Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Z ogromnym żalem powiadamiam, że od czerwca zmuszona jestem do zawieszenia

stałej deklaracji na rzecz KWB .... niestety los postawił mnie i moją rodzinę w sytuacji patowej :(

Jak tylko wyjdziemy na prostą z pewnością ponownie złożę deklarację.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Kinga

Link to comment
Share on other sites

Z ogromnym żalem powiadamiam, że od czerwca zmuszona jestem do zawieszenia

stałej deklaracji na rzecz KWB .... niestety los postawił mnie i moją rodzinę w sytuacji patowej :(

Jak tylko wyjdziemy na prostą z pewnością ponownie złożę deklarację.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Kinga

Gusiaczku.Serdecznie dziekujemy za pomoc dla Klubu WB oraz jego podopiecznych i życzymy wszystkiego najlepszego :)

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu...czy nadaję się do Waszego Klubu? Jestem domem tymczasowym. W założeniu były moje własne dwa pieseły+ 1 tymczasowicz. Się zrobiło 2+3. A w zasadzie to nad jamnikiem sie zastanawiam, bo wraca jak bumerang od swoich właścicieli i nawet przestałam go odprowadzać i ogłaszać na fb-no...bo jak nie pilnują? i przecież muszą wiedzieć, a choćby się domyślać,że pies od prawie pół roku jest w miejscu, z którego go 3 razy odbierali. Pocztą pantoflową szukam mu domu. 

Z kasą krucho, więc nie moge się zadeklarować. Mogę jakiś % z bazarków cegiełkowych przeznaczać na KWB. 

Jeśli zechcecie mnie przyjąć do Waszego grona, będę zaszczycona. 

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu...czy nadaję się do Waszego Klubu? Jestem domem tymczasowym. W założeniu były moje własne dwa pieseły+ 1 tymczasowicz. Się zrobiło 2+3. A w zasadzie to nad jamnikiem sie zastanawiam, bo wraca jak bumerang od swoich właścicieli i nawet przestałam go odprowadzać i ogłaszać na fb-no...bo jak nie pilnują? i przecież muszą wiedzieć, a choćby się domyślać,że pies od prawie pół roku jest w miejscu, z którego go 3 razy odbierali. Pocztą pantoflową szukam mu domu. 

Z kasą krucho, więc nie moge się zadeklarować. Mogę jakiś % z bazarków cegiełkowych przeznaczać na KWB. 

Jeśli zechcecie mnie przyjąć do Waszego grona, będę zaszczycona. 

Serdecznie witamy, regulamin mozna przeczytac w I poscie :)

Link to comment
Share on other sites

Z ogromnym żalem powiadamiam, że od czerwca zmuszona jestem do zawieszenia

stałej deklaracji na rzecz KWB .... niestety los postawił mnie i moją rodzinę w sytuacji patowej :(

Jak tylko wyjdziemy na prostą z pewnością ponownie złożę deklarację.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Kinga

Gusiaczki wszystko rozumiem bo w dokładnie takiej sytuacji byliśmy kilka lat temu - niestety mieliśmy wtedy mnóstwo psów pod opieką co nas pogrążało jeszcze bardziej. Trzymam kciuki za szybkie i dobre rozwiązanie problemu i dziękujemy za pomoc.

Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu...czy nadaję się do Waszego Klubu? Jestem domem tymczasowym. W założeniu były moje własne dwa pieseły+ 1 tymczasowicz. Się zrobiło 2+3. A w zasadzie to nad jamnikiem sie zastanawiam, bo wraca jak bumerang od swoich właścicieli i nawet przestałam go odprowadzać i ogłaszać na fb-no...bo jak nie pilnują? i przecież muszą wiedzieć, a choćby się domyślać,że pies od prawie pół roku jest w miejscu, z którego go 3 razy odbierali. Pocztą pantoflową szukam mu domu. 

Z kasą krucho, więc nie moge się zadeklarować. Mogę jakiś % z bazarków cegiełkowych przeznaczać na KWB. 

Jeśli zechcecie mnie przyjąć do Waszego grona, będę zaszczycona. 

Witamy serdecznie w Klubie.

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu...czy nadaję się do Waszego Klubu? Jestem domem tymczasowym. W założeniu były moje własne dwa pieseły+ 1 tymczasowicz. Się zrobiło 2+3. A w zasadzie to nad jamnikiem sie zastanawiam, bo wraca jak bumerang od swoich właścicieli i nawet przestałam go odprowadzać i ogłaszać na fb-no...bo jak nie pilnują? i przecież muszą wiedzieć, a choćby się domyślać,że pies od prawie pół roku jest w miejscu, z którego go 3 razy odbierali. Pocztą pantoflową szukam mu domu. 

