Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Kolor też taki sam ma być? ;)

 

 

tak, kolor, wszystko.... to ma być druga Klusia[*]

oni stracili dwa lata temu kota - długo szukali, maja identycznego, bo tamtego bardzo kochali.

Klusie mieli z "Azorka"  adoptowaną, wiele trudu i spraw musiałam załatwić, żeby z Wielkopolski do Katowic pojechała - ale WARTO  BYŁO  !!!! to wspaniały dom - rozpaczają za Klusią, chcą sunie taka samą... wiem, to im Klusi nie zastąpi, wiem....

ale też tak mam od śmierci Majeczki w 2001 roku....

Link to comment
Share on other sites

 

 

tak, kolor, wszystko.... to ma być druga Klusia[*]

oni stracili dwa lata temu kota - długo szukali, maja identycznego, bo tamtego bardzo kochali.

Klusie mieli z "Azorka"  adoptowaną, wiele trudu i spraw musiałam załatwić, żeby z Wielkopolski do Katowic pojechała - ale WARTO  BYŁO  !!!! to wspaniały dom - rozpaczają za Klusią, chcą sunie taka samą... wiem, to im Klusi nie zastąpi, wiem....

ale też tak mam od śmierci Majeczki w 2001 roku....

 

Mieliśmy w schronie kiedyś bardzo podobną. Gdyby coś mi się obiło o oczy dam znać :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecność, ale trochę za dużo wszystkiego ostatnio plus miałam małą "masakrę", bo uciekła ledwo adoptowana od nas suka i jeździłam jej szukać. Jutro będę mieć w końcu czas więc ogarnę potwierdzenia itp. oraz przeczytam wątek suni.

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich :)

Chciałabym prosić o pomoc w dofinansowaniu operacji suczki Soni, która jest w BDT u Nutusi.

Suczka została znaleziona we wsi malagos i przygarnięta przez Nutusię.

Jak się okazało Sonia nafaszerowana jest śrutem.

Będąc u Nutusi miała już sterylkę oraz operację oczka. Teraz czeka ją jeszcze operacja kolanka, przy okazji której może uda się wyjąć z niego trochę śrutu.

Koszt operacji to 600 zł. Nie wiem czy aż tyle uda się zebrać bazarkami.

Tu wątek suni: http://www.dogomania.com/forum/topic/145045-sonia-uroda-mo%C5%BCe-i-przeci%C4%99tna-ale-charakter-anielski/

To ja się przypomnę :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecność, ale trochę za dużo wszystkiego ostatnio plus miałam małą "masakrę", bo uciekła ledwo adoptowana od nas suka i jeździłam jej szukać. Jutro będę mieć w końcu czas więc ogarnę potwierdzenia itp. oraz przeczytam wątek suni.

znam ten ból - "moja" Czarna uciekła prosto z samochodu po dojechaniu do domku....

ale wszystko się dobrze skończyło, choć 4 noce mam  " z głowy"

Link to comment
Share on other sites

To ja się przypomnę :)

 

Tak, właśnie o niej pisałam że przeczytam wątek ;). Wieczorem w końcu będę mieć czas i "ogarnę".

 

znam ten ból - "moja" Czarna uciekła prosto z samochodu po dojechaniu do domku....

ale wszystko się dobrze skończyło, choć 4 noce ma  " z głowy"

 

Dokładnie, nigdy więcej takiego stresu...

 

Maciu, a udało się tę sunię złapać?

 

Tak, w końcu się udało. Problem był w tym, że ona była tak przestraszona, że nikt obcy nie był w stanie jej złapać. Po oklejeniu całej okolicy plakatami dostałam telefon, że ktoś za nią idzie. Akurat jej szukałam i byłam blisko. Sunia po chwili mnie poznała i bez problemów ją złapałam. Całe szczęście, bo praktycznie "ściągnęłam" ją z torów po których uciekała. Bardzo zadowolona wróciła do hotelu.

