Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='Roszpunka']Fajnego masz sąsiada :) Takie adopcje to rzadkość granicząca z cudem...[/QUOTE]
Chciałam im Erysia zaproponować... Ale ta sunia chyba bardziej potrzebuje domu, ma straszną depresję, jest tak smutna, że serce ściska. Specjalnie po nią pojechali.

Link to comment
Share on other sites

następnym razem, buziak ode mnie musi być! [quote name='mmd']A mój sąsiad adoptował w sobotę suczkę z Radomia ze schroniska. Sunia ma 11 lat, nie widzi i prawie nie słyszy i właśnie ją wymiziałam i wycałowałam :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Chciałam im Erysia zaproponować... Ale ta sunia chyba bardziej potrzebuje domu, ma straszną depresję, jest tak smutna, że serce ściska. Specjalnie po nią pojechali.[/QUOTE]

Depresja powoli minie. Aż mi się łezka zakręciła w oku... Są jeszcze prawdziwi Ludzie na świecie.

Link to comment
Share on other sites

A ja poproszę o podwójne kciuki - za Pchełcię (super wymiana mailowa) i za Lalkę (tu też fajny mail, ale domek daleko...).
W tej euforii SIÓDMĄ sztukę wczoraj do domu sprowadziłam - rozum mi chyba kompletnie odjęło - ale dziś wraca, skąd przyjechała, choć nie do końca mnie to cieszy.

Miałam nie wstawiać zdjęcia, bo mi tu zaraz Roszpunka zacznie imputować, ale co tam, najwyżej się odszczeknę ;) - oto Wiosna :)

I od razu zaznaczę, że... brałam w ciemno! A wszystko przez Ziutkę!!!!!!

[IMG]http://global.images10.fotosik.pl/1100/ed48541a7c37fda4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A ja poproszę o podwójne kciuki - za Pchełcię (super wymiana mailowa) i za Lalkę (tu też fajny mail, ale domek daleko...).
W tej euforii SIÓDMĄ sztukę wczoraj do domu sprowadziłam - rozum mi chyba kompletnie odjęło - ale dziś wraca, skąd przyjechała, choć nie do końca mnie to cieszy.

Miałam nie wstawiać zdjęcia, bo mi tu zaraz Roszpunka zacznie imputować, ale co tam, najwyżej się odszczeknę ;) - oto Wiosna :)

I od razu zaznaczę, że... brałam w ciemno! A wszystko przez Ziutkę!!!!!!

[/QUOTE]

Tia... w ciemno :diabloti: Wierzę, oczywiście, że wierzę :roll:

Kciuki za sunieczki trzymam ile sił :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Mój tymczasowicz Grafit wlasnie pojechal do hotelu , za tydzien w sobote jedzie tez April i tym sposobem koncze byc BDT. Strasznie ciężkie te pożegnania są z psiakami :shake:
Oczywiscie nadal bede wspierac BDT :)[/QUOTE]
Bardzo mi przykro.....Nie daj sie Dziewczyno.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Chciałam im Erysia zaproponować... Ale ta sunia chyba bardziej potrzebuje domu, ma straszną depresję, jest tak smutna, że serce ściska. Specjalnie po nią pojechali.[/QUOTE]
No i cudnie, podziekowania dla Sasiada:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Mój tymczasowicz Grafit wlasnie pojechal do hotelu , za tydzien w sobote jedzie tez April i tym sposobem koncze byc BDT. Strasznie ciężkie te pożegnania są z psiakami :shake:
Oczywiscie nadal bede wspierac BDT :)[/QUOTE]

ehh... Nic dodać nic ująć...
Cioteczko :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Mój tymczasowicz Grafit wlasnie pojechal do hotelu , za tydzien w sobote jedzie tez April i tym sposobem koncze byc BDT. Strasznie ciężkie te pożegnania są z psiakami :shake:
Oczywiscie nadal bede wspierac BDT :)[/QUOTE]
trzymaj się !
coś maleje ta ilość BDT..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']iwoniam, to ten sam Olkusz w którym 3 lata temu m.in. ARKA walczyła?
miało być lepiej!
ja cie pierdziele normalnie...[/QUOTE]

tak, ja tam już także kilka lat działam.. a kilka innych osób jeszcze dłużej,.
nie poddamy się, no way..

[quote name='Macia']iwoniam na pewno w koncu cos sie uda z tym miejscem zrobic. Wiem jak walczysz i
uda sie, musi! [...]
.[/QUOTE]

wiem, trzeba walczyć, bo inaczej zły zwycięży, a tym psinkom się należy dom, PRAWDZIWY TAKI...

[quote name='mmd']Ja w końcu też od Maupy4 się doczekałam pomocy... :)[/QUOTE]
Będę wiedzieć do kogo pisać, bo niestety jeszcze nigdy nikt na moje prośby nie odpisał..

[quote name='Nutusia']A ja poproszę o podwójne kciuki - za Pchełcię (super wymiana mailowa) i za Lalkę (tu też fajny mail, ale domek daleko...).
W tej euforii SIÓDMĄ sztukę wczoraj do domu sprowadziłam - rozum mi chyba kompletnie odjęło - ale dziś wraca, skąd przyjechała, choć nie do końca mnie to cieszy.
Miałam nie wstawiać zdjęcia, bo mi tu zaraz Roszpunka zacznie imputować, ale co tam, najwyżej się odszczeknę ;) - oto Wiosna :)

I od razu zaznaczę, że... brałam w ciemno! A wszystko przez Ziutkę!!!!!!

[IMG]http://global.images10.fotosik.pl/1100/ed48541a7c37fda4.jpg[/IMG][/QUOTE]

Cudne to Twoje maleństwo.
Kciuki trzyyyymam... pisać nie mogę ale trzyyyyymam ;)

[quote name='mmd']Chciałam im Erysia zaproponować... Ale ta sunia chyba bardziej potrzebuje domu, ma straszną depresję, jest tak smutna, że serce ściska. Specjalnie po nią pojechali.[/QUOTE]

Eryś teraz odsypia kastrację. I będzie mieć dom - sama zobaczysz :)

Link to comment
Share on other sites

Mam mieszane uczucia.
Z jednej strony straciłam fajne awaryjne DT i DS dla Erysia. Miałabym go tuż obok, na zawsze.
Z drugiej strony - tej starowinki nikt by pewnie nie adoptował. Ona tak cudownie się do mnie przytulała, szukała mnie, żebym ją pomiziała jeszcze, poprzytulała... A teraz ma swój domek.

O Erysia się ciągle bardzo martwię, nikt nie chce mojego kochanego ślepaczka... a on jest taki grzeczny i kochany.

No i jeszcze ten zawalony transport dla Dastiego... Kielce - Warszawa to taka uczęszczana trasa, a nic nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...