Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Nikaragua'][B]Maciu[/B] czy dotarły pieniądze? Jeśli, to tak bardzo proszę o potwierdzenie na bazarku[/QUOTE]

Tak, właśnie sprawdziłam konto. Przepraszam używam je tylko do tego a nie zauważyłam postu. Zaraz potwierdzę, do postu rozliczeniowego wpiszę jak dostanę nowy, bo aktualny ma już za dużo znaków.

Link to comment
Share on other sites

wczoraj zawiozłam do kliniki kota w kiepskim stanie, znaleziony, aczkolwiek domowy, poza tym, ze chory, chudy, śmierdzący, okropnie to wygląda :( to jeszcze ma FIV
czy znacie jakąś organizacje, która by mogła pomóc go ogarnąć?
nie wiem, gdzie szukać pomocy :(

[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1010403_679691965415024_1338724672_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1798849_679691958748358_240671542_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Może kogoś zainteresuje co znalazłam:
Wiosenna akcja sterylizacji kotów: [url]http://www.kociezycie.pl/?action=strona&site=248[/url]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Uwaga! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszej akcji sterylizacyjnej! W lutym zabiegi za jedyne 30 złotych będzie można wykonać w następujących miastach:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- Wrocław,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- Oława,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- Gliwice,[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]- Knurów,[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
- Pilchowice,
- Kłodzko,
- Nowa Ruda - Słupiec (Kotlina Kłodzka),
- OLEŚNICA![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Szanowny KWB[/B]!

Mam pytanie:
Jeżeli chciałabym zostać klubowiczką, to jak mam rozumieć "spłacanie" deklaracji w formie bazarków?

Czy miałabym np. zadeklarować, że jakiś % z każdego mojego bazarku idzie na KWB, czy że np. co jakiś określony czas robię bazarek wyłącznie na KWB, czy jeszcze jakoś inaczej...? :hmmmm:

No bo przecież nie można robić bazarków na własne deklaracje... :p

Z poważaniem - inka33 :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'][B]Szanowny KWB[/B]!

Mam pytanie:
Jeżeli chciałabym zostać klubowiczką, to jak mam rozumieć "spłacanie" deklaracji w formie bazarków?

Czy miałabym np. zadeklarować, że jakiś % z każdego mojego bazarku idzie na KWB, czy że np. co jakiś określony czas robię bazarek wyłącznie na KWB, czy jeszcze jakoś inaczej...? :hmmmm:

No bo przecież nie można robić bazarków na własne deklaracje... :p

Z poważaniem - inka33 :grins:[/QUOTE]

Inka, deklaracje sa dobrowolne, to jest mile jak ktos wplaca chociaz 5 zl miesiecznie, szczegolnie kiedy otrzymuje duza pomoc, ale nie jest obowiazkowe.
Zapraszamy!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK'][COLOR=#FF0000][SIZE=3][B]Bardzo dziękujemy za pomoc Baloniarkom za pomoc w zaszczepieniu 3 szczeniaczków!!! [/B][/SIZE][/COLOR]:loveu:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250186-6-tyg-szczeniaczki-szukają-domków!!!!?p=21841517#post21841517[/URL][/QUOTE]

Miło nam ,ze moglismy pomoc, prosimy o rozliczenie, powodzenia!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Inka, deklaracje sa dobrowolne, to jest mile jak ktos wplaca chociaz 5 zl miesiecznie, szczegolnie kiedy otrzymuje duza pomoc, ale nie jest obowiazkowe.
Zapraszamy!:)[/QUOTE]
No, rozumiem, że dobrowolne, bo przystąpienie jest dobrowolne. :grins:
Ale co to za Klubowicz bez składki...? :roll:

Tak rozważam, bo - jakoż tak wyszło - że jestem bdt (zP czy zD czy jak to tam jest...). :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam nie dopisałam info że bazarek jest dzielony po połowie ze Skarpetą Owczarkową-(obiecane - trzeba się wywiązać :oops:)No i nie zrobiłabym go bez pomocy cioteczek które śmigają w internecie tym razem współpracuje z cioteczką b-b , a banerek wykonał wujaszek TZmestudio ;)

Edited by cisowianka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...