Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='sylwija']potrzebny DT w lubelskim najchętniej dla zagłodzonego i bitego psiak,, karma+wet pokrywa Fundacja, ktora go odebrala
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230746-Husky-głodzony-bity-potrzebna-pomoc![/URL]

jestem przerażona, bo wygląda jak moja niedawna tymczasowiczka Vera i też z lubelskiego :([/QUOTE]

o rany jaki bidak już lecę :(


[quote name='Nikaragua'][B]Zapraszam na szkolny bazar dla BALONIAREK: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230744[/URL][/B][/QUOTE]

dzięki za bazar :) wstawię na pierwszą stronę

[quote name='Macia']Przyznać się kto to Barbara H. Lublin ;)[/QUOTE]

Maciu to nasza Baloniara wprawdzie tymczasowicza nie ma ale wyraziła chęć wsparcia finansowego dla Klubu :)

bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy nam pomagają w taki lub inny sposób :loveu:

Link to comment
Share on other sites

u mnie tez tak różnie
Gizunia ma operację jutro, Diabełek za ok 2 tyg, bo robią się blaszki do jego nóżek
Z 4 młodziutkich szczeniaczków jeden piesek nie żyje, drugi jest w stanie ciężkim.
Dziewczynki mają się lepiej, ale...
Mam nadzieję, że będzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, poniewaz ja tez baloniarka:) chciałam Wam jakoś pomóc, ale ze sama mam trzy wielkopsy pod opieką mogę podarować fanty bazarkowe - tylko ktos musiałby bazarek zrobic i poprowadzić.. Ja niestety nie mam porzadnego internetu w domu i korzystam tylko w biurze dlatego moje robienie bazarków nie ma sensu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']dziewczyny, poniewaz ja tez baloniarka:) chciałam Wam jakoś pomóc, ale ze sama mam trzy wielkopsy pod opieką mogę podarować fanty bazarkowe - tylko ktos musiałby bazarek zrobic i poprowadzić.. Ja niestety nie mam porzadnego internetu w domu i korzystam tylko w biurze dlatego moje robienie bazarków nie ma sensu..[/QUOTE]
Fantastycznie, moze jest ktos jeszcze z Krakowa albo okolic i zrobi bazarek dla zasilenia skarbonki klubu WB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']u mnie tez tak różnie
Gizunia ma operację jutro, Diabełek za ok 2 tyg, bo robią się blaszki do jego nóżek
Z 4 młodziutkich szczeniaczków jeden piesek nie żyje, drugi jest w stanie ciężkim.
Dziewczynki mają się lepiej, ale...
Mam nadzieję, że będzie lepiej.[/QUOTE]

Iwonko trzymamy mocno kciuki za Gizunię,Diabełka i maluszki :)

[quote name='AniaB']dziewczyny, poniewaz ja tez baloniarka:) chciałam Wam jakoś pomóc, ale ze sama mam trzy wielkopsy pod opieką mogę podarować fanty bazarkowe - tylko ktos musiałby bazarek zrobic i poprowadzić.. Ja niestety nie mam porzadnego internetu w domu i korzystam tylko w biurze dlatego moje robienie bazarków nie ma sensu..[/QUOTE]

Aniu bardzo dziękujemy za pomoc :) czyli poszukujemy jest Osoby do wystawienia bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB'] ja mam zdjęcia i opisy zrobione, chiodzi tylko o wystawienie:) i pilotowanie oraz zbiórke pieniażków i adresów. Wysyłke zrobie ja - tu nie ma kłopotu. Problemem jest kiepski internet który mam w domu..[/QUOTE]

Potrzebna jest osoba do zrobienia bazarku !

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230924-Gamza-w-typie-doga-kanaryjskiego-po-2-latach-wysz%C5%82a-zza-krat-ZBIERAMY-NA-KARME!!!?p=19541618#post19541618[/url]

Zgarnęłam sukę ze schroniska z tych "bez szans na adopcję". Bardzo to dziwne ale była już w boksach tzw "ściany płaczu", gdzie są psy, które w schronisku już zostają do końca...
Zabrałam ją i teraz zbieramy na utrzymanie dziewczyny..
Niestety jest spora (ok 30 - 35kg)..
I.. szukamy domu...
Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Iwonko trzymamy mocno kciuki za Gizunię,Diabełka i maluszki :)

Aniu bardzo dziękujemy za pomoc :) czyli poszukujemy jest Osoby do wystawienia bazarku[/QUOTE]

DZIĘKI, na razie bez zmian..maluszki chore, jeden bardzo..
Giza - hm... na razie operacja przełożona na piątek. Lekarz dziś nie chciał jej wykonać.
Operacja Diabełka jak dojdą nowe "blachy" - za ok 10-12 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']nie musi być z krakowa, ja mam zdjęcia i opisy zrobione, chiodzi tylko o wystawienie:) i pilotowanie oraz zbiórke pieniażków i adresów. Wysyłke zrobie ja - tu nie ma kłopotu. Problemem jest kiepski internet który mam w domu..[/QUOTE]

Aniu, [B]mastudio[/B] zgodzila sie wystawic bazarek na rzecz skarbonki z Twoimi fantami, zdjeciam, opisami itd:)

Link to comment
Share on other sites

A ja przedstawiam mojego nowego nie planowanego tymczasowicza :)
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg23/scaled.php?server=23&filename=dsc02167or.jpg&res=landing[/IMG]


[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230953-Roczny-cudowny-Onek-Smail-u-mnie-na-BDT-bardzo-prosze-o-pomoc-finansowa[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...