Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

dziękuję dziewczyny za pamięć i myśl o Aqsie - faktycznie łatwo nie jest, będę wdzięczna za za każdą pomoc

szczególnie, ze teraz prawie tydzień walczyliśmy z babeszjozą u naszego psa, a to kosztowne leczenie było bardzo - i ostrzegam wszystkich jeszcze raz - jeśli psiak zachowuje się inaczej niż zwykle, jest nieswój, czy apetyt nie dopisuje.. nie czekać, biec do weta - czas odgrywa bardzo dużą rolę w walce z babeszją, a lepiej się pomylić niż psa stracić..czy żeby miał zdrowie zrujnowane. Jakaś postac jest agresywna, trudna do wyleczenia..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Zobaczcie ciotki jakie cudo szuka domku - Pascal :loveu:
[IMG]http://atelier18.home.pl/wordpress_ola/wp-content/uploads/2012/10/Paskal1.jpg[/IMG]

może macie jakiś chętny domek dla takiego kudłacza ? :cool3:[/QUOTE]

Może dogada się z Twoim buldogiem...? :diabloti: O ile wcześniej go nie obślini...:eviltong:

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Może dogada się z Twoim buldogiem...? :diabloti: O ile wcześniej go nie obślini...:eviltong:

TZmestudio[/QUOTE]
Ja Ci dam buldoga :mad: ojj...fajnie by było gdyby się dogadali - ale nie ma takiej opcji :shake: ...................... szkoda

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie:lol: mam prośbę czy możliwe byłoby dofinansowanie w kwocie 80zł kastracji Vadera, który jest od kilku miesięcy na BDT u yumanji:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233156-Vader-m%C5%82ody-ONek-szuka-sponsora-na-kastracj%C4%99-i-domu[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Witam serdecznie:lol: mam prośbę czy możliwe byłoby dofinansowanie w kwocie 80zł kastracji Vadera, który jest od kilku miesięcy na BDT u yumanji:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233156-Vader-młody-ONek-szuka-sponsora-na-kastrację-i-domu[/URL][/QUOTE]

Witam ;)

Anett nie mamy nic do Ciebie i to co napiszę tez nie bierz do siebie personalnie.

Patrzę i nie mogę uwierzyć.. hotel zarabiający na bezdomniakach przychodzi do nas o pomoc bo co bo ma 1.. psa na BDT a Baloniarki, które wpłacają deklarację wstydzą się przyjść i prosić o pomoc- coś jest nie hallo!
Nasza Skarbonka pomaga Tym naprawdę potrzebującym nie istotne że hotel ma psa na BDT musimy pomóc bo co bo ktoś zwęszył łatwą kasę a Baloniarki pozwolą się wykorzystać. :shake:
Może zaboli to co napisałam ale tak to odbieram.

[quote name='Karilka']Ja znowu przychodze z Gamzą. Laska ma chore uszy i oprocz karmy potrzebujemy FRONTLINE + immundol. Pomozecie? Ja juz nie bardzo mam sile żebrać. Szkoda, ze cierpi na tym pieska...[/QUOTE]

[quote name='Lili8522']Napisz o jaką kwotę wnioskujesz :)[/QUOTE]

oczywiście że pomożemy :) tak tak napisz jaka kwota potrzebna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Witam ;)

Anett nie mamy nic do Ciebie i to co napiszę tez nie bierz do siebie personalnie.

Patrzę i nie mogę uwierzyć.. hotel zarabiający na bezdomniakach przychodzi do nas o pomoc bo co bo ma 1.. psa na BDT a Baloniarki, które wpłacają deklarację wstydzą się przyjść i prosić o pomoc- coś jest nie hallo!
Nasza Skarbonka pomaga Tym naprawdę potrzebującym nie istotne że hotel ma psa na BDT musimy pomóc bo co bo ktoś zwęszył łatwą kasę a Baloniarki pozwolą się wykorzystać. :shake:
Może zaboli to co napisałam ale tak to odbieram.

[/QUOTE]

Dobrze to ujęłaś Igiełko.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Macie moje TAK, co do pomocy dla Gamzy.

Z hotelem mam mieszane uczucia o tyle, że jego legalne prowadzenie to praca, jak każda inna i my też szukamy pomocy dla naszych psiaków, choć w większości pracujemy czy też mamy inne dochody. Natomiast zgadzam się z tym, że wiele Baloniarek zagryza zęby i za wszelką cenę usiłuje sobie dać radę ze swoimi licznymi tymczasami, za opiekę nad którymi nie bierze pieniędzy, albo tylko zwrot za weta czy karmę, a wszyscy wiemy ile jest innych kosztów z tym związanych. I jak się chce, to można ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Dobrze to ujęłaś Igiełko.... :roll:[/QUOTE]

Lili dzięki :)


[quote name='Nutusia']Macie moje TAK, co do pomocy dla Gamzy.

