Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rano z Bogusią wydrukowałyśmy kilka plakatów z nowym zdjęciem i rozwiesiłyśmy na Bródnie. wypytałyśmy kogo się dało. Nikt jej nie widział, ale otrzymałyśmy kilka obietnic kontaktu w razie czego. Pozwolili nam zostawić jeden plakat na komisariacie - wprawdzie w średnio widocznym miejscu, ale jednak.

Potem exploit znalazła ciemną suczkę (patrz mój kolejny post)... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Przy okazji tej znajdy dzisiejszej potwierdziłyśmy u pani warzywniaczki, że to nie ją widziała z nosem w drzwiach sklepu, tylko jasną, więc wychodzi, że to była Demi/Maxi. Ale lipa - skoro jeść ani pić nie dostała, to od dwóch dni nie przychodzi.

Mam nadzieję, że mimo wszystko Sunia się odnajdzie i że wszystko zakończy się dobrze. :lol:

Trzymam kciuki, choć dziś już nie uczestniczę.:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Trochę sprostowań [/B][COLOR=black]albo raczej[/COLOR][B] po kolei:[/B][/COLOR]

Exploit-oi znalazła sunię, [COLOR=seagreen][B][I](...):cool1:[/I][/B][/COLOR] a potem do mnie zadzwoniła. :roll:
Odnalazłyśmy się w Parku Bródnowskim. :multi:
Spróbowałyśmy napoić suczkę, co średnio się udało.
Poszłyśmy sprawdzić ogłoszenie w zoologiku, ale się pomyliłam. :shake:
Poszłyśmy do mnie (inka33) :diabloti:, żeby dopaść internet.
Zrobiłyśmy kilka fotek, które umieściła Ellig.
Exploit-oi przeszukała ogłoszenia, ale nic nie było.
Paluchowych mój komp nie wyświetlał. :oops:
[COLOR=darkorchid]W międzyczasie wróciła moja córa i potem nam pomagała.[/COLOR] :loveu:
Poszłyśmy do weta sprawdzić, czy ma chipa. Nie miała. :-(
Przez park poszłyśmy do warzywniary, żeby spytać, którą suczkę widziała. Jasną.
Zaczęłyśmy szwendać się po okolicy, gdzie ciemna została złapana.
Wkrótce ludzie nam pomogli. Zużywając własne minuty we własnych telefonach. :loveu:
Odnalazłyśmy właścicielkę...
[I][B][COLOR=seagreen](tu miejsce na opowieść Exploit)[/COLOR][/B][/I] :cool1:
[COLOR=darkorchid]Mogłaby coś też napisać moja córa, ale musi odrabiać lekcje.[/COLOR] :evil_lol:
Po wizycie i podjęciu decyzji o niezostawianiu suni, Exploit zabrała ją do siebie...
[I][B][COLOR=seagreen](tu miejsce na opowieść Exploit)[/COLOR][/B][/I] :cool1:

Kajtun był dzielny, ale po powrocie padł, jak i my... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nausicaa']ciekawa jestem, czy Kajtun obszczekał też innych, czy tylko nas spotkał ten zaszczyt?:P[/QUOTE]
Nie łudź się, to chyba wszystkich spotyka, zaszczyt jest wtedy jak udziabie w tyłek ;) Mój kochany Jaśnie Warkot :)

Super, że ciągle ktos szuka. Wcześniej czy później jakiś trop musi być, pod ziemię się nie zapadła.

Link to comment
Share on other sites

Sucze narazie w pakcie o nieagresji . Nie piszę więcej bo nie chce zapeszyć i chwilowo poprostu padam . Wieczorem wejdę jeszcze i napisze o znajdzie mojej , chociaż chyba już wszyscy wiedzą czemu jest ze mną a nie w domu z właścicielką. Sytuacja jest potworna bo chodzi nie tylko o psa ale i strasznie zaniedbaną chorą na zaawansowaną demencję starszą Panią która mieszka zupełnie sama .

