Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']

Edit: No jak to?!?!? Dla Kiko też pisiałam!!!!! Na wątku wklejałam chiba - lecę sprawdzać![/QUOTE]
No to ja nie mam :shake:
Mam tylko ten Tobiaszkowy co pisałaś :roll:

Ewuś, podeślij mi też fotaski Kikusi takie naj :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A co Wy tu za plecami plotkujecie paskudy?

Długaśny wcale nie jest taki długaśny, to tylko pół jamnika :) I on nie pożre, on się nawet bronić nie umie. Boje się trochę w drugą stronę, bo mój zabawowo lubi skoczyć na grzbiet albo męczyć o zabawę - nie każdy pies to znosi ze spokojem.

A tzw. Duży już poza burczeniem, że "psy się sprowadza bez pytania o zdanie" jakoś pogodził się z losem, bo mu tłukę do głowy, że to sprawa życia i smierci i że na pewno toto małe nie pomieszka u nas długo :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie tzw. Duzy przestał burczeć,... przestał sie w ogóle odzywac w tym temacie...[quote name='mmd']A co Wy tu za plecami plotkujecie paskudy? A przygarniasek, mały gabarytowo, czy i gabarytowo i wiekowo?

Długaśny wcale nie jest taki długaśny, to tylko pół jamnika :) I on nie pożre, on się nawet bronić nie umie. Boje się trochę w drugą stronę, bo mój zabawowo lubi skoczyć na grzbiet albo męczyć o zabawę - nie każdy pies to znosi ze spokojem.

A tzw. Duży już poza burczeniem, że "psy się sprowadza bez pytania o zdanie" jakoś pogodził się z losem, bo mu tłukę do głowy, że to sprawa życia i smierci i że na pewno toto małe nie pomieszka u nas długo :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mój to się nawet wciągnął w ten proceder :) Z wyjątkiem momentów, gdy MÓJ pies zrobi kupę, MÓJ pies zasika dywan albo MÓJ pies pożre pół kanapy ;)[/QUOTE]
O pożarciu kanapy nawet nie myślę, bo lato spędzę w altance :) Kupę i siusiu robią tylko MOJE psy - to jasne. I wychodzi się na spacer tylko z jednym psem MOIM, ale tym na stałe moim, reszta nie istnieje, w myśl zasady - wzięłaś sobie, to się zajmuj. Chociaż z Jonikiem pod koniec wychodził łaskawie.
Za to Młody wyjdzie, weźmie do siebie do łóżka na noc, zawiezie, przywiezie, pogłaszcze... tylko nadaje im zawsze imiona, dwa do wyboru: "śmierdziel" albo "brudas" ;)

Link to comment
Share on other sites

MÓJ pies zawsze chciał wyjśc na spacer, MÓJ pies zawsze żebrał o żarcie (zreszta kot robi teraz to samo..), MÓJ pies zeżarł drzwi i MÓJ pies zniszczył mieszkanie, .... tak, jak genialnie ujęła to mmd - "se wzięłaś, to sie tera zajmuj" o!

Link to comment
Share on other sites

Mmd - jak coś, mam wolny pokój z dostępem do neta ;) Bo altanka jest dobra, ale tylko na lato :cool3: Tylko wiesz, gdybyś chciała u mnie rezydować, na tymczas możesz brać tylko sunie :eviltong:

A Młody - cóż - pierwsza część opisu po Mamusi, końcówka... po Tatusiu!:diabloti:

A moim Młodym gorzej - wszystko po... listonoszu! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']poradzi sobie, nie bój żaby :-).

taki tezet zjeść lubi i w ogóle mieć uprasowane... ;-)[/QUOTE]
Żebyś wiedziała :) Ale lubię gary, a prasowanie uwielbiam i dlatego stawianie oporu w pewnych kwestiach może doprowadzić do tego, że znielubię te czynności ;)

Zawsze moge liczyć na Młodego, on będzie świetnym ojcem, sprząta kałuże i klocki, myje psie zadki, niańczy i przytula :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']gary spoko, zmywac też całkiem lubię, ale prasowania nienawidze, nie pamietam, kiedy ostatnio prasowałam, prawie wszystko mam takie, co od biedy ujdzie bez żelazka.[/QUOTE]
Czasem myślę, że fortunę bym zbiła uruchamiając usługi prasowalnicze :) Męskie koszule śmigam już taśmowo, 15 w jedno popołudnie.

