Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='eossi']wczoraj w godzinach wieczorych po 20 byłam na Wysockiego ale niestety nie udało mi sie zobaczyc suni.

moze jednak porozwieszac plakaty ( ja zrobię i wydrukuje) o przykładowej terści [B][COLOR=#0000cd]" BARDZO PROSZE !!! Jesli mnie widziałes zadzwon tel: ..... " [/COLOR][/B]i poniżej zdjecie Demi.

Co Wy na to ???[/QUOTE]
Eossi ja uwazam ,ze wszystkie dzialania , ktore moga sie przyczynic do informacji na temat Demi sa wlasciwe i bardzo Ci dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Na fb pojawiła się taka oto informacja:
Ewelina Romańska to napisała
[h=6]w okolicach Bródna błąka się mała beżowa suczka,przyjazna,nawet zadbana,bez żadnej obroży.miała chyba coś z jedną łapką. niestety możliwe,że ktoś ją wyrzucił z autobusu, gdyż uciekła mi do jednego, a kierowca nie chciał otworzyć drzwi i już jej nie znalazłam. Pojechała z Przystanku Cmentarz Bródnowski w kierunku Bródno Podgrodzie. Mam nadzieje , że ktoś ją znajdzie ![/h][URL]https://www.facebook.com/PiesNaZakrecie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]licach Bródna błąka się mała beżowa suczka,przyjazna,nawet zadbana,bez żadnej obroży.miała chyba coś z jedną łapką. niestety możliwe,że ktoś ją wyrzucił z autobusu, gdyż uciekła mi do jednego, a kierowca nie chciał otworzyć drzwi i już jej nie znalazłam. Pojechała z Przystanku Cmentarz Bródnowski w kierunku Bródno Podgrodzie. Mam nadzieje , że ktoś ją znajdzie ![/B]

[URL]https://www.facebook.com/PiesNaZakrecie[/URL][/QUOTE]

Witajcie
dzis rano jadąc tramwajem do pracy tak ok 8 przy Lidlu na ulicy Matki Teresy z Kalkuty ( dawna Budowlana) widziałam suczkę bardzo bardzo podobną do DEMI - wg mojej oceny tak na 85 % , niestety nie mogłam wyjśc z tramwaju ale wg mnie to jest DEMI , jak wróci z wakacji moja sunia to pospaceruje w tym rejonie i może spotkam tę sunieczkę.
pozdrawiam !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Eossi ale to nie byla Demi, prawda?[/QUOTE]


bardzo bardzo podobna do DEMI tak wg mnie na 85% , może uda mi spotkać tą Panią z sunieczką to zapytam i dam znać , z tego co pamiętam DEMI była w tamtej okolicy kiedyś widziana, chciałbym ,żeby to była DEMI :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']bardzo bardzo podobna do DEMI tak wg mnie na 85% , może uda mi spotkać tą Panią z sunieczką to zapytam i dam znać , z tego co pamiętam DEMI była w tamtej okolicy kiedyś widziana, chciałbym ,żeby to była DEMI :)[/QUOTE]
Dziekuje,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Dziekuję........................[/QUOTE]

Ellig - mam do oddania małego kotka ( nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka) którego nam podrzucili na działce kotek jest mały , czekoladowy z zielonymi oczkami - może Karmelek ( tak go nazwaliśmy ) utuli Twój smutek po Jagodziance , nie umiem wkleić tu zdjęcia ale kocina jest piękna !!
[IMG]http://zalacznik.wp.pl/d681/Karmel1.JPG?p=3&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=Karmel1.JPG&wid=4833&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=134734987246408063&sid=6d413826bf4a979558439ad568514237[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='eossi']Ellig - mam do oddania małego kotka ( nie wiem czy to chłopiec czy dziewczynka) którego nam podrzucili na działce kotek jest mały , czekoladowy z zielonymi oczkami - może Karmelek ( tak go nazwaliśmy ) utuli Twój smutek po Jagodziance , nie umiem wkleić tu zdjęcia ale kocina jest piękna !!
[IMG]http://zalacznik.wp.pl/d681/Karmel1.JPG?p=3&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=Karmel1.JPG&wid=4833&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=134734987246408063&sid=6d413826bf4a979558439ad568514237[/IMG][/QUOTE]

Karmelek znalazł dom !!!!

Spaceruje z moja sunia w okolicy gdzie ostatnio widziałm suczke podobna dfo DEMI - jak cos sie bedzie działo to dam znać
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='inka33']Dziewczyny, przepraszam :oops: ale tak postarej znajomości pozwolę sobie zaprosić
na mój debiut bazarkowy na Kajtuna (link w podpisie).
Zajrzyjcie, chociaż podrzućcie czasem...

[B]Ellig[/B], zawsze ciepło o Tobie myślę. :loveu:[/QUOTE]

Inka z wzajemnoscia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']Inka
chętnie pomogę Kajtunowi ale tylko finansowo przyslij sms - numer konta.
E.[/QUOTE]
Eossi, jak możesz pisać "tylko"...? :oops: To jest przeogromna pomoc! :loveu:
Większa, to chyba tylko DS, a o towszyscy wiemy, jak jest trudno... :(
Dlatego z całego serca Ci dziękuję!

Ellig, również dziękuję! :)

Link to comment
Share on other sites

Inka
przelew w piątek
"Tylko " poniewaz wieksza pomoc to DS - tak jak napisałaś a ja nie mam możliwości .
Mam prośbe czy znacie Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie w Ostródzie ?? napisałam do nich w imieniu pań emerytek ,które z własnych skromnych emerytur dokarmiaja działkowe kotki , prosbe o pomoc w dokarmianiu zima tych biednych kotów i cisza, żadnego maila , żadnej odpowiedzi, może ktos cos wie na temat tego Funduszu bede wdzieczna za informacje.pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wczoraj dostałam odpowiedż z AFN w Ostródzie -
"[FONT=arial][COLOR=#ffa500]Jeździć i karmić raczej nie damy rady ponieważ jest nas „aż” dwie” osoby i siedzimy w schronisku po kilkanaście godzin dziennie i dodatkowo wykonujemy interwencję.[/COLOR][/FONT][FONT=arial][COLOR=#ffa500]
Jeżeli chodzi o sterylizacje i karmę myślę, że tu pomożemy z kontaktami z Gminą i z całą pewnością uda się pomóc…kwestia przetrzymania dzikich kotów po sterylizacjach/kastracjach …przynajmniej kilka dni.[/COLOR][/FONT][FONT=arial][COLOR=#ffa500]


[/COLOR][COLOR=#000000]szukamy dalej !!!!
dobrze ,że jedna z tych Pań jest na tyle sprawna ( a ma 88 lat) ,że daje rade dojeżdżać i karmić kotki .

pozdrawiam wszystkich :)[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...