Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

jeśli tylko Ellig się zgodzi to tak właśnie zrobię

dzięki za podpowiedź

[quote name='mestudio']iwoniam, możesz sama wypełnić to na stronie i tylko mailem wysłać Ellig druczek w załączniku do wydrukowania, bo ona musi go mieć przy nadaniu. Tylko niech Ela zmierzy wysokość(ten najdłuższy bok), szerokość i głębokość - lepiej podać zawyżone wymiary bo czasami jest wredny kurier i mierzy po swojemu próbując wyłudzić dodatkowe opłaty jeśli przekracza jakieś ich wymiary (wysokość do 140 chyba).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Hopka już umieszczona na liście :)

[quote name='Gusiaczek']Z powodów kilku, ale przede wszystkim dlatego, że kryzys dopadł i moją rodzinę, zmuszona jestem do zmniejszenia deklarowanych sum na KWB i KS. Zatem od października na konta w/w wpływać będzie po 10.00 zł. Poza tym nie omijam bazarków i w miarę możliwości także tą drogą staram się pomóc, że nie wspomnę o sedecznym wsparciu duchowym wszystkich Was oddanych Braciom Mniejszym.
Mam nadzieję, że skromnym wkładem powoli uda mi się spłacić dług wdzięczności za Waszą pomoc dla Ovolinki i chociaż troszeczkę przyczynić do pomocy czekającym na nią Bidulom.
Pozdrawiam:)[/QUOTE]

nie przejmuj się w życiu bywa różnie my to rozumiemy :) bardzo dziękujemy za pomoc -najważniejsze że zostajesz


[quote name='necianeta89']a ja podwyższę swoją deklarację, na 20 zł na miesiąc, ale to w listopadzie poleci pierwsza ;)[/QUOTE]

bardzo dziękujemy za podwyższenie deklaracji :multi:


[quote name='mestudio']Jak już zajrzałam prawie z rana, to poproszę o numer konta. Niedługo wpłyną pieniążki bazarkowe to będę już gotowa na przelew:-).[/QUOTE]

pewnie już Nutusia podesłała a tak poza tym to bardzo dziękujemy za organizację bazarków :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']
nie przejmuj się w życiu bywa różnie my to rozumiemy :) bardzo dziękujemy za pomoc -najważniejsze że zostajesz
[/QUOTE]

Igiełko, dziękuję za dobre słowo - jesteś jedyną, która odezwała się. Bardzo źle się czuję - "kto daje i zabiera ... ".
Mam nadzieję, że za jakiś czas będę władna w pomocy nieco większej.
Zostaję, bo nie może być inaczej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Igiełko, dziękuję za dobre słowo - jesteś jedyną, która odezwała się. Bardzo źle się czuję - [B]"kto daje i zabiera ... ".
[/B]Mam nadzieję, że za jakiś czas będę władna w pomocy nieco większej.
Zostaję, bo nie może być inaczej.[/QUOTE]

Każdy z Nas jest tylko człowiekiem i życie różnie się układa...
Ważne że jesteś dalej z nami - wsparcie duchowe jest bezcenne.
[SIZE=1](i podnoszenie bazarków za co bardzo dziękuję :loveu:)
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Kochani potrzebuje pomocy....Jak sie wprowadza kota do domu gdzie sa psy i nigdy z kotem nie mieszkaly? Pewna Pani z mojego sklepu poprosila mnie o pomoc, malzenstwo sie rozwiodlo, pani wziela 2 koty,a kotke zostawila....Kotka ma 2 lata i mieszkala w domu, teraz jest na dzialkach,zimy tam nie przezyje...Zglosila sie pani,ze ja wezmie,a dzisiaj zadzwonila,ze jednak nie...I tak kotka laduje u mnie na dt,pierwszy raz mam kota.Pomocy![/QUOTE]

