Jump to content
Dogomania

Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!


pumcia02

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pumcia ja też bym najpierw wykastrowała te stworzenia a potem brała do hoteliku.
Wszystkie trzy wykastruj, nie ma na co czekać, tym bardziej, że walczą ze sobą.
Bo jak pójdą do hotelu, gdzie zetkną się z innymi psami, może być cięższa walka.
Sunia cudna, cudna delikatna, jak trzcinka.
Serdel jak książę, te uszka, piórka, na pewno ma śliczne porteczki nad udkami:-)
I Alfred, typowy w typie jamnika:-)

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko dograne. Na pierwszy rzut idzie Alfred. Kastrację ma w środę na 13:30.
Też się zastanawiałam czy od razu obydwu nie dać, ale boję się, że wtedy ludzie nie dadzą sobie rady "z opieką". Nie znam ich. A bardzo ciężko się z nimi rozmawia. Psy są nerwowe, nie wiem jak będą to znosiły. Miałąm jednego psa u siebie, który po kastracji dostawał szału. cały czas rozwalał sobie szwy, robiły mu się rany, bo drażnił kołnierzem.
Więc na razie niech będzie ten jeden. Kolejną kastrację można w każdej chwili zrobić.
Mam nadzieję, że go dopilnują. Dziewczyna sama przyprowadzi psa do lecznicy w środę. W czwartek zabiorę go ze znajomą z dalmatyńczyków samochodem.

A teraz cioteczki proszę o grosik na kastrację.

[B]Fundacja Noga w Łapę. Razem idziemy przez świat.[/B]
[B]ul. Hawajska 5/9 02-776 Warszawa[/B]
[B]Nr rachunku: 87 2490 0005 0000 4500 5605 8992[/B]
[B]z dopiskiem: psy z Mokotowa[/B]

Link to comment
Share on other sites

na razie zapiszę. Wszystkie psy piękne.
Czy właścicielka nadal nie chce wpuścić do domu?? Może one przebywają wszystkie razem w jakimś małym pomieszczeniu, w izolacji od ludzi, i co gorsza może dostają wszystkie razem jeść. Nic dziwnego że rywalizacja i napięcie jest na porządku dziennym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyBell']na razie zapiszę. Wszystkie psy piękne.
Czy właścicielka nadal nie chce wpuścić do domu?? Może one przebywają wszystkie razem w jakimś małym pomieszczeniu, w izolacji od ludzi, i co gorsza może dostają wszystkie razem jeść. Nic dziwnego że rywalizacja i napięcie jest na porządku dziennym...[/QUOTE]

Nie, my tam nadal nie wchodzimy. Zobaczymy co będzie dzisiaj. W końcu muszą mu założyć kaganiec.
W domu będzie brat, który nie dotyka się do psów i matka, która boi się iść z psem tak daleko, bo jest silny...

Link to comment
Share on other sites

Alfred wygląda jak posokowiec na jamniczych nóżkach :)
"Moje" kazirodcze stadko było chyba jednak w lepszej kondycji... Psy były pogryzione, ale gryzły tylko szczeniaki, w zabawie.. Elka była trochę nieśmiała, ale tylko trochę, Ciapek bardziej dziki, ale on zaliczył w dzieciństwie bardzo nieciekawą adopcję...

Inna sprawa, że - skąd ja to znam:

[quote name='pumcia02']ci ludzie są niepoważni... okazało się, że dziewczyna nie może przyprowadzić psa, bo jest w pracy... [/QUOTE]

:roll:

Link to comment
Share on other sites

jestem. Nie zaglądałam wcześniej bo mam ręce pogryzione..

Ha! Żartuje!
Właścicielka wyprowadziła Alfreda w kagańcu. Dzięki temu chlopak nie miał odwagi w ogóle się odezwać. Wsadziliśmy go do samochodu - jechał pierwszy raz autem. W drodze zwymiotował. I był miły. Nawet się przytulił :) Ze stresu wystrzeliły mu gruczoły - ledwo wysiedziałyśmy w samochodzie :)

Niesamowite! Zmieniłam cały swój punkt widzenia! Co prawda na pewno bardzo się bal i stresował, ale wszystko przebiegło pomyślnie. Ani razu nie warknął, zaszczekał czy kłapnął.Wąchał się z psem samcem, a potem chciał "kopulować" z suczką hmm.
Może wystarczy mu normalne środowisko, żeby był normalnym psem?
Psiak naturalnie jest już po kastracji. Teraz tylko trzeba mieć ręke na pulsie, żeby go dopilnowali w domu...


Później wstawie zdjęcia robione telefonem, ale musicie zobaczyć :)

Witaj jurosia ;) 5 gęb? Ja wiem o 3 zwierzęcych? I dziękuje za wsparcie!!

Link to comment
Share on other sites

ja też się ciesze :)
z suczką to trzeba poczekać na sterylizację - preferujemy po pierwszej cieczce.
Mam książeczkę Alfreda. Okazuje się, że w życiu miał tylko jedno odrobaczenie i jedno szczepienie na wscieklizne - oczywiscie juz niewazne. podobnie Serdel. A suczka jeszcze nigdy nie była u weterynarza :(

Alfred był zainteresowany tym co się dzieje
[IMG]http://img217.imageshack.us/img217/589/zdjcie0433m.jpg[/IMG]

Tu już się rozluźnił
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4347/zdjcie0434i.jpg[/IMG]

I na początku w lecznicy, z błagalnym spojrzeniem...
[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8893/zdjcie0435x.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dziś poszło od nas 50 zł pocztą polską:roll: więc kiedyś tam dotrze


Alfredzio jest boski:loveu:, no... w typie mojego Brysia, będziemy śledzić jego losy

ciociu pumcio :lol:
od zeszłego pażdziernika doszła do nas Aster ze schroniska z Żywca ( ciocia zuzlikowa i ciocia budrysek oraz ciocia klaudus ją osobiście do nas przywiozły, miała być tymczasem, ale nikt jej nie chciał i jest już nasza) i dzikuska Ninuś (wcześniej Gloria) z fundacji Maja z Zielonki

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=AzhvcM4QDgo"]Balbi czeka na kochający dom[/URL]

Balbi jest jednym wielkim wystraszonym nieszczęściem. Trzęsie się jak galaretka..... boi się każdego ruchu i dźwięku........ serce pęka jak się na nią patrzy........:(

Link to comment
Share on other sites

jurosia dziękuje!! :)

Byłyśmy wczoraj z magmal odebrać Alfreda. Niestety jest typem, którego drażni miejsce po zabiegu... zobaczymy czy go dopilnują. W lecznicy zachowywał się.. yy "nie był zbyt miły przy zabiegach". W samochodzie przytulił się do mnie, wszedł na kolana.
Miałyśmy trochę czasu, więc wzielysmy na spacer Balbi i Serdela. Ogólnie z Serdelem nie jest tak źle, ale Balbi jest przerażona nawet własną sobą. Potrzebuje tymczasu :( również płatnego :( zanim zakoduje jej się to zachowanie w glowie...
Jadę do nich w poniedziałek.

Odebrałam fakturę. 232zł.
Baaardzo proszę o grosik...

Link to comment
Share on other sites

pumciu, tak myślałam jak Ci tu pomóc... mojej Shirce dziewczyny pomagają bazarkami... jeśli tu byłby do zrealizowania taki pomysł to wczoraj robiłam troszkę porządków w filmotece... mam sporo filmów, a jeszcze więcej bajek dla dzieci na płytach... ofiarowałałabym na bazarek by choć tak pomóc i odwdzięczyć się za dogomaniackie wsparcie dla Shiruni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...