Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ellig']Demi, mam nadzieję, ze masz dobry domek i ,ze grzejesz sie przy jakims "piecu", tego ci zycze suczko i na te Świeta.....[/QUOTE]


Maleńka DEMI - ja wierze ,że masz domek i kochająca Panią i ,że Te świeta beda dla Ciebie PIEKNE :)

WSZYSTKIM SPOKOJNYCH , ZDROWYCH SWIĄT!!!

Link to comment
Share on other sites

Demi, ja też mam nadzieję, że znalazł Cię ktoś z dobrym sercem i ciepłym domem... :glaszcze:

...oraz że zapewniasz swoim wybawcom podobne rozrywki, jak ten piesek:
[URL]http://fundir.org/gallery,niebieski_pies,2338,0,0.html[/URL]
(To tak przedświątecznie - na poprawę humoru.)
:)
Wszystkim Cioteczkom życzę ciepłych i spokojnych Świąt B.N. :tree1:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[quote name='kingula'][IMG]http://foto.paluch.org.pl/011300165_mini.jpg[/IMG]

D: 0178/13
Gatunek: PIES
Rasa: MIESZANIEC
Płeć: [COLOR=#ff0000][B]Samiec[/B][/COLOR]
Waga: 7.2kg
Wiek: 2 lat(a)
Data przyjęcia: 17-01-2013

podobna do Demi?[/QUOTE]

Sądzę, że nawet trochę [COLOR=#ff0000]podobny[/COLOR]... :p

Ale i tak serdeczne dzięki za czujność! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']ajajajajaj, przepraszam, jak mogłam to przeoczyć :([/QUOTE]

Nie przejmuj się - lepiej zauważyć nie do końca dobrze i dać znać niż nie dać wcale. :)
Po za tym zdarzają się w tych opisach błędy - przy takich ilościach psów, to nie tak trudno o pomyłkę.
Więc i tak serdeczne podziękowania za czujność. :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Nie przejmuj się - lepiej zauważyć nie do końca dobrze i dać znać niż nie dać wcale. :)
Po za tym zdarzają się w tych opisach błędy - przy takich ilościach psów, to nie tak trudno o pomyłkę.
Więc i tak serdeczne podziękowania za czujność. :Rose:[/QUOTE]

Inka ma rację, bardzo dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 years later...

Do pewnego czasu od intensywnych poszukiwań Demi oglądałam się na Bródnie za każdym małym jasnym pieskiem/suczką, ale nigdy nie spotkałam żadnego/żadnej (nie zawsze widać płeć) wystarczająco podobnej do Demi - tyle, że znam ja przecież tylko ze zdjęć. W sumie do tej pory zwracam jakoś uwagę na takie.

Link to comment
Share on other sites

info od eossi: "

Demi widuję jadąc tramwajem ok. godz. 7.50-8,10 w stronę Centrum w okolicach LIDLA – przystanek tramwajowy Julianowska ,  DEMI idzie z Panią – kobieta ok 50-60 lat w stronę tego dużego trawnika w kierunku Wincentego."

Link to comment
Share on other sites

Mam to samo, od kilku dni nie mogę przechodzic ani na następną ani na ostatnią strone wątku, co sie dzieje. Myślałam, ze to moj komputer ale na innych forach nie mam takich problemow, to jednak coś złego się dzieje z Dogomanią.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, dwbem napisał:

Mam to samo, od kilku dni nie mogę przechodzic ani na następną ani na ostatnią strone wątku, co sie dzieje. Myślałam, ze to moj komputer ale na innych forach nie mam takich problemow, to jednak coś złego się dzieje z Dogomanią.

 

21 godzin temu, dwbem napisał:

Noi gdzie jest ten link, nie rozumiem.

Metody chodzenia po dogo sa dwie:

- wpisać lub przekształcić  w linijce linku (u góry strony) po ukośniku  ?page=2 (w przypadku chęci przejścia na 2 stronę)

- na dole strony ( lub na górze) gdzie pojawiają się numerki stron kliknąć prawym przyciskiem na numer wybranej strony i wybrać otwórz odnośnik w nowej karcie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...