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie miałam dziś plakatów, ktoś mi obiecał wydrukować, ale nie mógł i ich nie dostałam, chodziłam po Bródnie najpierw w okolicach Łojewskiej, bardziej pogwizdując po krzakach, niż wypytując ludzi o sunię, spotkałam się z z Agą 2402, obeszłyśmy bazarek przy Kondratowicza od tyłu , wokół krzaków oczywiście wołając sunię, ale to jest SZUKANIE IGŁY W STOGU SIANA, może poprosić tych taksówkarzy na postojach!! A i mam jeszcze jeden pomysł-może plakat w szkołach podstawowych, nie wiem jak jest na Bródnie, u mnie na Pradze jest tablica w szatni, gdzie można wieszać plakaty.
Mam prośbę do cioteczek mieszkających na Bródnie, szukając XERO weszłam do GALERII REMBIELIŃSKA, niestety xero brak :-(, ale poszłam do KAKADU i rozmawiałam z dziewczyną, która tam pracuje, i POZWOLIŁA WYWIESIĆ TAM PLAKAT SUNI, więc proszę jeśli któraś z Was ma taki plakat, niech zaniesie do Kakadu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='exploit-oi']Sucze narazie w pakcie o nieagresji . Nie piszę więcej bo nie chce zapeszyć i chwilowo poprostu padam . Wieczorem wejdę jeszcze i napisze o znajdzie mojej , chociaż chyba już wszyscy wiedzą czemu jest ze mną a nie w domu z właścicielką. Sytuacja jest potworna bo chodzi nie tylko o psa ale i strasznie zaniedbaną chorą na zaawansowaną demencję starszą Panią która mieszka zupełnie sama .[/QUOTE]
Wyslalam sms z namiarem do osoby, ktora zajmie sie ta sprawa z ramienia OSP,Pani jest pod opieka osrodka i chodza do niej opiekunki srodowiskowe. Sunia , niestety ma wlasciciela, syna tej chorej starszej Pani i tu zaczynaja sie schody...............Bo jak ma wlasciciela to nie mozna jej z tamtad zabrac. o tym wiecej w poniedzialek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Niestety, nie miałam dziś plakatów, ktoś mi obiecał wydrukować, ale nie mógł i ich nie dostałam, chodziłam po Bródnie najpierw w okolicach Łojewskiej, bardziej pogwizdując po krzakach, niż wypytując ludzi o sunię, spotkałam się z z Agą 2402, obeszłyśmy bazarek przy Kondratowicza od tyłu , wokół krzaków oczywiście wołając sunię, ale to jest SZUKANIE IGŁY W STOGU SIANA, może poprosić tych taksówkarzy na postojach!! A i mam jeszcze jeden pomysł-może plakat w szkołach podstawowych, nie wiem jak jest na Bródnie, u mnie na Pradze jest tablica w szatni, gdzie można wieszać plakaty.
Mam prośbę do cioteczek mieszkających na Bródnie, szukając XERO weszłam do GALERII REMBIELIŃSKA, niestety xero brak :-(, ale poszłam do KAKADU i rozmawiałam z dziewczyną, która tam pracuje, i POZWOLIŁA WYWIESIĆ TAM PLAKAT SUNI, więc proszę jeśli któraś z Was ma taki plakat, niech zaniesie do Kakadu.[/QUOTE]
Gdzie "Kakadu" na Bródnie?
Kto moze tam powiesic plakat?
Wysle na maila a moze inka33 bedzie mogla wydrukowc jeszcze 10 szt, wysle pieniadze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B][/QUOTE]

[B]Magda W.[/B] z Radomia [B]tel. 606 916 915[/B]

