Jump to content
Dogomania

Piękna bokserkowata suczka do szuka nowego domu!


Ankar

Recommended Posts

Witam

Mam psiaka (suczkę) mieszańca, coś między bokserem i sztafem lub jakimś wilczurowatym, generalnie wygląda bardziej jak bokser tyle że nie ma takiej typowej bokserowatej mordy.

Pies jest bardzo łagodny, lubi zabawe, bieganie i wygłupy. Ma 8 lat ale kondycję jak młodziak i ładny wygląd.

Poszukuje dla niej domu OD ZARAZ! Nie chce jej oddawać do schroniska ale jeżeli się nikt nie znajdzie to będe musiał to uczynić.

Pozdrawiam i czekam na chętnych (świetny pies dla dzieci i nie łapie chorób!)

Link to comment
Share on other sites

a to akurat nie twój biznes. Daj sobie spokój z takimi komentarzami a jak chcesz w ten sposób dyskutowac to może w 4 oczy?

Każda kolejna osoba która nie wniesie nic do dyskusji a będzie "puszczać bąki" tak jak KateBono niech sobie da odrazu spokój. Nie mam czasu dla idiotów i gówniarstwa.

Dziś będe miał zdjęcia psiaka więc je wkleje i będzie łatwiej podjąć ewentualną decyzję potencjalnemu przyszłemu właścicielowi. Pies jest dobrze wychowany, słucha (choć bywa uparty) i bradzo szybko się uczy.

Większość życia spędziła (suczka) w mieszkaniu, bloku i kamienicy więc musiała by się powoli przystosowywać do ogródka, ale nie było by problemu bo ona uwielbia przebywanie na zewnątrz. Naprawdę nie chce psa oddawać do schroniska ale w ostateczności będe musiał to zrobić, pies naprawdę jest świetny!

Więcej informacji będe podawał na tel po uprzednim kontakcie na priv.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pies jest w Poznaniu.

To zakładanie z marszu że ktoś poszukuje drugiego domu dla psa "bo mu sie znudził" jest właśnie oznaką niskiego poziomu i gówniarstwa, wiem że tak bywa ale to nie powód aby zaraz zakładać że kazdy tak robi.

Przyczyna poszukiwania nowego domu to nic zwiazanego z samym psem, jego charakterem czy zdrowiem, więc nie jest to istotne i nie będe opisywał tutaj swoich prywatnych problemów (powiem tylko że chodzi o pracę, 5-6 dni w tygodniu po 12/13 godzin, po za domem, częste wyjazdy służbowe itp.).

Pies wyje i niszczy dom i przy takiej pracy nie jest mozliwe abym mógł ją zatrzymać. W schronisku byłem i wiem jakie tam panują warunki dlatego wolałbym jej tam nie oddawać, tym bardziej że ma już swój (dojrzały) wiek i boje się że nikt jej może nie przygarnąć.

Ale pracę w poniedziałek muszę zacząć i niestety będe musiał coś do tego czasu zrobić.

P.S osoba która do tej pory opiekowała się moim psem wyjechała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...