Jump to content
Dogomania

Klub Wytrwałych Baloniarek - Razem możemy odnosić sukcesy:)


Igiełka

Recommended Posts

Ja myślę, że w któryms z pierwszych postów dobrze by było umieszczać potrzeby. I jeszcze na górze najpilniejsze potrzeby. Np. u kogo potrzeba na sterylkę na cito, u kogo kończy się karma, a nie ma za co kupić i tak dalej. Wtedy by było od razu wiadomo, gdzie trzeba szybko inteweniować i gdzie robić bazarek na przykład.
Wydaje mi się, że taka forma organizacji będzie najbardziej efektywna, bo od razu skojarzy "dawcę" i "biorcę" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ja myślę, że w któryms z pierwszych postów dobrze by było umieszczać potrzeby. I jeszcze na górze najpilniejsze potrzeby. Np. u kogo potrzeba na sterylkę na cito, u kogo kończy się karma, a nie ma za co kupić i tak dalej. Wtedy by było od razu wiadomo, gdzie trzeba szybko inteweniować i gdzie robić bazarek na przykład.
Wydaje mi się, że taka forma organizacji będzie najbardziej efektywna, bo od razu skojarzy "dawcę" i "biorcę" :)[/QUOTE]


[quote name='Nutusia']Super pomysł!
Myślę, że bazarki będzie można robić, bo to przecież na psy w DT będzie - i to w nie byle jakim, bo w BEZPŁATNYM! :)
Na razie się motam z dwoma, ale trzeci już mam "w planach" i będzie na BALONIARY, a co![/QUOTE]

popieram pomysł the best- 4 post z pierwszej strony będzie zawierał potrzeby :lol:
Nutusia dzięki za Klubowy bazarus- w końcu prowadzimy wyjątkowe bo BDT :lol:


[quote name='kaja69']Ja tak szybciutko,bo ciagle myśle kto ma jeszcze BDT i wymyślałam:lol: mestudio i KasiaKia...lecę ,moze jeszcze cos mi wpadnie do glowy...[/QUOTE]

już zaznaczam na próbnej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roszpunka']W tak zacnym gronie w dodatku samodzielnie zgłoszona, czuję się troszkę nieswojo...

Niemniej jednak niezmiernie mi miło, że zostałam przyjęta ;)[/QUOTE]

Zacna Roszpunko :) co tak skromnie :) tu nie ma znaczenia czy samodzielne zgłoszenie czy z polecenia :) Wazne ,ze jesteś :)
To nam miło ,ze zechciałas dołączyć :)


Dobrze gadam,co dziewczyny ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Zacna Roszpunko :) co tak skromnie :) tu nie ma znaczenia czy samodzielne zgłoszenie czy z polecenia :) Wazne ,ze jesteś :)
To nam miło ,ze zechciałas dołączyć :)


Dobrze gadam,co dziewczyny ???[/QUOTE]

oczywiście, że dobrze gadasz :D

każdego przyjmiemy w "skromne" progi :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

widzę, że brakuje u mnie wątku, więc podaję ten niedawno założony - ogólny:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/210391-Tymczasy-wcale-nie-tymczasowe-czyli-gromadka-psiak%C3%B3w-szuka-domk%C3%B3w[/URL]

tam są prawie wszystkie psiaki i wątki, jeśli je mają - zapraszam:loveu:

województwo dolnośląskie

i bardzo, bardzo dziękuję za wizytę u Charliego !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Super pomysł!
Myślę, że bazarki będzie można robić, bo to przecież na psy w DT będzie - i to w nie byle jakim, bo w BEZPŁATNYM! :)
Na razie się motam z dwoma, ale trzeci już mam "w planach" i będzie na BALONIARY, a co![/QUOTE]
Kto bedzie decydowal , ktoremu DT pomoc? i kto bedzie skarbnikiem ? to pytania na ktore musimy sobie odpowiedziec za nim ktos zrobi bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Kto bedzie decydowal , ktoremu DT pomoc? i kto bedzie skarbnikiem ? to pytania na ktore musimy sobie odpowiedziec za nim ktos zrobi bazarek:)[/QUOTE]

a może w ten sposób jak działa kundelkowa skarbonka? zbieramy ogółem pulę i BDT proszą o pomoc, np. na karmę, na leki itd.
co wy na to :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Kto bedzie decydowal , ktoremu DT pomoc? i kto bedzie skarbnikiem ? to pytania na ktore musimy sobie odpowiedziec za nim ktos zrobi bazarek:)[/QUOTE]

Kochane,
a może zrobić tak, że wybierzemy kilka osób (np. 5 albo 3 żeby było nieparzyście), które będą podejmować ostateczne i wiążące decyzje co do pomocy na dany DT.

