Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

u mnie to akurat psa w domu niet, ale szynszyla robi swoje :evil_lol:
ostatnio znalazłam w klatce długopis i kawałek szarego papieru (robiłam plakat i pakowałam fanty bazarkowe) :roll:

a ile razy wciągała jakieś papierzyska zza kratek... niszczarka do papieru :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Może list chciała napisać, skoro papier i długopis były jej potrzebne? ;)[/QUOTE]
peeeewnie :roll:
ona i tak ma przechlapane - dwa razy przegryzła kabel od internetu, rozgryzła totalnie kabel od leżącego pada (czy jak to zwał) i poharatała bratu kabel od kamerki internetowej :lol: mistrz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']u mnie to akurat psa w domu niet, ale szynszyla robi swoje :evil_lol:
ostatnio znalazłam w klatce długopis i kawałek szarego papieru (robiłam plakat i pakowałam fanty bazarkowe) :roll:

a ile razy wciągała jakieś papierzyska zza kratek... niszczarka do papieru :evil_lol:[/QUOTE]
Widze że z ciebie taka sama dogomaniaczka jak ze mnie ;)
ja notorycznie znajduje pod łóżkiem papier ścierny, sznurówki i pilniczki do paznokci
tam maja swoją skryjówkę
gorzej bo jak odkurzam i nie spojrze wcześniej pod spód eh.... szkoda gadać

Maleństwo kocha słodycze i trzeba bardzo uważać bo o ile miodku odrobinkę raz na jakiś czas na czubeczek palca dostanie to już kradzież bezy może się dla niej źle skończyć

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']Widze że z ciebie taka sama dogomaniaczka jak ze mnie ;)
ja notorycznie znajduje pod łóżkiem papier ścierny, sznurówki i pilniczki do paznokci
tam maja swoją skryjówkę
gorzej bo jak odkurzam i nie spojrze wcześniej pod spód eh.... szkoda gadać

Maleństwo kocha słodycze i trzeba bardzo uważać bo o ile miodku odrobinkę raz na jakiś czas na czubeczek palca dostanie to już kradzież bezy może się dla niej źle skończyć[/QUOTE]
hyhy no taka dogomaniaczka :lol: szynszyla śliczny zwierz, a kąpiele piaskowe widowiskowe, ale to gryzoństwo czasami wyprowadza z równowagi, ona wszystko ma w klatce, co gdzieś w zasięgu leży :eviltong:
a! i zapomniałam o wyżartej na 1 cm ścianie gdzie kiedyś klatka stała... dzisiaj pudła tam stoją i nie widać, ale wyróżniały się białe rowy na koralowej ścianie :lol:

Link to comment
Share on other sites

bo ściany są przepyszne
moje jakos ograniczaja sie do dewastacji mebli, z która sie juz pogodziłam, kabli raczej nie ruszają chyba ze im przeszkadzają bo leża tam gdzie one lubia kicać
właśnie Elmo robi przegląd domu czy wszystko na swoim miejscu i zaraz zakopie sie pod kołdrę i będziemy drzemać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']a oco chodzi z punktami za reputację bo mi się coś takiego wyświetla[/QUOTE]
Gdzie Ci się wyświetla?
Do tej pory te punkty istniały, ale niewiele z tego wynikało, bo każdy (prawie) miał tyle samo :)
Sprawdziłam: nadal tak jest - ja mam i miałam 10 punktów.
Jak ktoś oceni Twój post to będziesz miała więcej, ale nie mam pojęcia komu chce się w to bawić, tu się pracuje, a nie casting robi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Gdzie Ci się wyświetla?
Do tej pory te punkty istniały, ale niewiele z tego wynikało, bo każdy (prawie) miał tyle samo :)
Sprawdziłam: nadal tak jest - ja mam i miałam 10 punktów.
Jak ktoś oceni Twój post to będziesz miała więcej, ale nie mam pojęcia komu chce się w to bawić, tu się pracuje, a nie casting robi ;)[/QUOTE]
przez te wasze posty w końcu zrozumiałam jak to się przyznaje i skąd się to bierze:lol: nie zastanawiałam się nad tym nigdy wcześniej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...