Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='Atomowka']W tym wydarzeniu na FB nie ma fotki suni więc to bez sensu trochę.
Ja to jutro i we wtorek odpadam z poszukiwań[/QUOTE]


Spokojnie , były dwa wydarzenia . Jedno było testowe bo musiałam sobie przypomnieć jak się tą funkcję obsługuje. W drugim są wszystkie zdjęcia suni jakie były na wątku. Udostępniło to już 70 osób . Może to nam pomoże .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[INDENT] [INDENT] [B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo [COLOR=red]22 371 73 87[/COLOR][/B][COLOR=red],[/COLOR] który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B] [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Pani Ania pytala czy moze wziac udzial w poszukiwaniach jak bedzie sie wybieralo wiecej osob. Po informacji ,ze Sunia jest przy TESCO, pojechala tam, spotkala jakis Panstwa z psem szorciakiem ale nic nie wiedzieli, powiedzialam Jej o bazarku "Podgrodzie", zeby tam sie rozgladala.
Na sobote i niedziele przyjezdza Magda W. z Radomia , prosila zeby pomoc Jej znalesc osoby z ktorymi tez moglaby poszukac Demi/Suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']MI się plany zmieniły kończę pracę wcześniej więc udaje się dziś w okolice Tesco poszukam małej
Zabieram sucz i przyjaciółkę i idziemy na spacerek, mam nadzieję,że się suczydło pokaże[/QUOTE]
bardzo dziekuje!:)
utaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B],

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']bardzo dziekuje!:)
utaj nr i[B]nki33 [/B] 22 371 73 87[/B],[/QUOTE]
inka33 wydrukowala 21albo 22 plakaty, przepraszam nie pamietam i prosi o pomoc w rozwieszaniu dzisiaj po godz. 20 albo jutro miedzy 9 a 11.
Jezeli ktos moze to prosze napisac na watku.
dziekuje bardzo w imieniu onka33

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']inka33 wydrukowala 21albo 22 plakaty, przepraszam nie pamietam i prosi o pomoc w rozwieszaniu dzisiaj po godz. 20 albo jutro miedzy 9 a 11.
Jezeli ktos moze to prosze napisac na watku.
dziekuje bardzo w imieniu inka33[/QUOTE]

Powiedzmy, że jutro mogłoby być też w innych godzinach, ale ja poczekam na propozycje... byle szybko! :mad:

A [COLOR=magenta][I][B]towarzystwa rozwieszalniczego[/B][/I][/COLOR] potrzebuję z dwóch powodów:

[B][COLOR=magenta]1.[/COLOR][/B] trochę już emocjonalnie/psychicznie nie wyrabiam gadania z ludziskami... :bigcry:

[COLOR=magenta][B]2.[/B][/COLOR] kochana [B]exploit-oi [/B] wydrukowała straszną ilość plakatów --> 150 czarno-białych oraz 50 kolorowych w obu wersjach (tej z "Błagamy..." i tej zrywkowej), z czego znakomitą większością zarzuciła mnie - w charakterze magazynu... :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ja mogę plakaty odebrac np w środę od Ciebie, porozwieszam trochę po tej stronie bo w końcu nie wiadomo gdzie ona może byc
Może w okolicy carrefoura i działek na Malborskiej porozwieszamy też bo przecież mogła już tam dotrzec, to przecież niedaleko[/QUOTE]
Bardzo dziekujemy, [B]inka33 [/B]i [B]exploit-oi [/B]ma jeszcze dodrukowac bo zostalo 31 zl wiec moze tez jeszcze komus przekaze. Magda W, przyjezdza na sobote i niedziele i mysle ,ze tez chetnie pomoze w rozwieszaniu, dzisiaj do niej zadzwonie , tylko dobrze jakby plakaty byly u kogos z Brodna, kto pokaze Magdzie , gdzie sunia chodzi. Moze jeszcze rozwiesic na Chodeckiej 4 warto i na bazarku Podgrodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']MI się plany zmieniły kończę pracę wcześniej więc udaje się dziś w okolice Tesco poszukam małej
Zabieram sucz i przyjaciółkę i idziemy na spacerek, mam nadzieję,że się suczydło pokaże[/QUOTE]
[B]Atomowka[/B]!Dziekujemy i czy mozesz przejac troche plakatow od [B]exploit-oi[/B], jeszcze beda dodrukowane bo zostaly pieniadze z mich wplat:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Powiedzmy, że jutro mogłoby być też w innych godzinach, ale ja poczekam na propozycje... byle szybko! :mad:

A [COLOR=magenta][I][B]towarzystwa rozwieszalniczego[/B][/I][/COLOR] potrzebuję z dwóch powodów:

[B][COLOR=magenta]1.[/COLOR][/B] trochę już emocjonalnie/psychicznie nie wyrabiam gadania z ludziskami... :bigcry:

[COLOR=magenta][B]2.[/B][/COLOR] kochana [B]exploit-oi [/B] wydrukowała straszną ilość plakatów --> 150 czarno-białych oraz 50 kolorowych w obu wersjach (tej z "Błagamy..." i tej zrywkowej), z czego znakomitą większością zarzuciła mnie - w charakterze magazynu... :mdleje:[/QUOTE]
[B]inka33[/B] dziekuje bardzo mysle ze jeszcze ktos sie zglosi do rozklejania, wierze w ludzi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']U mnie są! U mnie są! Zapraszam!!! :)[/QUOTE]
Malawia i ja prosimy o pomoc na forum Onka ale nik sie nie odzywa, tam sa ludzie z Brodna.
inka33 plakaty beda jeszcze dodrukowane bo zostaly pieniadze, moze trzeba kupic tasme albo pinezki zaraz napisze do exploit-oi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Malawia i ja prosimy o pomoc na forum Onka ale nik sie nie odzywa, tam sa ludzie z Brodna.
inka33 plakaty beda jeszcze dodrukowane bo zostaly pieniadze, moze trzeba kupic tasme albo pinezki zaraz napisze do exploit-oi.[/QUOTE]

Spokojnie, taśmy mam sporo, dorzucę się tak jeszcze - możecie najwyżej dokupić kilka "ślimaków" do taśmy, jakby chętni do rozwieszania byli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagsam']hej, ja co prawda nie mieszkam na Brodnie tylko na zaciszu ale mam niedaleko, wiec moglabym z moja sunia (szczylem owczarka) przejsc sie, dzis albo jutro :) ktos chetny na wspolne poszukiwanie?[/QUOTE]
Dziekujemy bardzo, moze sie ktos odezwie jak bedzie mogl:)
tutaj tez prosimy o pomoc...........

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210157-Przera%C5%BCony-ONek-z-Pragi-dochodzi-do-siebie-w-DT-%29?p=17580915#post17580915[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dagsam']najwyzej jak ktos sie nie zglosi, to jutro przejde sie na spacer z moim chlopakiem i nasza Nika, i tak chodzimy do lasku brodnowskiego wiec obejdziemy pare ulic, moze szczeniak bedzie mial ochote pobawic sie z nasza Nikunia np :)[/QUOTE]
Szukana sunia nie jest szczeniakiem ma okolo 1,5 roku jest po prostu mala i raczej plochliwa, zostala znaleziona na polach pod radomskim schroniskiem, miala wtedy 2 szczeniaki, to byly jej pierwsze dzieci.

[img]http://img202.imageshack.us/img202/2117/dsc0092hs.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...