Jump to content
Dogomania

2xCACIB Poznań 22 i 23 . 11 . 2011r. (Nom. Cruft)


Kaya

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja dostałam :)[B]Vigo[/B] ja szukałam, bo też jadę tylko na niedzielę, ale moje plany zostały zmodyfikowane i od piatku będę na kongresie w Warszawce, więc do Poznania jedziemy z warszawy, ale ew. jeżeli nie znajdziesz nikogo do wspólnej podróży to my bardzo chętnie się dołączymy w podróż powrotną na Śląsk :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']I ja dostałam :)[B]Vigo[/B] ja szukałam, bo też jadę tylko na niedzielę, ale moje plany zostały zmodyfikowane i od piatku będę na kongresie w Warszawce, więc do Poznania jedziemy z warszawy, ale ew. jeżeli nie znajdziesz nikogo do wspólnej podróży to my bardzo chętnie się dołączymy w podróż powrotną na Śląsk :)[/QUOTE]

Jagódko, ja bym Was wzięła, ale klatę dla Franciszki biorę i niestety .... Chociaż jakby się uparł, to mogę ją trochę inaczej ułożyć ..... Gdyby coś, daj znać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Dziewczyny wiem że jeszcze do wystawy daleko ,ale już się pytam żeby nie było za późno ;) .
Czy ktoś będzie jechał z okolic Płocka na tę wystawę ? Obojętnie który dzień . Jadę bez psa , chcę porozmawiać z hod. z Czech :) a wiem że będą w oba dni ;) .
Dokładam się oczywiście do kosztu paliwa ;) .[/QUOTE]

Ponawiam . Pilne ! Czy ktoś jedzie ?

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy piszecie o opłacie 50 zł za wjazd na teren MTP. Czy w pobliżu są inne parkingi ? czy jest możliwość zaparkowania gdzieś w pobliżu bez wjeżdżania ? sorki za pyt ale pierwszy raz będę w Poznaniu. Jeżeli macie namiar na sensowny hotel w pobliżu, który akceptuje psiury to też proszę pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...