Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='exploit-oi']Ja niestety dziś nie dam rady , ale jakby się nie udało złapać suczki jeszcze dzisiaj to mogę jutro rano pojechać i czatować czy nie przyjdzie po jedzenie . Zapytajcie tylko kiedy dokładniej rano się pojawia w tej okolicy . 7 ? 8 ?[/QUOTE] okolo 9 przy Pani ktora sprzedaje warzywa, obok sa dwa kioski ruchu, podobno byla wczoraj i przedwczoraj ale nikt nie dal jej jedzenia:(stala przed jakims malym sklepikiem , nie wchodzila do srodka, kurcze te kobiety, ktore ja widzialy mialy plakat z nr telefonu i nie zadzwonily.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ellig']okolo 9 przy Pani ktora sprzedaje warzywa, obok sa dwa kioski ruchu, podobno byla wczoraj i przedwczoraj ale nikt nie dal jej jedzenia:(stala przed jakims malym sklepikiem , nie wchodzila do srodka, kurcze te kobiety, ktore ja widzialy mialy plakat z nr telefonu i nie zadzwonily.[/QUOTE]

tia ... ludz ludziowi nie pomoże a co dopiero psu . A starczyłby jeden telefon . Albo bezmyślność albo znieczulica , nie wiem co gorsze ;/ Mam nadzieję że nie będę jutro potrzebna ale jakby się nie znalazła dzis to będę :)

Link to comment
Share on other sites

O rany koguta! Dopiero się teraz doczytałam, że się pojawiła! I że nie została przygarnięta i "schowana". Matko kochana, z całej siły trzymam kciuki, żeby się dziś udało - dość się już natułała, biedulka... A ludzie cóż - żal im paru groszy na telefon i nawet nagroda nie jest w stanie ich skłonić do działania - żal d... ściska :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]Dostalam wiadomosc , sunia codziennie przychodzi na ul. chodecka 4 tak mniej wiecej tam jest poczta, apteka , alkochole 24 i handlarze warzywami oraz kiosk Ruchu i maly sklepik , pani z kiosku i z tego sklepiku powiedziala ,ze sunia przychodzi codziennie rano i wieczorem i prosi o jedzienie, kto moze tam dzisiaj byc wieczorem tak jak zamykaja te sklepiki, nie wim co robic...................:([/B][/QUOTE]

Czy jedna osoba mogłaby to wszystko jakoś ogarnąć?

Byłam na Chodeckiej 4 - pani handlara warzywami mówi, ze mała sunia przychodziła przez trzy dni, ale dziś rano jej nie było. Popołudniu to było ok. godz. 17-18, a o rano nie zapytałam, przepraszam...

No więc o co chodzi z Rembielińską, z którą osoba pomyliła z Chodecką? Sunia się rozdwoiła...?
[COLOR=red][B]Dopisek[/B][/COLOR] - i czy dobrze rozumiem, ze jest to ta pani Kasia z pobliskiego OPSu?

Oblazłam jeszcze kawałek podwórka za pawilonem na Chodeckiej 4, pytałam jakichś dziewczynek, ale nic nie wiedziały. Na plakaty na razie nie mam kasy... :(

[B][COLOR=red]Dopisek[/COLOR][/B] - obeszłam tez krzaczory w parku za komisariatem, ale za długo z Kajtem tam się szwendać nie mogłam, bo tam jest duży kontener śmietnik...

Proponuję napisanie w jednym poście wszystkich telefonów tej bródnowskiej ekipy poszukiwawczej, potem je można z nich usunąć, jak ktoś nie chce, żeby wisiały na stałe dla wszechświata - jak np. ja. ;)

Ja mogę umówić się z Atomówką (przepraszam, jak smsowałam z natusicaa nie mając netu pod ręką pomyliła mi się z Exploit-oi - w sensie, że kto co pisał) koło Junony ok. 15:00 - 15:15, o ile uważacie, że warto tą Bazyliańską sprawdzać.

Potem proponuje spotkanie ok. 16:45 - 17:00 na przystanku Szpital bródnowski koło afrykańskiej rzeźby-wiaty z tymi, które mają dziś czas obstawiać Chodecką (no i o co chodzi z Rembielińską - bo tam też można, tylko po co...?)

