Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

hm.. to zaraz podam link do bazarku i tam wkleisz potrzebne dane ok? :)
Ja _ogonek_ napisze ze ktos w moim imieniu sie zglosi :)

edit: podaje link [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217856-3-edycja-bazarku-og%C5%82oszeniowego-PAKIETY-30-OG%C5%81-7-Z%C5%81%21%21%21-do-23.11-godz.-16-00"]http://www.dogomania.pl/threads/217856-3-edycja-bazarku-og%C5%82oszeniowego-PAKIETY-30-OG%C5%81-7-Z%C5%81!!!-do-23.11-godz.-16-00[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przelałam na skarpetkę naszą 33, 60, to reszta z rozliczenia bazarku wspominkowego.

mmd, jak dojdą, potwierdz tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216228-*wirtualny-cmentarz*-Zapal-znicz-za-tych-co-odeszli..-dla-baloniarek-rozliczamy[/url]

Zamknę bazarek :)

waderciu, dziękuję, jutro wkleję :)

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie mogę podpiąć, ale skoro są podlinkowane to spróbuję
Otrzymałam wpłatę tytułem - przelew środków - Monika D. Dziękuję
!
Pamiętajcie o mnie i moich rzeczach na bazarek - proszę tylko o informację na Pw i wyślę rzeczy do Łodzi na sam koniec miesiąca.


[quote name='majowa']ja i tak nie wiem jak go wstawić
jak chce wrzucić w sygnature to pokazuje ze za duzy
jak zdjęcie zwykłe? czy jakis inny sposób jest[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Świetnie ujęte
Rozumiem - karma, wet, pokrycie kosztów.. Nawet jestem w stanie zrozumieć jakieś 50 zł na wyrost, gdyby "coś się działo" zostawione ale 300, 400, 500zł/miesiąc za pieski, które się rzekomo KOCHA???
niezła miłość
za kasę..
znam takie miejsca, gdzie "taką miłość" można kupić i jakoś wiekszość od tych miejsc stroni..

[quote name='necianeta89']ogólnie cieszę się, bo gdzie wchodzę na wątek tam widzę ładne nasze banerki ;)
BDT na wagę złota, więc niech leci reklama.

Alaa, zgadzam się z Tobą, nigdy nie zrozumiem za co PDT biorą tyle kasy, za miłość? Za głaskanie i spacery? Czy ich dzieci/mężowie/żony też muszą płacić za okazanie odrobiny miłości?
Eh. Łączmy się dziewczęta!! W kupie siła!! :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Poleciałam, ale nie ma go. Może zwiał i został już znaleziony, a może polazł gdzieś dalej... Przez najbliższe dni będę się rozglądać.[/QUOTE]

Oby nie stało się mu nic złego- Tych bezdomniaków coraz więcej- do dużych psiaków też podchodzę z dystansem- rozumiem że bałaś się- będziemy czekać na wieści

[quote name='iwoniam']ja tez nie mogę podpiąć, ale skoro są podlinkowane to spróbuję
Otrzymałam wpłatę tytułem - przelew środków - Monika D. Dziękuję
!
Pamiętajcie o mnie i moich rzeczach na bazarek - proszę tylko o informację na Pw i wyślę rzeczy do Łodzi na sam koniec miesiąca.[/QUOTE]

super że wpłata dotarła i dzięki za potwierdzenie :) zaraz wpiszę w rozliczenie- będziemy pamiętać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='necianeta89']Przelałam na skarpetkę naszą 33, 60, to reszta z rozliczenia bazarku wspominkowego.

mmd, jak dojdą, potwierdz tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216228-*wirtualny-cmentarz*-Zapal-znicz-za-tych-co-odeszli..-dla-baloniarek-rozliczamy[/URL]
........... [/QUOTE]
Oczywiście, potwierdzę :)
Świecisz przykładem :)

[quote name='iwoniam']ja tez nie mogę podpiąć, ale skoro są podlinkowane to spróbuję
Otrzymałam wpłatę tytułem - przelew środków - Monika D. Dziękuję
!
Pamiętajcie o mnie i moich rzeczach na bazarek - proszę tylko o informację na Pw i wyślę rzeczy do Łodzi na sam koniec miesiąca.[/QUOTE]
Ojej, nie napisałam, że Baloniarki. Musiałam robić kilka rzeczy w jednym czasie... i chociaż nie jestem Monika to zakładam, że to z mojego konta :)
[quote name='Igiełka']Oby nie stało się mu nic złego- Tych bezdomniaków coraz więcej- do dużych psiaków też podchodzę z dystansem- rozumiem że bałaś się- będziemy czekać na wieści
[/QUOTE]
Wieczorem go nie było. Teraz też, oblazłam krzaki, nie ma go. Sucha karma leży, zjadł tylko parówkę. Podejrzewam, że zrobiłam niepotrzebny alarm - na szczęście. U mnie co łazi - to z człowiekiem, dlatego się przejęłam. Bezdomniaka w mojej okolicy nie widziałam od 3 lat, prędzej jeża, lisa albo dziką gęś można spotkać :) W czerwcu całkiem niedaleko spotkałam sarnę ;)