Jeśli chodzi o skarbnika, to mogę się ewentualnie zgłosić z następującymi zastrzeżeniami i komentarzami:
- do tej pory skarbnikowałam tylko na 2 psiaki, które były przeze mnie znalezione i były pod moją opieką ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/204828-Poker-slumdog-millionaire-już-szczęśliwy-we-własnym-domu!!!-)"]Poker[/URL] i obecnie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-Uszatek-skutecznie-odwraca-zły-los.-BRAKUJE-JESZCZE-DOMU-I-STAŁYCH-DEKLARACJI!"]Rudi[/URL])
- nie mam doświadczenia w bazarkowaniu ani w skarbnikowaniu, więc musiałybyście mnie obdarzyć zaufaniem, gdyż nie wiem skąd wziąć referencje ;)
- mogę się podjąć skarbnikowania z tego względu, że na razie nie jestem w stawnie pomóc w żaden inny sposób, bo nie bardzo mam możliwości finansowe, ze względu na mojego prywatnego psa nie mogę być DT, nie bardzo niestety (ze względu na pracę) mam też czas na robienie ogłoszeń...

Chciałam tylko dodać, że jeśli wybierzecie innego skarbnika to absolutnie nie będzie mi przykro, nie pogniewam się, nie obrażę i będzie to dla mnie w pełni zrozumiałe ;) Zgłaszam się dlatego, że jeśli do ruszenia z kopyta brakuje skarbnika, to usuńmy tę przeszkodę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']a może w ten sposób jak działa kundelkowa skarbonka? zbieramy ogółem pulę i BDT proszą o pomoc, np. na karmę, na leki itd.
co wy na to :)[/QUOTE]

Myślałam też o tym wcześniej, żeby tak to zorganizować z tym, że w Kundelkowej Skarbonce co do zasady Ci co wpłacają proszą i polecają, a tutaj np. jak zaczniemy od bazarku to kto będzie decydował, jak jeszcze nie będzie stałych deklarowiczów...

Link to comment
Share on other sites

Ciocie myślę że musimy mieć stałe wpływy bo z jednorazowych długo nie pociągniemy-wydaje mi się że powinna być symboliczna kwota,którą Każdy BDT/BDTzD by regularnie wpłacał ;) i trzeba jeszcze ustalić jakie będą zasady a także wysokość pomocy finansowej :lol: i ważna jest jeszcze kwestia tego czy pomoc będzie jednorazowa, dorażna czy stała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Kochane,
a może zrobić tak, że wybierzemy kilka osób (np. 5 albo 3 żeby było nieparzyście), które będą podejmować ostateczne i wiążące decyzje co do pomocy na dany DT.

Jeśli chodzi o skarbnika, to mogę się ewentualnie zgłosić z następującymi zastrzeżeniami i komentarzami:
- do tej pory skarbnikowałam tylko na 2 psiaki, które były przeze mnie znalezione i były pod moją opieką ([URL="http://www.dogomania.pl/threads/204828-Poker-slumdog-millionaire-już-szczęśliwy-we-własnym-domu!!!-)"]Poker[/URL] i obecnie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206279-Rudi-Uszatek-skutecznie-odwraca-zły-los.-BRAKUJE-JESZCZE-DOMU-I-STAŁYCH-DEKLARACJI!"]Rudi[/URL])
- nie mam doświadczenia w bazarkowaniu ani w skarbnikowaniu, więc musiałybyście mnie obdarzyć zaufaniem, gdyż nie wiem skąd wziąć referencje ;)
- mogę się podjąć skarbnikowania z tego względu, że na razie nie jestem w stawnie pomóc w żaden inny sposób, bo nie bardzo mam możliwości finansowe, ze względu na mojego prywatnego psa nie mogę być DT, nie bardzo niestety (ze względu na pracę) mam też czas na robienie ogłoszeń...

Chciałam tylko dodać, że jeśli wybierzecie innego skarbnika to absolutnie nie będzie mi przykro, nie pogniewam się, nie obrażę i będzie to dla mnie w pełni zrozumiałe ;) Zgłaszam się dlatego, że jeśli do ruszenia z kopyta brakuje skarbnika, to usuńmy tę przeszkodę ;)[/QUOTE]

bardzo chętnie przyjmujemy Cię na skarbnika :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Ciocie myślę że musimy mieć stałe wpływy bo z jednorazowych długo nie pociągniemy-wydaje mi się że powinna być symboliczna kwota,którą Każdy BDT/BDTzD by regularnie wpłacał ;) i trzeba jeszcze ustalić jakie będą zasady a także wysokość pomocy finansowej :lol: i ważna jest jeszcze kwestia tego czy pomoc będzie jednorazowa, dorażna czy stała.[/QUOTE]