Z hotelem mam mieszane uczucia o tyle, że jego legalne prowadzenie to praca, jak każda inna i my też szukamy pomocy dla naszych psiaków, choć w większości pracujemy czy też mamy inne dochody. Natomiast zgadzam się z tym, że wiele Baloniarek zagryza zęby i za wszelką cenę usiłuje sobie dać radę ze swoimi licznymi tymczasami, za opiekę nad którymi nie bierze pieniędzy, albo tylko zwrot za weta czy karmę, a wszyscy wiemy ile jest innych kosztów z tym związanych. I jak się chce, to można ;)[/QUOTE]

to super że Gamza otrzyma pomoc :)

Nutusiu niech zostanie tak jak do tej pory choć każdy ma prawo do swojego zdania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']
Nutusiu niech zostanie tak jak do tej pory choć każdy ma prawo do swojego zdania[/QUOTE]

Nie no, ja absolutnie jestem za tym, żeby zostało tak jak do tej pory! :) Tak sobie tylko napisałam, żeby nie oceniać zbyt... "kategorycznie" ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczyny - super.
[B]
Szczytem marzeń byłoby zakupienie Gamzie:[/B]
Frontline, przynajmniej 1 dawkę XL- ok.40zł
Immunodol 60tabl - ok. 35zł
Oeaparol (wiesiołek, omega 3) -ok.25zł
---------------------------------------------------
= około 100zł

Sunia drapie sie nadal. Dostaje Biocan i Biomectin na grzybice i świerzbowca. Chciałabym jej w tym pomóc jeszcze tym immunodolem, omega 3 i lepszą karmą.

Dzisiaj chciałam zamowić jej boscha za 105zł, jednak, jeżeli Gamza otrzymałaby pomoc od Baloniarek - mogłaby dostać lepszą karmę bo posiada swoje 149zł.
Leczę ją od początku - jest lepiej jednak nadal nie idealnie. Myślę, że lepsza karma od boscha byłaby wskazana (może być ten Brit Care Salmon i Potato - kosztuje 142zł/12kg).

To jak robimy?


EDIT:
dziewczyny, mam fanty na bazarek - bardzo chętnie je komuś oddam. Ja niestety nie mam własnego komputera (kot mi rozwalił) i korzystam goscinnie.
Może któraś z Was by chciała? Pokombinowałoby sie z transportem...
np. do Warszawy myślę, ze to nie problem.

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Oj dziewczyny - super.
[B]
Szczytem marzeń byłoby zakupienie Gamzie:[/B]
Frontline, przynajmniej 1 dawkę XL- ok.40zł
Immunodol 60tabl - ok. 35zł
Oeaparol (wiesiołek, omega 3) -ok.25zł
---------------------------------------------------
= około 100zł

Sunia drapie sie nadal. Dostaje Biocan i Biomectin na grzybice i świerzbowca. Chciałabym jej w tym pomóc jeszcze tym immunodolem, omega 3 i lepszą karmą.

Dzisiaj chciałam zamowić jej boscha za 105zł, jednak, jeżeli Gamza otrzymałaby pomoc od Baloniarek - mogłaby dostać lepszą karmę bo posiada swoje 149zł.
Leczę ją od początku - jest lepiej jednak nadal nie idealnie. Myślę, że lepsza karma od boscha byłaby wskazana (może być ten Brit Care Salmon i Potato - kosztuje 142zł/12kg).

To jak robimy?[/QUOTE]

warto kupic od razu dwie dawki bo teraz wszystkie preparaty przeciw pchelne i przeciw kleszczowe sa w promocji:

[url]http://allegro.pl/frontline-xl-1-pipeta-letnia-promocja-zookrak-i2698896805.html[/url]

[url]http://allegro.pl/frontline-combo-spot-on-pies-xl-40kg-i2708589560.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o wiesiołek, to spytaj w aptece, bo ja kupowałam Tośce taki w opakowaniach po zdaje się 150 tabletek i wychodził o niebo taniej niż oeparol, a skład ten sam, czyli olej z wiesiołka. Nie pamiętam nazwy i producenta, ale biały, plastikowy "słoiczek" z zieloną etykietką. Trzeba spytać w aptece o najtańszą wersję oleju z wiesiołka po prostu :)
I dodawajcie jej do karmy mielone siemię lniane (najlepiej mielić albo utłuc w moździerzu, bo i taniej i świeższe). Świetnie robi na skórę i sierść - "przerobiłam" na Tośce ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...