Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='Malawia']A czy jutro po południu ktoś się wybiera na poszukiwanie suni?! Szczerze myślałam,że dziś się sunia znajdzie! Ja od 17 jestem do dyspozycji.[/QUOTE]

Ja jutro z Bogusią rano się wybieram, ale po południu już nie dam rady - służę jedynie telefonem, to ew. naprowadzania na okolice zamiejscowych. :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Atomowka']Niestety suni nie ma
Pani z warzywniaka nie widziała jej dzisiaj, ale zostawiłyśmy karmę i nr telefonu w razi gdyby sunia się pojawiła
Obeszliśmy cały park, okolice Chodeckiej i polanke przy Rembielińskiej nikt suni nie widział

Szczerze podejrzewam,że sunia jest już w innym miejscu[/QUOTE]

Powiem Wam, że padam...

Tą babę od warzyw to bym w pysk strzeliła - "[I]tak tak, oczywiście, jak się pokaże to jej dam, zadzwonię[/I]", trele morele, a wody i kawałka chleba to żałowała wcześniej oraz minuty rozmowy - teraz o dawanie wody to nawet jej nie prosiłam, kałuże są (przepraszam...), więc żarcie ważniejsze. Zostawiłam jej nieotwarte pudełeczko(takie aluminiowe, wiecie), które dziś kupiłam, coby się nie psuło. Nawet w torebeczkę foliową se schowała, zołza jedna!

To nawet jeden z grupy trzech pijaczków obiecał pomoc, jak tylko takiego zwierzaka zobaczy! Wprawdzie alkoholikom wierzyć nie można tak całkiem, ale... To nawet facet nie zaczepiany przez nas, który przypadkowo usłyszał rozmowę z taka babcią ledwie słyszącą, zapytał jakiego psiaka szukamy i że jak tylko zobaczy to da znać!

Jednak mam nadzieję, że ktoś się zlituje i da znać, tylko trzeba to Bródno lepiej obkleić. Może jakoś bardziej błagalnie napisać to ogłoszenie i podać te informacje o imieniu i gdzie ją widziano itp. Ale to już chyba nie na moją głowę, zwłaszcza dziś...

Jeszcze jest "Nowa Gazeta Praska", jest "Nasze Bródno", jest "Biuletyn Targówka" czy jakoś tak - może by tak ogłoszenie...? Tylko nie wiem, jak długi mają ten no, cykl drukarski czy jak go tam zwą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']A czy jutro po południu ktoś się wybiera na poszukiwanie suni?! Szczerze myślałam,że dziś się sunia znajdzie! Ja od 17 jestem do dyspozycji.[/QUOTE]

[quote name='Aga2402']Ja dziś po południu i wieczorem się wybieram na szukanie suni.[/QUOTE]
to mamy dwie osoby , ktore moga poszukac suni dzisiaj po poludniu, moze przekazcie sobie namiary i sie umowcie, prosze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Ja jutro z Bogusią rano się wybieram, ale po południu już nie dam rady - służę jedynie telefonem, to ew. naprowadzania na okolice zamiejscowych. :roll:[/QUOTE]

[quote name='exploit-oi']mam plan szatański co by od ok 6 rano kiedy jeszcze jest spokojnie suczy szukać .O takiej porze na Bródnie jeszcze nie byłam... Znajdziemy psiaka :) Zobaczym ile wytrwam ale jakby co to numer do mnie [B]501 233 163 [/B]. Trzymajcie kciuki :)[/QUOTE]
mam nadzieje ze moze wlasnie szatanski plan pomoze..............Trzymam caly czas!

Link to comment
Share on other sites

Dalam ogloszenia rowniez w tych gazetach ale tam zdjec sie nie wstawia a za jedno trzeba zaplacic 170 zl na to mnie nie stac. Dalam w wydaniach internetowych. Jeszcze SM tam na miejscu trzeba zawiadomic bo jest zawiadomiony Eko -Patrol ale oni sie zmieniaja i jak mowia nie przekazuja sobie informacji................

Link to comment
Share on other sites

[B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze tylko[B] Chodecka [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do P.Ani, wlascicielki [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B]

[B]Malawia[/B] tel ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]501 233 163 exploit-oi

[/B][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]
Tutaj nr i[B]nki33 [/B]w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze tylko[B] Chodecka [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka
.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]

Telefon do P.Ani, wlascicielki [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3[/B]

[B]Aga 2402 tel na pw[/B]

[B]Malawia[/B] tel ?[/QUOTE]

[B]jak już ją namierzycie, to przykucnijcie, bez gwałtownych ruchów, nie podnoście nad nią ręki itd. jak już będzie bardzo blisko - tak na swobodne wyciągnięcie ręki to zdecydowanie przyciśnijcie ją do ziemi, tak, żeby wam nie zwiała....
a potem to już na spokojnie można ją wziąć na ręce (nie wyrywa się i nie drapie)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pamiętajcie też o złomiarzach i innych nurkach. Oni są wszędzie, łażą po śmietnikach itp. Ponieważ telefonów nie mają można się umówić, żeby do kogoś zaufanego podeszli i dali znać. Oczywiście trzeba im mówić, że się odwdzięczycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Pamiętajcie też o złomiarzach i innych nurkach. Oni są wszędzie, łażą po śmietnikach itp. Ponieważ telefonów nie mają można się umówić, żeby do kogoś zaufanego podeszli i dali znać. Oczywiście trzeba im mówić, że się odwdzięczycie.[/QUOTE]
Tak "dziewczyny" robily i robia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']Dziewczyny exploit-oi właśnie złapała sunię i czeka na posiłki, bo nie jest pewna, czy to ta sunia, a Pani właścicielka jest właśnie po drugiej stronie miasta. Pomóżcie jej proszę[/QUOTE]
To nie ona. Obejrzały - to inna suczynka.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Słuchajcie![/B][/COLOR]

exploit znalazła na Bródnie inną suczkę, w typie Maxi/Demi tylko ciemniejszą.

Jesteśmy teraz u mnie w domu, czyli na Kondratowicza naprzeciwko Parku Bródnowskiego.

Chciałybyśmy Was prosić o poszukanie, czy taki zwierz jest na dogo, jak jestescie oblatane.

Nie bardzo umiemy wstawić zdjęcie. Zaraz jej zrobimy. Do kogo możemy je wysłać na maila, żeby wstawił na dogo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Sunia jest oglaszana w klinice na Konratowicza, zaraz bedziemy sprawdzac.[/QUOTE]

To nie ta - już sprawdziłyśmy -też się dałam nabrać, bo nie pamiętałam, że w ogłoszeniu jest, że znaleziono.... tamta jest młodsza od znalezionej przez exploit

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...