Tutaj mój nr w Plus (który czasem się wyłącza) 661 950 817 albo 22 371 73 87, który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Czekam na dalsze info, co mam robić. [B][COLOR=red]Późno już![/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jest tam teraz Bogusia i ustala szczegoly , namawia Panie ze sklepu, z kiosku ruchu i te pania co sprzedaje warzywa do pomocy.Ale sa niechetne i kazda mowi co innego.Pani od warzyw teraz mowi ,ze po poludniu nigdy suni nie widziala.
Jesli chodzi o ul. Rembelinska to juz nie ma znaczenia bo to byla mowa o 2 osobach, ktore szly z podobnym psem niosac go na rekach i nie chcialy odpowiedziec na pytanie czy to jest ich pies ta pomylka dotyczyla ul bazylianskiej.
Bazylianska-Rembelinska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Czy jedna osoba mogłaby to wszystko jakoś ogarnąć?

Byłam na Chodeckiej 4 - pani handlara warzywami mówi, ze mała sunia przychodziła przez trzy dni, ale dziś rano jej nie było. Popołudniu to było ok. godz. 17-18, a o rano nie zapytałam, przepraszam...


Oblazłam jeszcze kawałek podwórka za pawilonem na Chodeckiej 4,





[B]proponuje spotkanie ok. 16:45 - 17:00 na przystanku Szpital bródnowski koło afrykańskiej rzeźby-wiaty z tymi, które mają dziś czas obstawiać Chodecką[/B]

Tutaj mój nr w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).[/QUOTE]

[B]proponuje spotkanie ok. 16:45 - 17:00 na przystanku Szpital bródnowski koło afrykańskiej rzeźby-wiaty z tymi, które mają dziś czas obstawiać Chodecką[/B]

Tutaj mój nr w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze tylko[B] Chodecka [/B]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]
Telefon do P.Ani, wlascicielki [B]500 709 717[/B]

Link to comment
Share on other sites

inka33
[B]proponuje spotkanie ok. 16:45 - 17:00 na przystanku Szpital bródnowski koło afrykańskiej rzeźby-wiaty z tymi, które mają dziś czas obstawiać Chodecką[/B]

Tutaj nr inki33 w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze tylko[B] Chodecka [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]
Telefon do P.Ani, wlascicielki [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3

Sunie najlepiaj wolac- SUNIA!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

inka33
[B]proponuje spotkanie ok. 16:45 - 17:00 na przystanku Szpital bródnowski koło afrykańskiej rzeźby-wiaty z tymi, które mają dziś czas obstawiać Chodecką[/B]

Tutaj nr inki33 w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze tylko[B] Chodecka [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]
Telefon do P.Ani, wlascicielki [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3

Sunie najlepiaj wolac- SUNIA![/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja też będę ze swoją suczą. Podaje numer 791 566 678 jakbym się spóźniała to proszę o telefon albo esa.
Miski na wodę nie wezmę która to ogranie? Ja mogę wziąc butelkę z wodą
Co do jedzenie jej wziąc? Ja dla swojej mam tylko suche no i smaczki więc moge trochę wziąc

Dziewczyny zapisałyście numery do tych Pań ( Ania, Bogusia)

Obróżkę i smyczkę któraś weźmie czy ja mam zabrac? Jak Nam się uda ją złapac , na czymś ją trzeba dostarczyc do domu

Link to comment
Share on other sites

jak już ją namierzycie, to przykucnijcie, bez gwałtownych ruchów, nie podnoście nad nią ręki itd. jak już będzie bardzo blisko - tak na swobodne wyciągnięcie ręki to zdecydowanie przyciśnijcie ją do ziemi, tak, żeby wam nie zwiała....


a potem to już na spokojnie można ją wziąć na ręce (nie wyrywa się i nie drapie), czy tam założyć smycz itd. :)