*****************

dostałam sms od Santino: wpłynęło na jej konto 5zł od kaja69 (deklaracja). Santino swoją deklarację prześle pod koniec miesiąca - pamięta o nas :)

[SIZE=5][B][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=royalblue]23.11.2011[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE] [B]Przyszło od [/B][SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]necianeta89[SIZE=2][COLOR=black] bazarek:[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][B]33,60
[/B][B][SIZE=3]Saldo 23.XI.po zaokr.: 324[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218259-%C5%BBelowe-obrazki-na-okno%21-Wybierz-sw%C3%B3j-wz%C3%B3r%21-Zapraszam%21-Do-13.12%21"]http://www.dogomania.pl/threads/218259-%C5%BBelowe-obrazki-na-okno!-Wybierz-sw%C3%B3j-wz%C3%B3r!-Zapraszam!-Do-13.12![/URL] Jeszcze kończe, ale już zapraszam :loveu: Może jakiś grosik na baloniary się zbierze:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218259-%C5%BBelowe-obrazki-na-okno%21-Wybierz-sw%C3%B3j-wz%C3%B3r%21-Zapraszam%21-Do-13.12%21"]http://www.dogomania.pl/threads/218259-%C5%BBelowe-obrazki-na-okno!-Wybierz-sw%C3%B3j-wz%C3%B3r!-Zapraszam!-Do-13.12![/URL] Jeszcze kończe, ale już zapraszam :loveu: Może jakiś grosik na baloniary się zbierze:roll:[/QUOTE]
cudownie!!!!!!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']ja z wielka checia :) bo moj zrebaczek Grafit plastikowymi rzuca po calym ogrodzie..;) oczywiscie zwroce koszta przesylki :)[/QUOTE]
Skontaktowałyście się?

Wolę zapytać, bo porządek musi być, a tym odcinkiem ruchu akurat ja kieruję ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Wieczorem go nie było. Teraz też, oblazłam krzaki, nie ma go. Sucha karma leży, zjadł tylko parówkę. Podejrzewam, że zrobiłam niepotrzebny alarm - na szczęście. U mnie co łazi - to z człowiekiem, dlatego się przejęłam. Bezdomniaka w mojej okolicy nie widziałam od 3 lat, prędzej jeża, lisa albo dziką gęś można spotkać :) W czerwcu całkiem niedaleko spotkałam sarnę ;) [/QUOTE]

Nie martw się najważniejsze że zareagowałaś będzie dobrze :) może przyszedł tylko na poczęstunek dostal parówkę i wrócił do domu- fajnie tam macie jak można spotkać nawet sarnę :lol:


[quote name='wadercia'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218259-%C5%BBelowe-obrazki-na-okno%21-Wybierz-sw%C3%B3j-wz%C3%B3r%21-Zapraszam%21-Do-13.12%21"]http://www.dogomania.pl/threads/218259-%C5%BBelowe-obrazki-na-okno!-Wybierz-sw%C3%B3j-wz%C3%B3r!-Zapraszam!-Do-13.12![/URL] Jeszcze kończe, ale już zapraszam :loveu: Może jakiś grosik na baloniary się zbierze:roll:[/QUOTE]

Ciotka to miłe z Twojej strony :lol: bardzo dziękujemy zaraz lecę pooglądać te cudeńka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę poprosić. Szczególnie wiadro by się przydało, choć u mnie najlepiej by się spisało... pancerne! :razz: Odbierze Małż z Mokotowa. I jakby co, z kujawsko-pomorskim się podzielę, tzn. wyślę paczkę, choć nie cierpię pakowania!!!! ;)
Za bazarek też podziękować śpieszę i lecę sprawdzać czym dzielą i o co się przyjdzie bić! :)

Link to comment
Share on other sites

A czy ja się mogę dopisać do klubu? :)
Mam w tej chwili na BDT 3 psiaki, 4-go na dożywociu, i na dzień dzisiejszy kotkę z 5-cioma maluszkami.

