Odzywam się jednak dlatego, że właśnie dowiedziałam się o śmierci jednego z moich dawnych tymczasków, któremu wiele osób tu kibicowało. Cudnej urody (łysy, z nużycą) Ramzes, umarł na zapalenie płuc. Serdecznie pozdrawiam Wytrwałe Baloniarki, szczególnie te ze starej gwardii :)
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, ataK napisał:
  • Przypomniałam sobie wątek, na którym nie byłam jakieś cztery lata. Ci, którzy mnie jeszcze kojarzą, może pamiętają, że baloniarką byłam konkursową - tak dałam się zrobić w balona, że zostałam zbanowana;) Baloniarką jestem właściwie dalej, choć mieszkam teraz w kamienicy, gdzie na spacery trzeba gonić na smyczy, ale mam jednego tymczasa poza swoimi dwiema dziewczynkami. Teraz bywam tylko na bazarku i tylko tak mogę trochę pomóc. Bazarków dla naszego Mam Głos na pewno robić nie będę, ani udzielać się w inny sposób, żeby żadnych dyskusji nie wywoływać... Odzywam się jednak dlatego, że właśnie dowiedziałam się o śmierci jednego z moich dawnych tymczasków, któremu wiele osób tu kibicowało. Cudnej urody (łysy, z nużycą) Ramzes, umarł na zapalenie płuc. Serdecznie pozdrawiam Wytrwałe Baloniarki, szczególnie te ze starej gwardii :)

Oczywiście,że pamiętamy Ramzesa, bardzo jest mi smutno....:(

Link to comment
Share on other sites

O 9.03.2016o10:23, Gusiaczek napisał:

Dzień dobry,

10% dochodu z bazarku O!Volumen w wysokości 74.70 zł w drodze do Podopiecznych KWB. Po zaksięgowaniu proszę o potwierdzenie na wątku

Pozdrawiam :)

W imieniu Klubowiczek serdecznie dziękujemy, Macia już powiadomiona.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Sleepingbyday,  właścicielka mówiła, że poza  upałami nasz Dzidziul chodził ubrany, a latem  smarowany był różnymi kremami z filtrem. Sierść nigdy mu nie odrosła i do końca był taki więcej śliczny... W domu żałoba i była u nas szukać psiaka, bo nie może patrzeć, jak jej mama cały czas płacze po Ramzesiku :(

Link to comment
Share on other sites

Pani nie chce bez porozumienia z rodziną. Szczególnie, że  upatrzyla sobie pakiecik,   rodzeństwo które musi iść do adopcji razem, więc istnieje obawa że nikt się nie zdecyduje. Tak samo było z Ramzesem - jeśli nie ona, to kto? Naszym Muminkom lepszego domu nie  znajdziemy... 

Ten wypłosz czyjś? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...