Link to comment
Share on other sites

nie mogę znaleźć wątku 'mojego' Teodora - huskiego z klatki..

ale może ktoś pamięta - czarno-biały o niebieskich oczach - przepiękny, inteligentny, ale b.skrzywdzony

i teraz proszę:  http://youtu.be/byEfj-qc0N0 biegnie na tyle :) silny, wytrzymały, szczęśliwy :)

 czy to ten wątek ? ;)

 

Z radością obejrzałam filmik - serce rośnie :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwileczką przelałam 25,35zł dla Baloniarek z bazarku :) Jak dotrze to poproszę o potwierdzenie tutaj: http://www.dogomania.com/forum/topic/144653-%C5%9Bwi%C4%85teczny-konkurs-fotograficzny-zako%C5%84czony-rozliczam/

 

Ponieważ dopiero parę dni temu dostałam ostatnią, mocno spóźnioną wpłatę z tego bazarku to przed chwilą przelałam brakującą kwotę dla Baloniarek - 2,25zł ;)

 

Przypomnę się :)

Link to comment
Share on other sites

hehe, az chyba tam pójde popatrzeć na propozycje ;-)

 

 

tyle propozycji wysłałam pani.... przywieźli jej sunię z Kielc, właśnie dostałam zdjęcia - z wyglądu - właściwie nie podobna, ale dobrze jej z oczu patrzy....

może i lepiej, że to nie kopia Klusi....

 

a ja "wzbogaciłam się" znów :(

dwie sierotki po zmarłej pani musiałam wziąć, inaczej do Raciborza by pojechały - dwa psiaki, jeden mały czarny, drugi średni, biszkoptowy

Link to comment
Share on other sites

To ja się przypomnę :)

Jestem tylko na chwilę, piszę z telefonu, dlatego nie mogę dokladnie przeczytac wątku suni w Dt u Nutusi, jezeli Macia i Mestudio przychyla sie do prośby o pomoc na operację to ja również wyrażę zgodę, tylko przypomnę ,ze maksymalna pomoc to 200 zł, oraz

 

"- Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy."
Regulamin przyznawania pomocy mozna przeczytać w I poście wątku.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

Wpłaciłam deklarację do końca sierpnia 2015 roku.

Link to comment
Share on other sites

Jestem tylko na chwilę, piszę z telefonu, dlatego nie mogę dokladnie przeczytac wątku suni w Dt u Nutusi, jezeli Macia i Mestudio przychyla sie do prośby o pomoc na operację to ja również wyrażę zgodę, tylko przypomnę ,ze maksymalna pomoc to 200 zł, oraz

 

"- Wszystkie Osoby, po otrzymaniu pomocy są zobowiązane do rozliczenia się z udzielonej pomocy w 100 % ( paragony,faktury, skany wklejone na wątku Klubu). Jeżeli nie rozliczą się to są zobowiązani do zwrotu całej otrzymanej kwoty.Każdy który zgłosił psiaka lub kota w potrzebie i otrzymał pomoc jest zobowiązany w terminie do 6 tygodni od uzyskania pomocy wpłacić 25% kwoty uzyskanego wsparcia, z tej wpłaty zwolnione są jedynie osoby płacące stałe deklaracje na rzecz Klubu jednak nie krócej niż co najmniej od 4 miesięcy."
Regulamin przyznawania pomocy mozna przeczytać w I poście wątku.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

Wpłaciłam deklarację do końca sierpnia 2015 roku.

 

 

Dziękujemy Ellig za przychylną opinię :) I czekamy na dalsze głosy.

 

 

Ja oczywiście też się przychylam pozytywnie :).

 

 

Tobie też dziękujemy :)

Dwie osoby wyraziły zgodę na pomoc pod w/w warunkami, czyli 200 zł na zabieg operacyjny, zwrot 25 % przyznanej kwoty pomocy do 6 tygodni, zamieszczenie banerka KWB w I poscie wątku psa, rozlicznie z otrzymanej pomocy i wklejenie skanów faktur na stronie Klubu.

Jeżeli wszystko jest jasne to proszę wysłać do Macia numer konta na które maja być przekazane pieniądze.
Powodzenia! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...