Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Czyli Klubowicz ze stałą składką może ubiegać się o wsparcie 2 razy w miesiącu? (sugerowałam się sformułowniem "a także" w punkcie regulaminu wytłuszczonym na kolor fioletowy)

1. zwraca  25% uzyskanego wsparcia po 6 tygodniach

2. bez zwrotu 25%

Jeżeli źle zrozumiałam proszę o krótkie wyjaśnienie.

 Pomoc mozna otrzymac raz w miesiącu, albo zwracając 25%, kiedy nie płaci się deklaracji, albo bez zwrotu 25% jeżeli deklaracje się opłaca systematycznie co najmniej od 4 miesięcy.
 

 

Cyt.

Wysokość finansowej pomocy:
-leczenie do 200zł
-transport do 100zł
-karma do 100zł


Zasady udzielania pomocy:

-Udzielamy pomocy psiakom ( a w szczególnych przypadkach dopuszczamy możliwość wsparcia finansowego także dla kotów), które mają wątek na dogomanii należy podać link oraz krótką informację na co potrzebne jest wsparcie finansowe i w jakiej kwocie
-Każdy Klubowicz, który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia ( wpłata ze środków własnych/ bazarku itp)
-Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%
- wnioski z prośbą o pomoc rozpatruje Zarząd Klubu złożony z trzech Osób- do udzielenia pomocy wystarczy decyzja dwóch członków Zarządu
- w przypadku pozytywnej decyzji Klubowicz zobowiązany jest do przesłania Skarbnikowi Skarpety na pw nr konta na który należy przesłac pieniądze
- po otrzymaniu wsparcia finansowego wnioskujący Klubowicz gdy pieniądze fizycznie znajdą się na ustalonym wcześniej koncie robi wpis na tym wątku potwierdzający otrzymanie pomocy i wkleja banerek w I poście tego wątku.
- Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy.



Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji !

Pomoc będzie udzielana tylko tym BDT, które same się zmagają z tymczasowaniem zwierzaków.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Ellig zasugerowała, kwota dofinansowania może wynieść 200 zł i wyrażam na nią zgodę.

 

 

OK. Zrozumiałam. 

Mari23 czy wyrażasz zgodę na opłacanie składek w Twoim imieniu?

Wiem, że to niewiele, ale chociaż w ten sposób odrobinę wesprę.

Marysia jest proszona o wstawienie linka do watku dla , którego psiaka i na co będą przeznaczone pieniądze w daleszej częsci, jak zwykle zgodnie z instrukcją w I poście.
Pomoc została przyznana w wysokości 200 zł na wet. życzymy dużo zdrowia,
Numer konta proszę przesłać do Macia.

Link to comment
Share on other sites

Marysia jest proszona o wstawienie linka do watku dla , którego psiaka i na co będą przeznaczone pieniądze w daleszej częsci, jak zwykle zgodnie z instrukcją w I poście.
Pomoc została przyznana w wysokości 200 zł na wet. życzymy dużo zdrowia,
Numer konta proszę przesłać do Macia.

 

Dla formalności - również się zgadzam. Mari regularnie płaci deklaracje - rozliczenie uzupełnione. Proszę o numer konta - od razu zaznaczam, że postaram się o jak najszybszy przelew, ale przez kilka będę rzadko zaglądać - mam jakieś zapalenie spojówek czy inne cuda więc unikam komputera. Ustawię sobie powiadomienie na telefonie i jak dostanę wiadomość to zajrzę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To kiedyś nie stanął na wysokości?

Dobre pytanie!

Kochani,
2 listopada,dzień zaduszny, jak co roku, odwiedzimy groby naszych najbliższych. Zostawimy kwiaty, zapalimy świeczki.
Pamiętajcie w tym dniu o wszystkich bliskich, którzy odeszli, a którzy kiedyś towarzyszyli Wam w codziennym życiu. O wszystkich. Nie tylko o ludziach, także o tych, którzy odeszli za bramy Tęczowego Mostu.
Przypomnijcie sobie o ich miłości i oddaniu, o spędzonych wspólnie latach. Znajdźcie w tym dniu chwilę także dla nich.

 

Link to comment
Share on other sites

Marysia płaciła deklaracje, na 100% do lipca, a może i dłużej, więc należy się Jej pomoc tym bardziej, maksymalnie 200 zł, ja osobiscie jestem za udzieleniem pomocy w wysokosci 200 zł na pomoc weterynaryjną dla zwierzaków pod opieką mari23.

Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc!!!! 

Na deklarację mam zlecenie stałe i na pewno jest płacona co miesiąc, chyba, że zmieniło się konto? Ale raczej nie, bo przelew nie wrócił, powinno więc być na bieżąco, zawsze na początku miesiąca idzie deklaracja do KWB, "sama się płaci", bo na swojej pamięci nie zawsze polegać mogę :)

 

a w dzień zaduszny...ech :( rozkleiłam się wspominając Tiarę[*], Kilerka[*], Charliego[*], Kropkę[*], Misia[*] i wielu innych ich przyjaciół, co już mnie opuścili i za TM są

Link to comment
Share on other sites

Dla formalności - również się zgadzam. Mari regularnie płaci deklaracje - rozliczenie uzupełnione. Proszę o numer konta - od razu zaznaczam, że postaram się o jak najszybszy przelew, ale przez kilka będę rzadko zaglądać - mam jakieś zapalenie spojówek czy inne cuda więc unikam komputera. Ustawię sobie powiadomienie na telefonie i jak dostanę wiadomość to zajrzę.

