Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

super, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że... masz powody do bycia smutną ;) hehe

Cieszę się, że Guciosław bezpieczny w nowym domku !!!

a nie mówiłam, że nie masz się czego obawiać?????? ;)

[quote name='mmd']Tak, wyszła zmiana planów, bo na jutro nie miałam "niani" do Kelbiego. A pani będzie miała dodatkowy wolny dzień na przytulanie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

my z TZ tem to chyba wyglądamy na alkoholików bo korzyść majątkowa zwykle jest płynna
ostatnio jak zagroziłam że nic miauczącego juz nie przewioze jak mi tu będą wciskać korzyśc została ukryta pod siedzeniem auta jak sie odwróciłam

Link to comment
Share on other sites

Pamiętacie mnie dziewczyny? Chciałam Wam tylko powiedzieć, że Pan Tadeusz, który tak wiele mi pomógł kiedy znalazłam husky'ego Nordika (vel Misia) odszedł od nas 16 maja na zawsze, nagle i niespodziewanie majac zaledwie 66 lat. Sam zostawił pieska, Kubusia', którym teraz ja się opiekuję :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Pamiętacie mnie dziewczyny? Chciałam Wam tylko powiedzieć, że Pan Tadeusz, który tak wiele mi pomógł kiedy znalazłam husky'ego Nordika (vel Misia) odszedł od nas 16 maja na zawsze, nagle i niespodziewanie majac zaledwie 66 lat. Sam zostawił pieska, Kubusia', którym teraz ja się opiekuję :(.[/QUOTE]
Ten pan, który w zimie się nim opiekował? I właściwie uratował mu życie? Kolejna dobra dusza :(
Biedny Kubuś...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Pamiętacie mnie dziewczyny? Chciałam Wam tylko powiedzieć, że Pan Tadeusz, który tak wiele mi pomógł kiedy znalazłam husky'ego Nordika (vel Misia) odszedł od nas 16 maja na zawsze, nagle i niespodziewanie majac zaledwie 66 lat. Sam zostawił pieska, Kubusia', którym teraz ja się opiekuję :(.[/QUOTE]

Ojej, pamiętam, Misio ma już swój dom........Kurcze, dobrzy ludzie tak szybko odchodzą.......

Link to comment
Share on other sites

Proszę o kciuki, jutro jedziemy zabrać haszczaki z byłej pseudo. Psów 17, mamy miejsce dla 5. Jedna sunia już u nas, starsza z ogromnym guzem na listwie mlecznej. Guz już otwarty, oprócz niego jeszcze kilka innych. Anemia, wygłodzenie, rozwalone zęby, zapchlenie. Nie wiemy co dalej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Proszę o kciuki, jutro jedziemy zabrać haszczaki z byłej pseudo. Psów 17, mamy miejsce dla 5. Jedna sunia już u nas, starsza z ogromnym guzem na listwie mlecznej. Guz już otwarty, oprócz niego jeszcze kilka innych. Anemia, wygłodzenie, rozwalone zęby, zapchlenie. Nie wiemy co dalej.[/QUOTE]
masakra :(........

Link to comment
Share on other sites

W dodatku jedna organizacja tak miesza, że zaraz ani jeden pies nie zostanie nam wydany. Psy chcą oddać bez problemu, ale organizacja i tak chce z policją jechać. Narobią szumu i psów nie odzyskamy. Lepiej działać na spokojnie, ale tak żeby wszystkie psy były bezpieczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']my z TZ tem to chyba wyglądamy na alkoholików bo korzyść majątkowa zwykle jest płynna
ostatnio jak zagroziłam że nic miauczącego juz nie przewioze jak mi tu będą wciskać korzyśc została ukryta pod siedzeniem auta jak sie odwróciłam[/QUOTE]

Możesz się ze mną podzielić ;)

[quote name='pola53']Pamiętacie mnie dziewczyny? Chciałam Wam tylko powiedzieć, że Pan Tadeusz, który tak wiele mi pomógł kiedy znalazłam husky'ego Nordika (vel Misia) odszedł od nas 16 maja na zawsze, nagle i niespodziewanie majac zaledwie 66 lat. Sam zostawił pieska, Kubusia', którym teraz ja się opiekuję :(.[/QUOTE]


['] Strasznie przykro, kolejny dobry człowiek TAM....



[quote name='Macia']W dodatku jedna organizacja tak miesza, że zaraz ani jeden pies nie zostanie nam wydany. Psy chcą oddać bez problemu, ale organizacja i tak chce z policją jechać. Narobią szumu i psów nie odzyskamy. Lepiej działać na spokojnie, ale tak żeby wszystkie psy były bezpieczne.[/QUOTE]

Bo to najlepiej psy "odbijać", no efektownie wszak musi być.....

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek haszczaków z pseudo!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227588-Dramat!!!-17-haszczak%C3%B3w-do-zabrania!-Brak-DT-pieni%C4%99dzy!-Sunia-z-wielkimi-guzami!!!?p=19152394#post19152394[/url]

Będę wdzięczna za rozsyłanie. Mamy miejsce dla maks 5 psów, a jest ich 17!

Link to comment
Share on other sites

[B]Budryski pomogą mi ?? w kropce jestem !:(
[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227608-Bachus-w-typie-pit-bulla-szuka-DT-DS"]
http://www.dogomania.pl/forum/threads/227608-Bachus-w-typie-pit-bulla-szuka-DT-DS[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ponoć dzisiaj mamy 28, tja... Ja obstawiam trzynastego i do tego piątek... Przed chwilą wpadłam do domu wściekła, nie zdążyłam wpłacić kasy, rozwaliłam rower (cząstkowo, ale jednak), jest gorąco, mam full roboty i jutro muszę iść do szkoły...
Chyba umierać, nie żyć...

Idę na wątek haskopsów z pseudo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ten pan, który w zimie się nim opiekował? I właściwie uratował mu życie? Kolejna dobra dusza :(
Biedny Kubuś...[/QUOTE]

Kubusia ja nie opuszczę, choćby przez wzgląd na Tadeusza. Jestem mu to winna. Fajnie, że tyle ciepłych mysli płynie w jego kierunku. Dziękuję Wam bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Witam Ciocie Baloniarki:)
W imieniu swoim i Gusiaczka bardzo proszę o pomoc finansową, bo koszta leczenia są coraz większe:(
Pozdrawiam :)
Ovolina

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227186-To-i-owo-o-Ovo-wyrwanej-z-olkuskiej-mordowni[/URL][/QUOTE]
Ovolinko, możemy dać 200 na leczenie bezzwrotnie, bo ciocia Gusiaczek ma stałą dekl.
Ktoś poprze jeszcze? Zarząd niech się stawi :)

[quote name='pola53']Kubusia ja nie opuszczę, choćby przez wzgląd na Tadeusza. Jestem mu to winna. Fajnie, że tyle ciepłych mysli płynie w jego kierunku. Dziękuję Wam bardzo.[/QUOTE]
To dobrze, że Kubuś ma Ciebie. Najgorsze jak psiak nie ma z kim zostać i....
Ja tak wzięłam Jonika po śmierci Zuzki naszej i tak powinno być wśród psiarzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...