Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='wadercia']Lil a moze znalazl go wlasciciel? Glowa do gory kochana!


A tak nieco z innej beczki. Mam zapytanie apropo tej naszej stronki. Musze zadecydowac na ile zakladek i o jakich tytulach ma byc ona podzielona. Jakies pomysly? Sugestie? :)[/QUOTE]

- strona główna
- aktualnosci'
- zwierzaki do adopcji
-kontakt
itp.

Link to comment
Share on other sites

co za duzo to tez nei zdrowo więc po przemysleniu sprawy mysle ze dobrze by bylo zrobic takei zakladki:

- O nas (jakos zakladka czym jest DT i wyjasnienie cale :) )
- Newsy (jako strona glówna)
- Pilne (jako calkowity spis tego co potrzeba i komu jak i rowniez jak pomoc)
- Do adopcji (tutaj nad podzialem będzie trzeba pomyśleć)
- W nowych domach (tutaj wiadomo o co chodzi )
- Kontakt

I w tle gdzie wydzieliść sloneczko w chmurkach by po kliknieciu przenosilo na stronę tych ktorym sie nie udalo i np napis "za tęczowym mostem"

Jak sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']co za duzo to tez nei zdrowo więc po przemysleniu sprawy mysle ze dobrze by bylo zrobic takei zakladki:

- O nas (jakos zakladka czym jest DT i wyjasnienie cale :) )
- Newsy (jako strona glówna)
- Pilne (jako calkowity spis tego co potrzeba i komu jak i rowniez jak pomoc)
- Do adopcji (tutaj nad podzialem będzie trzeba pomyśleć)
- W nowych domach (tutaj wiadomo o co chodzi )
- Kontakt

I w tle gdzie wydzieliść sloneczko w chmurkach by po kliknieciu przenosilo na stronę tych ktorym sie nie udalo i np napis "za tęczowym mostem"

Jak sądzicie?[/QUOTE]

Super! Albo lepiej tęcza z chmurką :)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE=Drzagodha;18082586]Krzykosy, gm. Kłodawa, pow. kolski, woj. wielkopolskie ;)

Jest to miejsce, w którym przez 25 lat znajdowały schronienie bezdomne zwierzęta, szczególnie psy. Gdzie marzenia o przytulisku po tylu latach legły w gruzach. Gdzie został jeden człowiek, z wielką miłością do zwierząt. Dużo by opowiadać.

W skrócie: teren, na którym znajdują się psy zajął komornik. Psy muszą stamtąd zniknąć. Niestety, są to dzikuny, w tym momencie w większości nieadopcyjne. Dlatego potrzebują DT i mnóstwo ludzi, którzy pomogą w socjalizacji choć tam na miejscu.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210665-Psy-z-Krzykos%C3%B3w-za-chwil%C4%99-mog%C4%85-straci%C4%87-dom[/url][/QUOTE]

[quote name='Kava']hallo, tutaj jedna z krzykoskich Szeptuch; podaje wam linka
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210665-Psy-z-Krzykos%C3%B3w-za-chwil%C4%99-mog%C4%85-straci%C4%87-dom[/URL]

Krzykosy to bardzo specyficzna sytuacja.... pieski zdziczale, poldzikie, troche niesmiale, etc. etc...
z poczatkowej akcji sterylizacyjno-kastracyjnej zrobilo sie przedsiewziecie, ktore nas samych zaskoczylo....

poczytajcie same....[/QUOTE]

Dziewczyny dzięki potem sobie poczytam bo watek długi :)

[quote name='Lili8522']To tylko moje skromne zdanie... Żeby uczcić pamięć tych małych przyjacieli[/QUOTE]

na tej stronie by byłaby informacja o Tych co odeszły za TM to bardzo dobry pomysł :) dla uczczenia Ich pamięci
Ciotki wszystkie myśli są na wagę złota by nasza strona była wyjątkowa:)
myślę że fajnie byłoby zrobić jeszcze zakładkę o naszych wspólnych zbiórkach darów i funduszy na rzecz Baloniarskich podopiecznych :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']co za duzo to tez nei zdrowo więc po przemysleniu sprawy mysle ze dobrze by bylo zrobic takei zakladki:

- O nas (jakos zakladka czym jest DT i wyjasnienie cale :) )
- Newsy (jako strona glówna)
- Pilne (jako calkowity spis tego co potrzeba i komu jak i rowniez jak pomoc)
- Do adopcji (tutaj nad podzialem będzie trzeba pomyśleć)
- W nowych domach (tutaj wiadomo o co chodzi )
- Kontakt

I w tle gdzie wydzieliść sloneczko w chmurkach by po kliknieciu przenosilo na stronę tych ktorym sie nie udalo i np napis "za tęczowym mostem"

Jak sądzicie?[/QUOTE]

super :) :)

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście nie załapałam, że to będzie coś więcej niż prezentacja psiaków... :D

Proponuję zakładkę "jak nam pomóc?" - przyda się
i coś takiego jak "przyjaciele" - mozna się wymieniać banerkami

oba pomysły to oczywiście działania reklamowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']znacie kogoś z Bełchatowa albo Wielunia? Mam problem z organizacją transportu, potrzeba przenocować dwa małe psy ze schronu w Bełchatowie z niedzieli na poniedziałek[/QUOTE]
Nie kojarzę nikogo... wyszukiwarka też nie znalazł anikogo kto by był aktywny i mi się kojarzył...

[quote name='wadercia']moze dodamy zakladke jak na pomoc i tam wyszczegolnimy punkt o wirtualnych opiekunach? :)
[/QUOTE]
No pewnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']znacie kogoś z Bełchatowa albo Wielunia? Mam problem z organizacją transportu, potrzeba przenocować dwa małe psy ze schronu w Bełchatowie z niedzieli na poniedziałek[/QUOTE]



[URL="http://www.dogomania.pl/members/116370-balbna-R"]balbna R[/URL] jest z bliskich okolic Bełchatowa :)

Link to comment
Share on other sites

No, wreszcie chyba odpuściło i da się normalnie...

Kaja69 - przelew rano wyjdzie, jutro uzupełnię rozliczenie.

Zajrzyjcie - to "nasza" dogomaniacka rodzina podopiecznych - może nie wszyscy o nich wiedzą:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218173-pusty-st%C3%B3%C5%82-w-Wigili%C4%99-rodzina-z-Tarnowa-pom%C3%B3%C5%BCmy!-potrafimy-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']No, wreszcie chyba odpuściło i da się normalnie...

Kaja69 - przelew rano wyjdzie, jutro uzupełnię rozliczenie.

Zajrzyjcie - to "nasza" dogomaniacka rodzina podopiecznych - może nie wszyscy o nich wiedzą:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218173-pusty-st%C3%B3%C5%82-w-Wigili%C4%99-rodzina-z-Tarnowa-pom%C3%B3%C5%BCmy!-potrafimy-[/URL]![/QUOTE]

ehh myślałam że tylko u mnie dogo tak cienko chodzi

dobra lecę na wątek ale nie wiem na co tam przydam się bo teraz z kasą krucho :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']namówiłam koleżanke na robótki ręczne i chyba wyjdzie z tego bazarek
ja tu trochę darmozjad jestem to będzie 50% na Baloniarki :)[/QUOTE]

no co Ty jaki darmozjad co Ci przyszło do głowy- jak wcześniej pisałam Jesteś jedną z nas i bardzo cieszymy się z Twojej obecności :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...