Jump to content
Dogomania

2xCACIB Poznań 22 i 23 . 11 . 2011r. (Nom. Cruft)


Kaya

Recommended Posts

Termin przyjmowania zgłoszeń - 4.09.2011

Termin przyjmowania opłat - 6.09.2011

Opłaty:
- za pierwszego psa (z katalogiem) 120,00 zł
- za każdego następnego psa (bez katalogu) 100,00 zł
- klasa baby, szczeniąt i weteranów (bez katalogu) 60,00 zł
- interchampiony z potwierdzonym dyplomem (bez katalogu) 60,00 zł

Konkurencje: Pary hodowlane, Grupy hodowlane (bez katalogu) 50,00 zł

Obsada sędziowska:

sobota - [url=http://www.poznan.zkwp.pl/2011_Poznan_m_S_sedziowie.pdf]kliknij[/url]
niedziela - [url=http://www.poznan.zkwp.pl/2011_Poznan_m_N_sedziowie.pdf]kliknij[/url]




------------------------------



Czy miałby ktoś miejsce w samochodzie z Trójmiasta kto jedzie na 2 dni dla 1 os + Golden retrievera? Oczywiscie dokładam się do paliwa!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja najprawdopodobniej pojadę tylko w jeden dzień. Jeśli moja suczka ma wygrać to wygra ;D. Nie wiem tylko w której klasie ją wystawić - pośrednia czy otwarta (będzie wtedy miała 22 miesiące). My pewnie pojawimy się na wystawie z nominacją. A jeśli chodzi o to w który dzień może być więcej psów to wydaje mi się, że dużej różnicy nie będzie, może wahać się między +/- 2,3 psy to zalezy też od tego jaka to rasa (w mojej gdzie maks to przeważnie 13-15 sztuk w rasie). Oby dwie wystawy to miedzynarodówki, pewnie inaczej by było gdyby zrobili tak jak w Niemczech, że jedna to krajówka, a druga to miedzynarodowa wystawa.

Link to comment
Share on other sites

Chyba jednak nie pojadę z Baldurem do Poznania :placz: A tak mi zależało na tej wystawie :-( Niestety dopiero teraz do mnie dotarło, że opłaty trzeba wnosić już do 6.09 i nie można później. Dopiero co zapłaciłam za Chorzów, teraz muszę zapłacić za klubówkę w Łodzi, musiałabym być cudotwórczynią żeby zebrać dodatkowe 120 zł w tydzień :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Ja najprawdopodobniej pojadę tylko w jeden dzień. Jeśli moja suczka ma wygrać to wygra ;D. Nie wiem tylko w której klasie ją wystawić - pośrednia czy otwarta (będzie wtedy miała 22 miesiące). My pewnie pojawimy się na wystawie z nominacją. A jeśli chodzi o to w który dzień może być więcej psów to wydaje mi się, że dużej różnicy nie będzie, może wahać się między +/- 2,3 psy to zalezy też od tego jaka to rasa (w mojej gdzie maks to przeważnie 13-15 sztuk w rasie). Oby dwie wystawy to miedzynarodówki, pewnie inaczej by było gdyby zrobili tak jak w Niemczech, że jedna to krajówka, a druga to miedzynarodowa wystawa.[/QUOTE]
no to jedziemy razem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jula i Dengi']My mięliśmy być, ale jednak zrezygnowaliśmy. Opłaty za szybko trzeba wnosi,ć a we wrześniu mamy 2 wystawy- Łódź, Wrocław. W zamian za to będziemy w Częstochowie i w
Zabrzu.
Merrick--> To znów się spotkamy w Łodzi. ;)[/QUOTE]

Już się cieszę na spotkanie :) My będziemy w Łodzi i w Zabrzu też ;)
Ale te nasze oberwańce rosną ...

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie za wcześnie zakończenie przyjmowania zgłoszeń i opłat - np. Kielce, które są tydzień później mają o wieeeele dłuższy termin... Poznań jakoś lubię, fajne tytuły można zdobyć, towarzystwo też miłe, od 3 lat wystawiałam co roku, ale teraz po prostu nie dam rady, więc muszę odpuścić, a szkoda. Ale widzę, że nie ja jedna, więc może jednak zgłoszeń będzie mniej niż by chcieli i przedłużą je jakiś akceptowalny termin... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Zdecydowanie za wcześnie zakończenie przyjmowania zgłoszeń i opłat - np. Kielce, które są tydzień później mają o wieeeele dłuższy termin...[/QUOTE]

Fakt, faktem że Poznań ma bardzo krótki termin przyjmowania zgłoszeń ale Kielce są w listopadzie 19-20 a Poznań 22-23 październik to prawie miesiąc a nie tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...