Z kasą krucho, więc nie moge się zadeklarować. Mogę jakiś % z bazarków cegiełkowych przeznaczać na KWB. 

Jeśli zechcecie mnie przyjąć do Waszego grona, będę zaszczycona. 

 

też "mam" takiego jamnika, ale jego pan go odbiera, wie już, gdzie go szukać...

[attachment=12825:PIC_0038.JPG]

żal mi psa, bo jest sam cały dzień w pustym domu :( ale pan oddać go nie chce.... Filip sam ucieka i do mnie przybiega

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie witamy, regulamin mozna przeczytac w I poscie :)

 

 

Gusiaczki wszystko rozumiem bo w dokładnie takiej sytuacji byliśmy kilka lat temu - niestety mieliśmy wtedy mnóstwo psów pod opieką co nas pogrążało jeszcze bardziej. Trzymam kciuki za szybkie i dobre rozwiązanie problemu i dziękujemy za pomoc.

Witamy serdecznie w Klubie.

 

Dziękuję za przyjęcie do Klubu. Regulamin czytałam daawno temu, wieczorkiem poczytam jeszcze raz :)

 

też "mam" takiego jamnika, ale jego pan go odbiera, wie już, gdzie go szukać...

attachicon.gifPIC_0038.JPG

żal mi psa, bo jest sam cały dzień w pustym domu :( ale pan oddać go nie chce.... Filip sam ucieka i do mnie przybiega

 

Państwo też wie, gdzie pies jest. Ale teraz mają yoreczka...więc...jamnika chyba już nie chcą. No i jamnik też chyba uznał,że u nas mu lepiej, bo nawet puszczony luzem nie ucieka (jeżeli już to biegnie do domu i jeśli wie,że ktoś jest w środku, to drapie po drzwiach, a jeśli nie ma nikogo, to grzecznie czeka aż przyjdę i otworzę drzwi).

 

I tak zupełnie z innej beczki-macie pomysł jak dotrzeć do naprawdę zakutej głowy jednego faceta nie narażając jego psów na "uśpienie po wiejsku"? Ma 2 psy (czasem 3 jak wnuk swojego przywiezie) Psy biegają gdzie chcą (facet nazywa to pilnowaniem terenu). Podwórko ma nieogrodzone, więc...na psy można się natknąć dosłownie wszędzie. Problemem jest to,że psy gryzą. Ostatnio mojego młodego jak szedł na autobus do szkoły, wcześniej inne dzieciaki, dorosłych rzadziej, ale jednak. Wezwać policję? można, ale po zapłaceniu mandatu psy pewnie wyparują :( Te sa małe, ale żona gościa powiedziała mi,że marzą mu się w typie ON, najlepiej dwa (bo czasy niepewne, bo duże lepiej chronią, bo...inni mają duże psy...).

Kobieta ma przekichane jak w średniowieczu-przy nim nawet dzień dobry nie odpowie :( i oczy wybałuszyła jak jej powiedziałam,że moje podwórko też bez płotu,w domu 5 psów i żaden nie biega po wsi. "nie wypuszczasz ich????" nie, na smyczy wyprowadzam "aaaa, to moje obroży nawet nie maja, bo Stary nie pozwoli założyć" fakt-wiem,że innym psom kagańce ściąga i chowa...

nie mam pomysłu, z facetem nawet rozmawiać się nie da, patrzy jak na kosmitę...Wczoraj jego żona obiecała,że psy będą wychodziły wcześnie rano i późnym wieczorem, dzisiaj facet dumnie jedzie traktorem a psy...no właśnie psy biegną za nim. On skręca na pole, a psy biegną gdzie chcą :(

Link to comment
Share on other sites

na taki beton tylko kara finansowa pomaga, niestety. albo inny, mocniejszy facet, typu władza. glupie baby nie są partnerem do dyskucji, nie dadza rady, argumenty racjonalne zastoswania tu nie mają i mieć nie będą. jeśli zemści się na psach... wiesz, na którychś kiedyś się zemści, być może juz ma to za sobą. za to, jak się coś wydarzy złego z pogryzeniem, do końca zycia sobie nie wybaczysz, choć to nie twoja wina będzie.