życzę powodzenia :) tyle mogę zrobić na obecną chwilę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ja też będę ze swoją suczą. Podaje numer 791 566 678 jakbym się spóźniała to proszę o telefon albo esa.
Miski na wodę nie wezmę która to ogranie? Ja mogę wziąc butelkę z wodą
Co do jedzenie jej wziąc? Ja dla swojej mam tylko suche no i smaczki więc moge trochę wziąc

Dziewczyny zapisałyście numery do tych Pań ( Ania, Bogusia)

Obróżkę i smyczkę któraś weźmie czy ja mam zabrac? Jak Nam się uda ją złapac , na czymś ją trzeba dostarczyc do domu[/QUOTE]

Ja naszykowałam trochę żarełka. Wymieszane suche z mokrym i gotowanym kurczakiem - jest tego niedużo...

Mogę wziąć wodę również.

Mogę tez wziąć jakąś szmatkę, w razie gdyby to było straszne brudactwo.

Weźcie jakieś małe pudełeczka, żeby to jedzenie może jakoś podzielić na kilka miejsc i żeby było na wodę (ja ostatnio wyrzuciłam plastiki...) Można by tej warzywniaczce trochę zostawić, jakby sunia pojawiła się rano.

Może tez warto trochę zostawić cieciowi parkingu, który jest tuz obok komisariatu po drugiej stronie ulicy, więc może jeszcze troszkę jedzenia zorganizujcie.

Nie mam obróżki, ale nie wiem, czy jest konieczna.

Czy ktoś może mieć wydrukowany kolorowy plakat/ulotkę dla tego ciecia? A może jeszcze do pokazania/naklejenia w komisariacie?

Mam zapisane numery do: p. Ani, Ellig, nausicaa, Atomówki i Bogusi.
W razie czego, to będę dzwoniła z nr ojca, bo mam mało abonamentu, a odbierać mogę swój (podawałam dwa).

Ja psa chyba nie wezmę, bo on jest zbyt niespokojny na spacerze - trzeba go bardzo pilnować, żeby nie rozrabiał - nerwowo reaguje na rowery itp.

Zbiera się na deszcz - mam nadzieję, że ta kobita nie zamknie wcześniej stoiska...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']inka33
[B]proponuje spotkanie ok. 16:45 - 17:00 na przystanku Szpital bródnowski koło afrykańskiej rzeźby-wiaty z tymi, które mają dziś czas obstawiać Chodecką[/B]

Tutaj nr inki33 w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze tylko[B] Chodecka [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]
Telefon do P.Ani, wlascicielki [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3

Sunie najlepiaj wolac- SUNIA![/B][/QUOTE]
[B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Ja naszykowałam trochę żarełka. Wymieszane suche z mokrym i gotowanym kurczakiem - jest tego niedużo...

Mogę wziąć wodę również.

Mogę tez wziąć jakąś szmatkę, w razie gdyby to było straszne brudactwo.

Weźcie jakieś małe pudełeczka, żeby to jedzenie może jakoś podzielić na kilka miejsc i żeby było na wodę (ja ostatnio wyrzuciłam plastiki...) Można by tej warzywniaczce trochę zostawić, jakby sunia pojawiła się rano.

Może tez warto trochę zostawić cieciowi parkingu, który jest tuz obok komisariatu po drugiej stronie ulicy, więc może jeszcze troszkę jedzenia zorganizujcie.

Nie mam obróżki, ale nie wiem, czy jest konieczna.

Czy ktoś może mieć wydrukowany kolorowy plakat/ulotkę dla tego ciecia? A może jeszcze do pokazania/naklejenia w komisariacie?

Mam zapisane numery do: p. Ani, Ellig, nausicaa, Atomówki i Bogusi.
W razie czego, to będę dzwoniła z nr ojca, bo mam mało abonamentu, a odbierać mogę swój (podawałam dwa).