Link to comment
Share on other sites

żadnych prac domowych nie lubię, aż wstyd się przyznać. Zdecydowanie wolę np. koszenie trawy :D

[quote name='cisowianka']Ostatno na fb mój "znajomy" powiedzial że będzie wyrzucał ze znajomych osoby które wrzucają drastyczne zdjęcia ze zwierzętami, dodam że nie tylko ja wrzucałam nasze wydarzenia (fakt wrzuciłam drastyczne zdjęcia chyba z chin) - on oczywiście kocha zwierzeta, ale sobie nie życzy bo on jest radykał, no żesz...... no i rozkręciła się dyskusja jakby nie wiedzieli że fb to taki śmietnik a oni też wrzucają co popadnie chociażby polityka.Ok drastycznych mogę nie wrzucać, ale to lecę i zaraz udostępniam, czniam na radykałów.[/QUOTE]

ja sama wyrzucam ze znajomych, jak mi ktoś odrzuci zaproszenie na wydarzenie jakiegoś zwierzaka..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Filtrowa się obraziła, że nie jeste jedynym DS branym pod uwagę. Wczoraj sunia pojechała do bardzo fajnego domu k. Góry Kalwarii. "Nasza" sylwija sprawdzała :)[/QUOTE]

sunia powarkuje na Fibi, chyba sprawdza, na ile może sobie pozwolić ;) oby dali radę i nie wpadli w panikę, bo przejęci są na pewno :)

a u tego psiaka, co FB ostatnio wam podrzucałam - marna sytuacja, a na wątku prawie nikogo - może zajrzyjcie, choć podnieść - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226119-Wyrzucony-na-staro%C5%9B%C4%87-jak-%C5%9Bmie%C4%87-obrzucony-kamieniami-B%C5%82agam-o-pomoc-%28[/URL]

albo mi się wydaje, albo coraz więcej porzucanych psów jest..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']prace domowe są dla mnie na minusie, a na pewno passe...żelazka nawet nie mam (nienawidę prasowania), gary, sprzątanie....nienawidzę cyklicznych czynności![/QUOTE]
i pomyśleć, że moja babcia nawet majtki prasowała... ech, ta dzisiejsza młodzież ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Wracając do suni o której pisała Nikaragua, moim zdaniem warto jej zrobić dokładny przegląd ogólny nie tylko zębów, bardzo często starsze psiaki mają różne dziwne jazdy na tle dolegliwości fizycznych.[/QUOTE]Dziękuję wszystkim :) przekazałam sąsiadce, wybierze się do weta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Dziękuję wszystkim :) przekazałam sąsiadce, wybierze się do weta[/QUOTE]

tylko nam potem powiedz co wyszło :)

Ech prasowanie... Ja prasowałam co niedziela 10 koszul, żeby jeden złamas miał w czym do pracy chodzić i na swoje spotkania po pracy. Odkąd żyję bez niego (a będzie już lat parę) żelazko dotknęłam dwa razy - żeby koszulę na chrzest młodemu uprasować i sobie bluzkę. Mam prasowstręt ;)

Link to comment
Share on other sites

widzisz? dwa w jednym: dość, że pozbyłaś się dwunożnego złamasa , to jeszcze rachunki za prąd mniejsze....! :eviltong:[quote name='gameta']tylko nam potem powiedz co wyszło :)

Ech prasowanie... Ja prasowałam co niedziela 10 koszul, żeby jeden złamas miał w czym do pracy chodzić i na swoje spotkania po pracy. Odkąd żyję bez niego (a będzie już lat parę) żelazko dotknęłam dwa razy - żeby koszulę na chrzest młodemu uprasować i sobie bluzkę. Mam prasowstręt ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']i pomyśleć, że moja babcia nawet majtki prasowała... ech, ta dzisiejsza młodzież ;)[/QUOTE]
ja sama za dziecięctwa prasowałam nawet skarpetki. prasowanie było we wtorek, przy izaurze :-). ech....

[quote name='gameta']tylko nam potem powiedz co wyszło :)

Ech prasowanie... Ja prasowałam co niedziela 10 koszul, żeby jeden złamas miał w czym do pracy chodzić i na swoje spotkania po pracy. Odkąd żyję bez niego (a będzie już lat parę) żelazko dotknęłam dwa razy - żeby koszulę na chrzest młodemu uprasować i sobie bluzkę. Mam prasowstręt ;)[/QUOTE]

a ja jestem leniwa :-) :-).


słuchajcie, dalej nie rozumiem, co miał na myśli ten kolo pisząc, że jest radykałem. jak to się ma do niezgody na drastyczne zdjęcia? ktoś ma jakąś teorię?

Link to comment
Share on other sites

Bo on ma swoje poglądy i basta! - chłop żywemu nie przepuści, na Wiki bo tam zajrzałam była mowa że to "osoba bezkompromisowa, o skrajnych poglądach, metodach działania";On wie swoje lepiej i wie wszystko najlepiej i prawda jest po jego stronie - czyli jemu to się nie podoba i już. Rozgorzała dyskusja i co niektórzy zaczęli gadać coś o dewiacji, że lubimy zdjęcia umęczonych zwierząt(to już pisał jakiś inny idiot).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...