Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='mestudio']Nie, ciemna jestem jak diabli w temacie. Nawet pojęcia nie miałam o takich cudach i nic nie widzę nigdzie.[/QUOTE]

Ja sprawdziłam naciskając gwiazdkę ;) masz ją w każdym napisanym poście, np jak tutaj coś napiszesz i w swoim poście na dole masz "dodaj na blog", potem masz gwiazdkę i wykrzyknik, potem po prawej odpowiedz, odpowiedz z cytatem i multi cytat ;) ja nacisnęłam sobie na siebie, napisało, że nie mogę sama sobie dać :diabloti: ale poinformowało mnie ile mam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ale wcześniej tego nie było, nigdy nie widziałam tego cuda w ustawieniach, bo że gwiazdka jest to widzę, ale nie pamiętam czy kiedyś była. Z drugiej strony chyba jednego dnia by mi nikt nie nastukał tylu punktów???
W sumie po co to mi? Tylko dla mojej wiadomości?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Ale wcześniej tego nie było, nigdy nie widziałam tego cuda w ustawieniach, bo że gwiazdka jest to widzę, ale nie pamiętam czy kiedyś byłą. Z drugiej strony chyba jednego dnia by mi nikt nie nastukał tulu punktów???
W sumie po co to mi? Tylko dla mojej wiadomości?[/QUOTE]

Na to wygląda :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ja również nie widzę u siebie w ustawieniach...., pod subskrypcjami to ja mam jedynie ostrzeżenia :p
ktoś wie ile trzeba mieć punktów karnych, żeby wymienić na bana? :D

chyba każdemu przyznali po 10 punktów reputacji, z tego co widzę....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Fajne :) Ten piesek to border, tak?

Te punkty reputacji są co najmniej od 2 lat. Wszyscy mają po 10 na start, a później to już nie wiem.[/QUOTE]



ojej! a jak to można sprawdzić? to znaczy jak się dowiedzieć o swojej własnej reputacji?
klikając na gwiazdkę mogę tylko ocenić czyjś post, punktów nie widzę żadnych

a filmik piekny, też się wzruszyłam

edytuję: znalazłam posiadam 10 punktów ;)

Edited by mari23
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ranyyyyyy... reputacja mi rośnie jak na drożdżach! Żebym tak jeszcze wiedziała w których postach się wykazałam "mądrością" godną nagrodzenia ;) :)[/QUOTE]
Mi też rośnie, zobacz jak się dobrze prowadzimy, trzeba TZ-tom pokazać jaką mamy reputację :diabloti:
Posty możesz posprawdzać tą gwiazdką pod spodem, tam masz, czy oceniony, czy nie.
Idę ogłoszenia robić (i zjeść śniadanko) :)

Dostałam 10 zł od[B] mtf zalesie[/B]. Czy to deklaracja? Czy ja o czymś nie wiem? ;)

Edited by mmd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...