.[/QUOTE]
[B]koniecznie jakis stary recznik lub kocyk bo latwiej zlapac psa , narzuca sie kocyk i lapie, moze kupisz jakies pasztety drobiowe sa tanie i juz w pudeleczku, zwroce pieniadze.I doskonaly pomysl z tym cieciem[/B] , poprosze Bogusie moze bedzie mogla na jutro wydrukowac, teraz jest na spotkaniu w WW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]koniecznie jakis stary recznik lub kocyk bo latwiej zlapac psa , narzuca sie kocyk i lapie, moze kupisz jakies pasztety drobiowe sa tanie i juz w pudeleczku, zwroce pieniadze.I doskonaly pomysl z tym cieciem[/B] , poprosze Bogusie moze bedzie mogla na jutro wydrukowac, teraz jest na spotkaniu w WW.[/QUOTE]
[B]jak już ją namierzycie, to przykucnijcie, bez gwałtownych ruchów, nie podnoście nad nią ręki itd. jak już będzie bardzo blisko - tak na swobodne wyciągnięcie ręki to zdecydowanie przyciśnijcie ją do ziemi, tak, żeby wam nie zwiała....
a potem to już na spokojnie można ją wziąć na ręce (nie wyrywa się i nie drapie)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][B]791 566 678[/B] [I][B]Atomowka[/B][/I][/QUOTE]

[quote name='Ellig'][I][B]Bogusia bedzie jutro rano o 9 w tym samym miejscu gdzie dzisiaj czyli miedzy kioskami a Pania, ktora sprzedaje warzywa[/B][/I]![/QUOTE]

[quote name='Ellig'][B]jak już ją namierzycie, to przykucnijcie, bez gwałtownych ruchów, nie podnoście nad nią ręki itd. jak już będzie bardzo blisko - tak na swobodne wyciągnięcie ręki to zdecydowanie przyciśnijcie ją do ziemi, tak, żeby wam nie zwiała....
a potem to już na spokojnie można ją wziąć na ręce (nie wyrywa się i nie drapie)[/B][/QUOTE]

[quote name='Ellig']inka33
[B]proponuje spotkanie ok. 16:45 - 17:00 na przystanku Szpital bródnowski koło afrykańskiej rzeźby-wiaty z tymi, które mają dziś czas obstawiać Chodecką[/B]

Tutaj nr inki33 w Plus (który czasem się wyłącza) [B]661 950 817 albo 22 371 73 87[/B], który działa jak stacjonarny, ale jest przenośny (nomadic Sferii).

Uwazam, ze tylko[B] Chodecka [/B][COLOR=red]i zabrac ze soba troche karmy jakies miseczki z woda ,zeby postawic w krzakach.moze kocyk, bo najlatwiej jest zlapac psiaka.[/COLOR]
Telefon do [B]Bogusi 507 196 636[/B]
Telefon do P.Ani, wlascicielki [B]500 709 717 adres, ul. Toruńska 52/3

Sunie najlepiaj wolac- SUNIA![/B][/QUOTE]

[quote name='Ellig'][B]koniecznie jakis stary recznik lub kocyk bo latwiej zlapac psa , narzuca sie kocyk i lapie, moze kupisz jakies pasztety drobiowe sa tanie i juz w pudeleczku, zwroce pieniadze.I doskonaly pomysl z tym cieciem[/B] , poprosze Bogusie moze bedzie mogla na jutro wydrukowac, teraz jest na spotkaniu w WW.[/QUOTE]
Nic nie mowie chyba serce mi peknie..............

Link to comment
Share on other sites

Niestety suni nie ma
Pani z warzywniaka nie widziała jej dzisiaj, ale zostawiłyśmy karmę i nr telefonu w razi gdyby sunia się pojawiła
Obeszliśmy cały park, okolice Chodeckiej i polanke przy Rembielińskiej nikt suni nie widział

Szczerze podejrzewam,że sunia jest już w innym miejscu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Niestety suni nie ma
Pani z warzywniaka nie widziała jej dzisiaj, ale zostawiłyśmy karmę i nr telefonu w razi gdyby sunia się pojawiła
Obeszliśmy cały park, okolice Chodeckiej i polanke przy Rembielińskiej nikt suni nie widział

Szczerze podejrzewam,że sunia jest już w innym miejscu[/QUOTE]
Moze sie jeszcze pojawi albo jest juz slaba, nie daj Boze:(
Jutro o 9 jedzie tam Bogusia i inka, beda jeszcze rozwieszac plakaty.
serdecznie dziekuje za wszystko...................

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...