Jump to content
Dogomania

Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt


JJD

Recommended Posts

[quote name='N_i_e_do_W_I_A_R_Y']jak widac sa juz organizacje i towarzystwa,wiec teraz ktos co tak tu dopytywal ma odpowiedz,ze nie tylko ZKWP[/QUOTE]
ciekawe kto będzie im potem te rodowody wystawiał (znaczy się kolejnym pokoleniom "rodowodowych" maskotek sprzedawanych do psa gratis)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='N_i_e_do_W_I_A_R_Y']jak widac sa juz organizacje i towarzystwa,wiec teraz ktos co tak tu dopytywal ma odpowiedz,ze nie tylko ZKWP[/QUOTE]
szukałam tego stowarzyszenia w necie i jakoś nie znalazłam..więc prawdopodobnie zmyslone z nadzieją, że nikt do tego nie dojdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']drogie te książeczki [URL]http://allegro.pl/foksterier-szorstkowlosy-foksteriery-piekne-okazja-i2037908196.html[/URL][/QUOTE]- napisałam do ogłoszeniodawcy:

Kombinowanie nic nie pomoże, bo allegro usunie to ogłoszenie tak czy inaczej ,ponieważ jest w złym dziale!
Może po prostu czas się zabrać do uczciwej pracy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Barkelona']no i tu się nie zgodzę. [B]Tak było z biletami na mecze, były sprzedawane jako gratisy do szalików kibicowskich. Szybko ukrócono ten proceder. Więc nie zawsze można dawać gratisy[/B]. Poza tym nie bardzo rozumiem o co wnosisz... Ja traktuję takie zachowanie jako naruszenie przepisów ustawy i bezwzględnie takie ogłoszenia zgłaszam jako naruszenie. A Ty?[/QUOTE]

Wstawiam ten cytat, w związku z gratisami:cool3:
Psy jako gratisy nie mogą być zatem dodawane do jakiegokolwiek towaru!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnisia100']- napisałam do ogłoszeniodawcy:

Kombinowanie nic nie pomoże, bo allegro usunie to ogłoszenie tak czy inaczej ,ponieważ jest w złym dziale!
Może po prostu czas się zabrać do uczciwej pracy??[/QUOTE]
zostanie usunięte, bo narusza regulamin allegrowy.
a tak swoja drogą, sprzedający dostają za to jakieś ogłoszenia czy tak można się bawić z nimi w kotka i myszkę do śmierci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatrx']zostanie usunięte, bo narusza regulamin allegrowy.
a tak swoja drogą, sprzedający dostają za to jakieś ogłoszenia czy tak można się bawić z nimi w kotka i myszkę do śmierci?[/QUOTE]

Na allegro jak się wkurza usuną mu konto na stałe

Link to comment
Share on other sites

Niedowiary (idealnie pasuje tutaj Twój nick ;) ) ale jak sprawdzić czy jest zarejestrowana? W internecie rzeczywiście nie ma zupełnie nic na ten temat. Napisałam też do srzedawcy, zobaczymy czy coś odpisze.

A przy okazji zgłaszania tego mało śmiesznego ogłoszenia na tablicy napisałam też do wystawiającego. Odpowiedź jaką dostałam wklejam na forum :D

"witam
Mierna istoto twój zasób wiedzy jest miernyn , ilekroć dotykam miernoty wyimaginowanego życia Pani istota dalej jest zgubna i nie istotna ułuda Pani daje nadzieję którą Pani jeszcze nie odkryła ,a zpisana jest.......

Ps.
Nie jestem zwolenniczką pseudohodowli ale prawo do życia każdy ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkryj się i zadzwoń jeżeli masz odwagę. 608834399"

Od razu zaznaczam, że pisałam w sumie grzecznie, więc nie zasłużyłam sobie na wyzwiska, ale ubawiłam się nieźle czytając tą odpowiedź. Jednak z oszołomami nie ma co gadać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksereczkaa']Niedowiary (idealnie pasuje tutaj Twój nick ;) ) ale jak sprawdzić czy jest zarejestrowana? W internecie rzeczywiście nie ma zupełnie nic na ten temat. Napisałam też do srzedawcy, zobaczymy czy coś odpisze.

A przy okazji zgłaszania tego mało śmiesznego ogłoszenia na tablicy napisałam też do wystawiającego. Odpowiedź jaką dostałam wklejam na forum :D

"witam
Mierna istoto twój zasób wiedzy jest miernyn , ilekroć dotykam miernoty wyimaginowanego życia Pani istota dalej jest zgubna i nie istotna ułuda Pani daje nadzieję którą Pani jeszcze nie odkryła ,a zpisana jest.......

Ps.
Nie jestem zwolenniczką pseudohodowli ale prawo do życia każdy ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkryj się i zadzwoń jeżeli masz odwagę. 608834399"

ha ha !to pisała chyba jakaś psychopatka :-) !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boksereczkaa']
"witam
Mierna istoto twój zasób wiedzy jest miernyn , ilekroć dotykam miernoty wyimaginowanego życia Pani istota dalej jest zgubna i nie istotna ułuda Pani daje nadzieję którą Pani jeszcze nie odkryła ,a zpisana jest.......
[/QUOTE]
Toż to poeta jakiś ;) ;)
Jak się miewa Twoja istota? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnisia100'][quote name='boksereczkaa']Niedowiary (idealnie pasuje tutaj Twój nick ;) ) [B]ale jak sprawdzić czy jest zarejestrowana?[/B] W internecie rzeczywiście nie ma zupełnie nic na ten temat. Napisałam też do srzedawcy, zobaczymy czy coś odpisze.

A przy okazji zgłaszania tego mało śmiesznego ogłoszenia na tablicy napisałam też do wystawiającego. Odpowiedź jaką dostałam wklejam na forum :D

"witam
Mierna istoto twój zasób wiedzy jest miernyn , ilekroć dotykam miernoty wyimaginowanego życia Pani istota dalej jest zgubna i nie istotna ułuda Pani daje nadzieję którą Pani jeszcze nie odkryła ,a zpisana jest.......

Ps.
Nie jestem zwolenniczką pseudohodowli ale prawo do życia każdy ma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkryj się i zadzwoń jeżeli masz odwagę. 608834399"

ha ha !to pisała chyba jakaś psychopatka :-) !!!!!!!!!!![/QUOTE]



tego jak sprawdzic -nie wiem.Moze allegro moze sprawdzic.Nie usunelo ,choc zglaszali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']
Jak się miewa Twoja istota? ;)[/QUOTE]

Ale która? ;)

[B]keksik[/B] oni wcale tak nie myślą, że albo sprzedaż, albo śmierć. Oni po prostu wiedzą, że stracili genialne źródło utrzymania i starają się mniej wtajemniczonym w akcje "rasowy=rodowodowy" wpajać jakieś głupoty o uśmiercaniu ich kochanych pupili. Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie złapie się na teksy typu "mam smutne oczka, bo nie będę już miała szczeniaków".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...