Ja bym opowiedział jak my (czyli ja) robimy. W sumie to radzimy sobie.... Ale do tego potrzebna jest spora klatka i straszak (coś czego psiaki się boją na sam widok - kijek, kij od szczotki, gazeta,...). Pakujesz takiego kotka do klatki i zamykasz go dokładnie. Zasłaniasz go ze wszytkich stron kocem. Noga na klatkę. I machasz wymownie straszakiem... Mogą podejść i obwąchać ale na bezpieczną odległość.
Dziala to jeśli nie masz stada (ponizej trzech psów). Jeśli masz więcej to musisz to robić na raty.
U nas Onka - najbardziej agresywna dała sobie spokój po dwóch godzinach. Ale teraz kotom pyszczki wylizuje.
Pomocna będzie w razie czego druga osoba na wypadek kryzysowy.

Nie polecam opcji z zamkniętymi drzwiami bo mogą chciać wejść za wszelką cenę i "troszkę" drzwi zdemolują. Najgorsze jest pierwsze trzy dni. :-)

Życzę powodzenia!

TZmestudio

PS
Jakbym karmił koty z psami od początku (bez asymilacji) to psy by zjadły najpierw koty a potem jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

mestudio wyczyść skrzynkę bo nie mogę wysłać pw z Baloniarkim kontem ;)

[quote name='Gusiaczek']Igiełko, dziękuję za dobre słowo - jesteś jedyną, która odezwała się. Bardzo źle się czuję - "kto daje i zabiera ... ".
Mam nadzieję, że za jakiś czas będę władna w pomocy nieco większej.
Zostaję, bo nie może być inaczej.[/QUOTE]

Gusiaczek no co Ty nawet tak nie myśl - Każdy pomaga na miarę własnych możliwości także uszy do góry i do przodu :)


[quote name='Lili8522']Każdy z Nas jest tylko człowiekiem i życie różnie się układa...
Ważne że jesteś dalej z nami - wsparcie duchowe jest bezcenne.
[SIZE=1](i podnoszenie bazarków za co bardzo dziękuję :loveu:)
[/SIZE][/QUOTE]

otóż to popieram :)

[quote name='LeCoyotte']Baloniarki drogie:) mam kilka fantów do przekazania na bazarek, kto mógłby go zrobić?[/QUOTE]

bardzo dziękujemy za chęć pomocy :) i szukamy ochotnika do jego wystawienia

[quote name='Gusiaczek']Mam kuwetę od joli_li , nam już niepotrzebna:multi:
Jola powiedziała, że "przyda się innym psiakom" i tzw. "zwrotu towaru nie przyjęła":Rose:
zatem - KOMU? KOMU? BO IDĘ DO DOMU![/QUOTE]

to miłe ze strony Joli a tymczasem wpiszę na pierwszą stronę że masz do oddania kocią toaletę :)

[quote name='Nikaragua']powtórzę się ....[/QUOTE]

ok trzeba poczekać na Macię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Igiełko, dziękuję za dobre słowo - jesteś jedyną, która odezwała się. Bardzo źle się czuję - "kto daje i zabiera ... ".
Mam nadzieję, że za jakiś czas będę władna w pomocy nieco większej.
Zostaję, bo nie może być inaczej.[/QUOTE]

nikt się nie odzywał po prostu dlatego, że wszyscy spokojnie przyjęli fakt do wiadomości.... bez pretensji i złych "komentarzy", wręcz przeciwnie - z życzliwością i zrozumieniem

tylko Ty się źle z tym czujesz i naprawdę niepotrzebnie - przecież wciąż jesteś i wciąż pomagasz - niczego nie zabierasz!
nie wiem, jak to napisać, jak to wyrazić.....
dobrze, że z nami jesteś - dokładnie tak, jak to napisała Igiełka

i ja dziękuję Wam wszystkim, że mogę być tu z Wami!!!
bardzo dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie
mam do oddania używane czarne siedzisko typu sako wypełnione kuleczkami styropianowymi, nadaje się jako legowisko dla psiaka średniego, jest pokryte ekoskórą i łatwo się myje
Dla ludzia jest już za bardzo wysiedziane
Dodam że to dla psów "statecznych" ;-) bez niszczycielskich zapędów" jak to ujęła Nutusia
na początku bałam się że moje futra przegryzą się do środka i zrobią sobie tam nore ale one konsumują tylko skórę naturalną więc zadowoliły się moimi kozakami :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Igiełko, dziękuję za dobre słowo - jesteś jedyną, która odezwała się. Bardzo źle się czuję - "kto daje i zabiera ... ".
Mam nadzieję, że za jakiś czas będę władna w pomocy nieco większej.
Zostaję, bo nie może być inaczej.[/QUOTE]

nawet się nie wygłupiaj z obwinianiem się
:)