zamordyzm i władza, bat  - jedyne wyjście. nakaz budowy kojca lub ogrodzenia terenu, prędzej kojca bo cały teren to niezła kasa, ale ma miesiąc na roboty, a potem mandat za mandatem. do tego przyda się oczywiście kilka zgłoszeń na policje o pogryzieniach czy w ogóle, ze luzem latają i takie tam. czy lokalny szeryf chce być w tvn uwaga, jak psy przemeblują jakiemuś małemu dzieciakowi twarz,  a pół wsi będzie mówić do telewizji, ze zgłaszali wielokrotnie, ale władze olewaly temat?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie-moje dziecko nie jest pierwszym ugryzionym. Gdyby nie długie spodnie pewnie było by gorzej. Jutro pewnie się nie wyrobię, ale pojutrze będę w Ratuszu, pogadam... paskudnie się czuję, bo to dla mnie donoszenie ;( 

 

 

 

A tak na marginesie...mogę prosić Skarbnika KWB o potwierdzenie wpłaty bazarkowej? nie pamiętam dokładnej daty, mogę poszukać, wpłacałam 61 zł z tego bazarku 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145120-koniec-czekam-na-nr-kont-do-wp%C5%82atcegie%C5%82ki-%C5%BCycie-ratuj%C4%85ce-do-20022015/#entry16026443

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No właśnie-moje dziecko nie jest pierwszym ugryzionym. Gdyby nie długie spodnie pewnie było by gorzej. Jutro pewnie się nie wyrobię, ale pojutrze będę w Ratuszu, pogadam... paskudnie się czuję, bo to dla mnie donoszenie ;( 

 

 

 

A tak na marginesie...mogę prosić Skarbnika KWB o potwierdzenie wpłaty bazarkowej? nie pamiętam dokładnej daty, mogę poszukać, wpłacałam 61 zł z tego bazarku 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145120-koniec-czekam-na-nr-kont-do-wp%C5%82atcegie%C5%82ki-%C5%BCycie-ratuj%C4%85ce-do-20022015/#entry16026443

Wiadomośc dla Macia.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomośc dla Macia.

Tego samego dnia potwierdziłam ;). W tej chwili nie mam za bardzo czasu pisać, ale staram się kontrolować co się dzieje i uzupełniać rozliczenia. Tak tylko daję znać, bo faktycznie ostatnie mnie nie widać na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Tego samego dnia potwierdziłam ;). W tej chwili nie mam za bardzo czasu pisać, ale staram się kontrolować co się dzieje i uzupełniać rozliczenia. Tak tylko daję znać, bo faktycznie ostatnie mnie nie widać na dogo.

Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

ludziska, szukamy pilnie dt. na być może ostatnie tygodnie zycia niestety, suki znalezionej na ulicy, smutku całego świata... jest niekłopotliwa, spokojna, psy ignoruje. zapewniamy utrzymanie i leczenie (ma złośliwego raka trzustki, ale nie do leczenia onko, więc do podawania są przeciwzapalne, osłonowe na żołądek i monitoring usg pod katem przerzutów...

 

plis, rozglądajcie się - suczka z kliniki musiała pojechac do schroniska....

 

więcej o niej i jej historia tutaj:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146901-17-maja-w-patrolu-interwencyjnym-psie-zw%C5%82oki-o%C5%BCy%C5%82y-sunia-w-tragicznym-stanie-walczy-dzi%C5%9B-o-%C5%BCycie/(od postu z 17 maja)

Link to comment
Share on other sites

kopiuję z innego ątku

Witam, posiadam gabinet rehabilitacji zwierząt w Łodzi DogFitness. Zależy mi na tym, aby pomagać wszystkim zwierzakom, również bezinteresownie. Posiadam odpowiedni sprzęt do rehabilitacji (laser, ultradźwięki, magnetoterapia, termolecznictwo, lampa Bioptron, itd). Przez okres terapii zwierzątko może zostać u mnie.

 
Link to comment
Share on other sites

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE

na bazarek
PACHNIDEŁKA plus

 

czynny do 22 VI 2015 do godz. 22:00

 

przeznaczony w 50%

na Klub Wytrwałych Baloniarek

 

:)

 

PACHNIDE%C5%81KAplus-baner.gif .

 

:cool1:

 

 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE

na bazarek
PACHNIDEŁKA plus

 

czynny do 22 VI 2015 do godz. 22:00

 

przeznaczony w 50%

na Klub Wytrwałych Baloniarek

 

:)

 

PACHNIDE%C5%81KAplus-baner.gif .

 

:cool1:

 

 

 

 

kopiuję z innego ątku

 

 

 

Zapraszamy serdecznie - tym razem Filmovo :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147461-filmovo-bazarek-do-407-zapraszamy/

 

 Pozdrawiamy

 

O&G

Bardzo dziękujemy! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...