[B]1[/B] Figu, woj- mazowieckie, BDT
[B]2[/B] Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje- ogłoszenia, ogłoszenia
[B]3[/B] Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu - głównie transport, leki
[B]4 [/B]wątek podopiecznego lub ogólny - muszę odświeżyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ja mogę poprosić. Szczególnie wiadro by się przydało, choć u mnie najlepiej by się spisało... pancerne! :razz: Odbierze Małż z Mokotowa. I jakby co, z kujawsko-pomorskim się podzielę, tzn. wyślę paczkę, choć nie cierpię pakowania!!!! ;)
Za bazarek też podziękować śpieszę i lecę sprawdzać czym dzielą i o co się przyjdzie bić! :)[/QUOTE]
łoooo to superowo!!!, dziekuje bardzo!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']A czy ja się mogę dopisać do klubu? :)
Mam w tej chwili na BDT 3 psiaki, 4-go na dożywociu, i na dzień dzisiejszy kotkę z 5-cioma maluszkami.

[B]1[/B] Figu, woj- mazowieckie, BDT
[B]2[/B] Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje- ogłoszenia, ogłoszenia
[B]3[/B] Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu - głównie transport, leki
[B]4 [/B]wątek podopiecznego lub ogólny - muszę odświeżyć[/QUOTE]
Pouzupełniaj, a Igiełka Cię wpisze na 1 stronę. Bardzo się cieszę, że ciągle rośniemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']A czy ja się mogę dopisać do klubu? :)
Mam w tej chwili na BDT 3 psiaki, 4-go na dożywociu, i na dzień dzisiejszy kotkę z 5-cioma maluszkami.

[B]1[/B] Figu, woj- mazowieckie, BDT
[B]2[/B] Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje- ogłoszenia, ogłoszenia
[B]3[/B] Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu - głównie transport, leki
[B]4 [/B]wątek podopiecznego lub ogólny - muszę odświeżyć[/QUOTE]

Serdecznie Witamy nową Baloniarę :lol: w naszych skromnych progach :lol:

[quote name='mmd']Pouzupełniaj, a Igiełka Cię wpisze na 1 stronę. Bardzo się cieszę, że ciągle rośniemy :)[/QUOTE]

oczywiście zaraz dopiszę także ogarnia mnie radość bo razem można wiele zdziałać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']A czy ja się mogę dopisać do klubu? :)
Mam w tej chwili na BDT 3 psiaki, 4-go na dożywociu, i na dzień dzisiejszy kotkę z 5-cioma maluszkami.

[B]1[/B] Figu, woj- mazowieckie, BDT
[B]2[/B] Jakiej pomocy najbardziej potrzebuje- ogłoszenia, ogłoszenia
[B]3[/B] Jaką pomoc oferuję dla naszego Klubu - głównie transport, leki
[B]4 [/B]wątek podopiecznego lub ogólny - muszę odświeżyć[/QUOTE]

4. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190527-Dom-tymczasowy-u-Figu-i-m%C4%99%C5%BCa-%29#top[/URL]
wątek ogólny

dzięki - muszę poczytać dokładnie wątek, bo nie zakumałam jeszcze jakie będą mnie obowiązywały zasady :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ja mogę poprosić. Szczególnie wiadro by się przydało, choć u mnie najlepiej by się spisało... pancerne! :razz: Odbierze Małż z Mokotowa. I jakby co, z kujawsko-pomorskim się podzielę, tzn. wyślę paczkę, choć nie cierpię pakowania!!!! ;)[/QUOTE]

W takim razie zabieram wszystko do pracy i proszę o PW w sprawie odbioru. Michy mają osad od wody, to powinno zejść tylko ja nie mam cierpliwości (: A wiadro jest metalniaste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figu']4. [URL]
dzięki - muszę poczytać dokładnie wątek, bo nie zakumałam jeszcze jakie będą mnie obowiązywały zasady :)[/QUOTE]
A to my mamy jakies zasady? :evil_lol:
Udzielać się należy, to na pewno. Zaglądać trzeba, może ktoś czegoś potrzebuje, a Ty akurat masz jak pomóc. Albo w drugą stronę - ktoś coś ma do oddania, a Tobie potrzebne. Zazwyczaj jeśli nie widzę od razu chętnego to chodzę i szukam, komu przypasować, ale wolę mieć wolne ;)
No i możesz się oskładkować (co łaska, nie mniej niż 5 zł:razz:). Wtedy w razie jakiegoś wydatku, którego nie możesz opanować, dostaniesz cosik z naszej kasy zapomogowej :evil_lol: Możesz zrobić bazarek.


Aaaaa - pomysł mam!! Może od teraz wpisuj Igiełko pomoc rzeczową gdzieś na początku i dających. Bo jak dają to niech wiszą na tablicy informacyjnej :evil_lol: Jakieś wolne posty jeszcze są...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...