[quote name='mestudio'] [...]
Nie polecam opcji z zamkniętymi drzwiami bo mogą chciać wejść za wszelką cenę i "troszkę" drzwi zdemolują. Najgorsze jest pierwsze trzy dni. :-)

Życzę powodzenia!

TZmestudio

PS
Jakbym karmił koty z psami od początku (bez asymilacji) to psy by zjadły najpierw koty a potem jedzenie.[/QUOTE]

no, tak, aby posadzić kota obok psa to nie - kotek padnie na zawał..
karmić je w 1 pomieszczeniu - to miałam na myśli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Oddam nastepujace leki i preparaty, najchetniej do odbioru w Warszawie:

[B][SIZE=3]Anivital Cani Agil - 520g (225 tab.)[/SIZE] [SIZE=2]praktycznie cale opakowanie w sklepie kosztuje prawie 200zł[/SIZE][/B]- [COLOR=#b22222][B]zarezerwowany dla Mestudio[/B][/COLOR]- [COLOR=#000080][I][B]Przekazany:)[/B][/I][/COLOR]

[URL]http://allegro.pl/na-kosci-i-stawy-cani-agil-225-tabl-kurier-i2614267387.html[/URL]
[B]
Encorton 10 mg - 2,5 opakowania, ponad 40 tabl.[COLOR=#800000]zarezerwowany dla Morka[/COLOR][/B]

[B]Euthyrox 200 - 6,5 opakowania, ponad 300 tabl. [COLOR=#b22222]zarezerwowany dla Mestudio. - [/COLOR][COLOR=#000080][I]Przkazany[/I][/COLOR][/B][/QUOTE]

[B]Duzy worek swiezej nie otwieranej karmy wet.[/B][B][COLOR=#008080]EUKANUBA : Daily Care Sensitive Joints- [/COLOR][COLOR=#800000]zarezerwowany dla iwoniam[/COLOR][COLOR=#008080], [/COLOR][COLOR=#000080]czeka na odbior[/COLOR][COLOR=#008080][/COLOR][/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Z powodów kilku, ale przede wszystkim dlatego, że kryzys dopadł i moją rodzinę, zmuszona jestem do zmniejszenia deklarowanych sum na KWB i KS. Zatem od października na konta w/w wpływać będzie po 10.00 zł. Poza tym nie omijam bazarków i w miarę możliwości także tą drogą staram się pomóc, że nie wspomnę o sedecznym wsparciu duchowym wszystkich Was oddanych Braciom Mniejszym.
Mam nadzieję, że skromnym wkładem powoli uda mi się spłacić dług wdzięczności za Waszą pomoc dla Ovolinki i chociaż troszeczkę przyczynić do pomocy czekającym na nią Bidulom.
Pozdrawiam:)[/QUOTE]
Gusiaczku, bardzo Ci dziekujemy i liczy sie wszystko kazda zlotowka, i kazda pomoc, i absolutnie nie wolno Ci przepraszac. Kazdy z nas tu obecnych pomaga tak jak moze, wspieramy sie i to jest najwazniejsze !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ciocie Baloniarki z moich bazarków będzie lekko ponad 100 zł...:multi:
myślałam że uda się więcej wyskrobać... :-( no ale cóż...

Myślę nad kolejnym... ale na razie nie mam dobrego pomysłu... :shake:[/QUOTE]

Lili bardzo dziekujemy, cudownie!!!!!!!!!!!

[img]http://www.sirmi.ic.cz/pes/11.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...