Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

PILNIE POTRZEBNA POMOC!!!!!!!!!!!!!W zlapaniu psa w Warszawie, Hala Mirowska , Nutusia juz tam jedzie.!!!!!!!!!!!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/214426-Pilnie-prosimy-o-pomoc-w-z%C5%82apaniu-psa-!-Hala-Mirowska!Warszawa!?p=17609819#post17609819[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Była dziś znowu u mnie [B]Malawia[/B] po plakaty - wzięła kolejne ok. 50 sztuk. :)
Sądząc po jej zapale, pewnie wszystkie przykleiła, ale to już jej trzeba się zapytać. :)

Zostało jeszcze ok. 20-25sztuk. Może im podołam, ale jak by ktoś był jeszcze chętny...

PS. Co z [B]AMI[/B]m ?! :(

Link to comment
Share on other sites

niestety tylko kilka :-(, byłam z młodym na rowerze i nie był dziś tak chętny do współpracy jak ostatnio!! A jeśli chodzi o plakaty to mam 2 wiadomości, dobrą i złą!! Dobra (z okolic gdzie wczoraj wieszałyśmy a Aga2402) jest zerwanych trochę karteczek! A i w weszłam też wczoraj w g....no(na szczęsie,w końcu wiem co za smród szedł za mną!) a Zła- ktoś zrywa nasze plakaty!!
Byłyśmy z Aga2402 w poniedziałek(miałam swoich 20 plakatów) obwiesiłyśmy park Bródnowski i byłam tam dziś przelotnie, pojechałam na wieczorny spacer z moją sunią i część plakatów była zerwana! A co najdziwniejsze!!! Koszulka z jednego plakatu jeszcze wisi,porwana i zniszczona ale wisi, więc to nie służby porządkowe!!! Ja nie odpuszczę, jutro lub po jutrze wieczorem ruszam kleić dalej!!! tym razem mam zamiar obkleić wyjście z cmentarza przy tramwaju i moją okolicę-głównie rondo Żaba!!!!
Ja bym ruszyła z ulotkami, do rąk wręczała!
Ellig, przepraszam że nie odezwałam się na dzisiejszą akcję, ale obiecałam synowi wspólny wypad na rowery....ON JUŻ MI WYPOMINA ŻE TYLKO PSY, PSY, PSY.... i tak ma dzieciak do mnie cierpliwość ;-) i wyrozumiałość!

Link to comment
Share on other sites

poprzednie też podobno zerwane!!!! Może ktoś przygarnął sunię??? Albo ktoś kto ma nie chalo pod kopułą to robi!!! Często piszą o tym Ci, którzy szukają swoich psów,że jacyś dziwni ludzie zrywają ich plakaty, ale w tej okolicy i prawie w tym samym czasie zginęły jeszcze dwa inne psy, rasowe (lub w typie rasy ;-) ) i ich ogłoszeń nikt nie zrywa!!!
To co drukujemy ulotki? Czy ktoś jest jeszcze chętny?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']poprzednie też podobno zerwane!!!! Może ktoś przygarnął sunię??? Albo ktoś kto ma nie chalo pod kopułą to robi!!! Często piszą o tym Ci, którzy szukają swoich psów,że jacyś dziwni ludzie zrywają ich plakaty, ale w tej okolicy i prawie w tym samym czasie zginęły jeszcze dwa inne psy, rasowe (lub w typie rasy ;-) ) i ich ogłoszeń nikt nie zrywa!!!
To co drukujemy ulotki? Czy ktoś jest jeszcze chętny?![/QUOTE]
Ok mozemy drukowac tylko ja juz ponad 150 zl wydalam i wiecej nie mam.Zaraz zrobie rozliczenie i poprosze kasumi o wklejenie na pierwsza strone.
Jeszcze chyba exploit-oi cos placila i inka33.Prosze wpiszcie ile wydalyscie na plakaty. Malawia inka zrobila ulotki wiec moge wyslac na maila. tylko sponsor potrzebny:)

Link to comment
Share on other sites

Matko kochana , trzymajcie kciuki, podobno do Pani Ani zadzwonil jakis meżczyzna i powiedzial ,ze ma Sunie i ,ze wieczorem ja przywiezie.
Pani Ania nie zapytala o nazwisko ani o nr telefonu, wiec sie martwie czy to nie jest jakas podpucha,zeby nagrode otrzymac, troche sie boje.
Prosze o to ,zeby zobaczyla kto do niej dzwonil jaki numer tel.ale Ona nie potrafi ................Czekam , moze sasiadka Jej pomoze.