[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6613/dsc0090ogz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kakadu w Centrum Rembielińska.
A może wydrukować jeden plakat,a reszta Xero,nie będzie taniej tylko czy kopia będzie OK wyglądać? Ja dziś też poszukam w mojej okolicy Xero. Dziś pojeżdżę z synem na rowerach po Bródnie, podjadę też do koleżanki, której córka chodzi do szkoły podstawowej na bródnie, żeby popytała czy w szkole można powiesić plakat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Kakadu w Centrum Rembielińska.
A może wydrukować jeden plakat,a reszta Xero,nie będzie taniej tylko czy kopia będzie OK wyglądać? Ja dziś też poszukam w mojej okolicy Xero. Dziś pojeżdżę z synem na rowerach po Bródnie, podjadę też do koleżanki, której córka chodzi do szkoły podstawowej na bródnie, żeby popytała czy w szkole można powiesić plakat.[/QUOTE]
Dziekujemy Malawia:)
Wydrukowanie 1 plakatu na Brodnie kosztuje 3 zl................a na Kopernika 1,08zl.
Uwazam,ze mozna wydrukowac 1 plakat i zrobic ksero w koncu chodzi o to zeby bylo wiecej informacji. mozna taz wydrukowac ze strony Tablica.pl, klikajac na pobierz ulotke :)

[URL]http://tablica.pl/oferta/25-sierpnia-zaginela-w-warszawie-malutka-bezowa-sunia-nagroda-IDiyDX.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Gdzie "Kakadu" na Bródnie?
Kto moze tam powiesic plakat?[/QUOTE]

Do Kakadu mogę iść - została mi jeszcze jedna sztuka dobra, to powieszę.

Mam jeszcze drugą nieco wymiętoszoną, przepraszam... :oops: ale ją noszę przy sobie.


[quote name='Ellig']Wysle na maila a moze inka33 bedzie mogla wydrukowc jeszcze 10 szt, wysle pieniadze?[/QUOTE]

Co do chodzenia po szkołach, to jeszcze się zastanowię, bo chmary dzieci mnie przerażają... :crazyeye: :oops: ale jak bym miała kogoś do towarzystwa, to w poniedziałek przed 16-tą mogę wykroić ze dwie godziny na ten cel. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Kakadu w Centrum Rembielińska.
A może wydrukować jeden plakat,a reszta Xero,nie będzie taniej tylko czy kopia będzie OK wyglądać? Ja dziś też poszukam w mojej okolicy Xero. Dziś pojeżdżę z synem na rowerach po Bródnie, podjadę też do koleżanki, której córka chodzi do szkoły podstawowej na bródnie, żeby popytała czy w szkole można powiesić plakat.[/QUOTE]
Teraz jest przy Tesco!!!!!!!Dzwonilam ale wlacz sie poczta glosowa............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Jestem, za około 40 minut ruszam na rowerach z synem, niestety bez roweru nie mogę bo młodemu obiecałam, ale damy radę, czy dzwoniłyście do aga2402, ona jest bliżej może by teraz poszła?[/QUOTE]
inka dzwonila do aga zaraz tam bedzie, atomowka nie moze dopiero po 18 i exploit tez nie moze , p. Ania zawiadomiona ,ma zaraz jechac autobusem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Jestem, za około 40 minut ruszam na rowerach z synem, niestety bez roweru nie mogę bo młodemu obiecałam, ale damy radę, czy dzwoniłyście do aga2402, ona jest bliżej może by teraz poszła?[/QUOTE]
Dzwon prosze [B]do inka 33 tel. [/B][B]61 950 817 albo 22 371 73 87[/B], zebyscie sie spotkaly, ta "nasza" sunia musi gdzies krazyc kolo sklepow pewnie jest glodna trzeba wziac jakas parowke albo kielbase cos co mocno pachnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Demi , gdzie jestes?[/QUOTE]

[quote name='Ellig'][B]504 530 521 Malawia[/B]

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze [B] Chodecka i okolice, bazarki, pawilony [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do[B] P.Ani[/B], wlascicielki [I]SUNI[/I] [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B][/QUOTE]

[quote name='Ellig'][B]Magda W.[/B] z Radomia [B]tel. 606 916 915[/B]

[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6613/dsc0090ogz.jpg[/IMG][/QUOTE]

Suniu nie odchodz...............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...