 

Użytkownik Macia nie może otrzymywać nowych wiadomości taki mi się wyświetla komunikat, nie mogę wysłać numeru konta

 

Jeszcze raz dziękuję za niespodziewaną pomoc, bied u mnie ostatnio przybywa w tempie, które przeraża, problemów też :(

[attachment=18898:Zdjęcie2864.jpg][attachment=18899:Zdjęcie2865.jpg][attachment=18897:wyniki badań_0002.jpg]

oto jeden z nich - bernardynka zabrana z drogi w ubiegły czwartek... i jej wyniki badań :(

jest na lekach i kroplówkach od wczoraj, mam nadzieję, że uda się ją wyciągnąć z tego.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/98038-tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiak%C3%B3w-szuka-domk%C3%B3w/page-235#entry16628712

 

a to wątek - taki "zbiorczy", nie dam rady takiej ilości psiaków zakłądać osobnych wątków, za duzo ich i czasu za mało :(

 

Link to comment
Share on other sites

Użytkownik Macia nie może otrzymywać nowych wiadomości taki mi się wyświetla komunikat, nie mogę wysłać numeru konta

 

Jeszcze raz dziękuję za niespodziewaną pomoc, bied u mnie ostatnio przybywa w tempie, które przeraża, problemów też :(

attachicon.gifZdjęcie2864.jpgattachicon.gifZdjęcie2865.jpgattachicon.gifwyniki badań_0002.jpg

oto jeden z nich - bernardynka zabrana z drogi w ubiegły czwartek... i jej wyniki badań :(

jest na lekach i kroplówkach od wczoraj

Wyślij do mnie, przekażę jej na FB, może odczyta w weekend.

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem. Kasowalam ostatnio wiadomosci wiec nie powinno byc problemu. Jednak dogo jak zawsze zaskakuje. Mam juz od mestudio numer konta, w poniedziałek idzie przelew.
Oczywscie mari deklaracje przychodza regularnie, ostatnio uzupelnialam rozliczenie i wszystko jest na biezaco oplacane.
Sunia straszna bida. Benki to moja ulubiona rasa, gdybym tylko mogla...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że jak wszystko mi się potoczy zgodnie z planem to w ciągu dwóch tygodni trochę się uspokoi.
Chciaż oczywiście ilość zwierzaków jest ciągle ta sama. Adopcje praktycznie stoją, a u nas sporo nieadopcyjnych siedzi. No ale co zrobić ;). Jak będę miała czas ruszę w końcu od nowa nasz wątek.

Link to comment
Share on other sites

Okazało się, że za szczepienia trzeba zapłacić 145 złotych.
Dlatego proszę o pomoc w wysokości 145 zł.

 

bdf724dc6d47e3begen.jpg

Dziękujemy za pomoc dla Łatki i Misia na szczepienia, rozliczenie już wczesniej wkleiłam , banerek zamieszczony w I poście wątku.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym pomóc mari23. Czy np.mogę płacić za nią składki/deklaracje klubowe miesięczne, żeby mari23 mogła korzystać z pomocy Klubu? Nie bardzo doczytałam-przepraszam-na jakiej zasadzie wszystko działa.

 

 

OK. Zrozumiałam. 

Mari23 czy wyrażasz zgodę na opłacanie składek w Twoim imieniu?

Wiem, że to niewiele, ale chociaż w ten sposób odrobinę wesprę.

Skoro brak - jakiejkolwiek - odpowiedzi, nie będę niepotrzebnie zaśmiecać wątku.

Link to comment
Share on other sites

Skoro brak - jakiejkolwiek - odpowiedzi, nie będę niepotrzebnie zaśmiecać wątku.

 

Omi, bardzo przepraszam za brak odpowiedzi, ostatnio tyle problemów się na mnie "zwaliło", że już i fizycznie, i psychicznie nie daję  rady, zaglądam na dogo na chwilę, a od 3 dni nawet chwilki nie znalazłam.
Co do płacenia za mnie składek -  jako członek tego klubu od samego początku powinnam i płacę składkę, a właściwie samo się płaci, bo mam zlecenie stałe. Chyba takiej opcji w regulaminie nawet nie ma, żeby ktoś płacił za kogoś, to byłaby pomoc bardziej dla mnie, niż dla piesków. Wydaje mi się, że  składkę powinnam płacić sama, a nawet pewnie źle bym się czuła korzystając z pomocy i nie płacąc tej składki.Jeśli chciałabyś pomóc - możesz przesłać dar na konto stowarzyszenia, które moim psiakom ( jak i wielu innym) użyczyło konta, na pewno trafi to do piesków. Na prywatne nie chciałam nigdy pomocy, żeby nie było  jakichkolwiek wątpliwości co do celu, na jaki pieniążki pójdą. Ja wogóle to wolę dawać, niż przyjmować pomoc, w tej drugiej sytuacji jakoś zawsze nieswojo się czuję, nie potrafię prosić o pomoc, tylko pomagać, zawsze z tym mam "problem".
Z całego serca Ci dziękuję za chęć pomocy i jeszcze raz przepraszam !!!!

Link to comment
Share on other sites

Omi, ponieważ to było pytanie do Marysi trudno mi byłoby odpowiedzieć, ale już znasz odpowiedź
Możesz też zostać członkiem Klubu i wpłacać deklaracje na konto Klubu.
 O pomoc dla konkretnego domu tymczasowego można występować raz w miesiącu. Oczywiście na warunkach określonych w regulaminie Klubu WB.
Zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...