Link to comment
Share on other sites

Teraz ma wylaczony telefon, jest bardzo zdenerwowana, jedyne co wiem to to ,ze ten "pan" powiedzial, ze sunia jest u niego od tygodnia i ,ze ma czarna obroze........................Ale to wszystko mogl przeczytac na ogloszeniu.
Czy ktos z Was kto blisko mieszka Pani ani moze tam podjechac wieczorem oklo 16-17 z kolorowym plakatem. a najlepiej ze zdjeciem suni, teraz p.ania histeryzuje ,ze nie rozpozna Suni bo byla u niej tylko 3,5 dnia a jest zdenerwowana. Ten mezczyzna nie pytal o nagrode,mowil tylko ,ze mieszka na Targówku i ,ze znalazł ja na ulicy Samarytanki albo mowil ,ze mieszka na ul. Samarytanki.
Przydalby sie nam teraz jakis mezczyzna ,zeby byl przy tym jak ten Pan przyjdzie z Sunią.

Link to comment
Share on other sites

[B]Malawia[/B] jest w pracy ale postara sie pomoc, bedzie myslala jak zrobic, zeby ktos byl u p.Ani jak ten Pan przyjedzie z Sunia.
[B]Exploit-oi[/B], nie moze....

Na razie tyle.

[B]Atomowka[/B], chora ale powiedziala ,ze jak dostanie wiadomosc, ze ten Pan przyszedł to wyjdzie i zobaczy jaki psiak i czy wszystko w porzadku, niestety nie ma Jej TZ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ellig dzięki za powiększoną fotę, chyba te oczy od razu rozpoznam
Czekam na telefon od P, Ani ale póki co milczy[/QUOTE]
Bardzo dziekuje zaraz do Niej zadzwonie, zapytam czy znalazla numer telefonu do tego Pana , ktory dzwonil dzisiaj rano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Trzymam kciuki!!!!!!!!!![/QUOTE]Wszystko sie p.Ani myli teraz podala mi numer 501 164 216 a zaraz potem nr Atomowki, mam zadzwonic za 5 min. a Ona ma jeszcze raz sprawdzic telefony dzisiaj o 10 rano.

[B]kasumi[/B] odezwij sie , moze podpowiesz czy mala [B]Demi[/B] ma jakies znaki szczegolne , na ile jest mala, ile wazy czy jak potrzebne beda szelki to rozmiar "S"

Rano miala 2 telefony [B]503 779 138[/B] ten juz sprawdzala [B]Malawia[/B], oraz [B]501 164 216 - boje sie tam dzwonic............
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Wszystko sie p.Ani myli teraz podala mi numer 501 164 216 a zaraz potem nr Atomowki, mam zadzwonic za 5 min. a Ona ma jeszcze raz sprawdzic telefony dzisiaj o 10 rano.

[B]kasumi[/B] odezwij sie , moze podpowiesz czy mala [B]Demi[/B] ma jakies znaki szczegolne , na ile jest mala, ile wazy czy jak potrzebne beda szelki to rozmiar "S"

Rano miala 2 telefony [B]503 779 138[/B] ten juz sprawdzala [B]Malawia[/B], oraz [B]501 164 216 - boje sie tam dzwonic............
[/B][/QUOTE]


Demi ma ciemniejsze włosy wzdłuż kręgosłupa.... takie prześwity czarne, czarną maskę, większe, brązowe oczy, pyszczek w trójkąt - drobniutki, waży ok. 5-7kg. na spokojnie wzięłam ją na ręce i niosłam kawałek, zapewne będzie miała podwinięty ogon, ma krótkie łapki...., uszy - takie jak widać na zdjęciu - nie podnoszą się do góry, tak, żeby było widać środek ucha.... takie troszkę hellikopterki

nie wiem co więcej napisać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Kurde zaczynam się zastanawiać czy to nie był głupi żart
Już 19 godzina a tu cisza, co prawda wiem,że ludzie długo pracują jak mój TZ np ale nie wiem sama co myślec[/QUOTE]
Moj syn pracuje do 18-19, telefon Pani Ania miala okolo godz. 10 rano
Z drugiej strony to dziwne bo nie dzwonil z zastrzezonego numeru, mamy 2 tel. kto teraz zadzwoni?
[B]503 779 138[/B] oraz [B]501 164 216 [/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze!!! Gdyby to miałby być żart, to naprawdę bardzo, bardzo głupi !!!! Mnie też nosi!!!
Nawet nic nie pisałam, bo myśli nie mogę ogarnąć, tak wszystko mi idzie bez ładu i składu!
Ja dzwoniłam ok 16 pod 503-779-138, odebrała młoda pani i wypytywała mnie w jakiej sprawie, o co chodzi, itd. Była bardzo miła!

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zadzwonic, ale co mam powiedziec?
No wiesz może jakiś smarkacz dzwonił to nie wpadł na to żeby zastrzec numer, sama nie wiem
W sumie to ,że telefon był o 10 nic nie znaczy, ktoś może wstawac wcześnie a do pracy chodzic na 13-14
Nie wiem sama, a p. Ania innych numerów z dnia dzisiejszego nie ma?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...