Kurde, tylko mi się to trochę kłóci z funckjonowaniem BDT, chociaż jest to jakieś rozwiązanie, właśnie na kształ kundelkowej skarbonki. Dajesz co miesiąc x zł i jak potrzebujesz to dostajesz... Tylko nie chcę się bardzo wymądrzać i narzucać bo sama nie jestem BDT, więc może ja jako wspomagacz BDT nie będący BDT zadeklaruję dyszkę miesięcznie na naszą Baloniarkową Skarbonkę co miesiąc od września, żeby nie było że tylko gadam... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']Santino,skarbnik to chyba najbardziej niewdzięczna rola ,więc duże brawa za inicjatywę :)[URL="http://smajliki.ru/smilie-199795527.html"][IMG]http://s2.rimg.info/772491657bb39abe9b27944d28566ced.gif[/IMG][/URL][/QUOTE]

:oops::oops::oops:

No cóż... Może podołam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Kurde, tylko mi się to trochę kłóci z funckjonowaniem BDT, chociaż jest to jakieś rozwiązanie, właśnie na kształ kundelkowej skarbonki. Dajesz co miesiąc x zł i jak potrzebujesz to dostajesz... Tylko nie chcę się bardzo wymądrzać i narzucać bo sama nie jestem BDT, więc może ja jako wspomagacz BDT nie będący BDT zadeklaruję dyszkę miesięcznie na naszą Baloniarkową Skarbonkę co miesiąc od września, żeby nie było że tylko gadam... ;)[/QUOTE]

rozumiem ale to poważna sprawa jak już zaczniemy i założymy skarpetę to BDT/BDTzD będą od nas oczekiwać pomocy gdy znajdą się w potrzebie i my powinniśmy wszystko zrobić by Oni tą pomoc otrzymali ;)czyli Skarpeta żeby miała chociaż symboliczne kwoty ale stałe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']rozumiem ale to poważna sprawa jak już zaczniemy i założymy skarpetę to BDT/BDTzD będą od nas oczekiwać pomocy gdy znajdą się w potrzebie i my powinniśmy wszystko zrobić by Oni tą pomoc otrzymali ;)czyli Skarpeta żeby miała chociaż symboliczne kwoty ale stałe ;)[/QUOTE]

Masz rację. Ja w każdym razie deklaruję te 10 zł i może rzeczywiście BDTy zadeklarują jakąś stałą wpłatę, która umożliwi im wyciągnięcie kasy ze Skarpety w razie potrzebu (tfu, tfu... oby takiej nie było ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='santino']Masz rację. Ja w każdym razie deklaruję te 10 zł i może rzeczywiście BDTy zadeklarują jakąś stałą wpłatę, która umożliwi im wyciągnięcie kasy ze Skarpety w razie potrzebu (tfu, tfu... oby takiej nie było ;) )[/QUOTE]
Ciocia już wpisałam Cię oficjalnie jako skarbnika na pierwszej stronie:) poproszę nr konta z danymi na pw
Edit : zgłaszam się jako zastępca Klubu :) także potrzeba nam jeszcze kilku Osób do tych decyzji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Kto bedzie decydowal , ktoremu DT pomoc? i kto bedzie skarbnikiem ? to pytania na ktore musimy sobie odpowiedziec za nim ktos zrobi bazarek:)[/QUOTE]

[quote name='kasumi']a może w ten sposób jak działa kundelkowa skarbonka? zbieramy ogółem pulę i BDT proszą o pomoc, np. na karmę, na leki itd.
co wy na to :)[/QUOTE]
Takie funkcjonowanie na zasadzie skarpety czy skarbonki może być, ale ja miałam co innego na myśli z bazarkami.
[B]Jak będzie na początku wpisane, który BDT czego potrzebuje to robię bazarek np. dla dwóch BDT i zebrane pieniądze albo przekazuję im, albo kupuję np. karmę[/B]. Bo wtedy BDT byłyby w jednym wątku i ich potrzeby też, a nie jak teraz, że dowiaduję się przypadkiem, że np. ulv ma parę tysięcy długu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Klubowicze deklarujący pomoc ale z różnych względów nie mogący zajmować się bezpośrednio podopiecznymi jako BDT/BDTzD: :loveu:[/B]
[B]1 NIck, woj( tel przesłany na pw)[/B]

majowa, małopolskie,

[B]2 Jaką pomoc oferuje dla naszego Klubu[/B]
transport Kraków i okolice, i po trasie naszych przelotów czyli Kraków - Skarżysko, Kraków - Rzeszów oczywiście bezpłatny

bazarki, bazarki, bazarki - kupuje, sprzedaję, wystawiam :diabloti: kolejny we wrzesniu i dzieki wam wiem na jaki cel :)

3 nowe pomysły

brak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...