Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

Cześć! A w okolicy są postoje TAXI, można spróbować dać taksówkarzom fotki, oni pół dnia na postojach stoją czekając na kurs(przeważnie ci sami), trzeba ładnie się uśmiechnąć i poprosić.... zaraz puszczę na FB z nową fotką, bo naprawdę Sunia wygląda zupełnie inaczej!!!! Ellig, zrób proszę nowe ogłoszenie z nowym zdjęciem, bo wygladają jak zupełnie inne psy! A może w sklepach, na witrynach (od środka) poprosić o przyklejenie, że sytuacja wyjątkowa, można ściemnić,że dziecko płacze za pieskiem..., że z ulic zrywają... ja jutro nie mogę, ale w piątek od 17 jestem do dyspozycji. Popytam znajomych, może znajdą chwilkę!!! 17 może być zbyt wczesna, dużo ludzi się kręci, jeśli sunia jest wystraszona, będzie się chowała, może od 18?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłam dzisiaj od 18 do ok 20.20 w okolicy zaginięcia suczki (jakby co to stwór z zielonymi włosami grasujący po parku to byłam ja ;) ) . Przeszłam od przystanku bazyliańska do chodeckiej , okrążyłam park dookoła 2 razy i dokładnie zwiedziłam w środku , niestety suni ani widu ani słychu . No i widziałam tylko jedno ogłoszenie ,wiszące na tablicy u wejścia do parku . Niestety ogłoszeń nie rozwiesiłam bo wyprawa była mocno przypadkowa. Jeśli mogę coś zaproponować to pytajcie też Panów Żuli , wspominając o nagrodzie - to świetne zródło informacji . Ja dzisiaj do poinformowanych Panów Żuli szczęścia też nie miałam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malawia']Cześć! A w okolicy są postoje TAXI, można spróbować dać taksówkarzom fotki, oni pół dnia na postojach stoją czekając na kurs(przeważnie ci sami), trzeba ładnie się uśmiechnąć i poprosić.... zaraz puszczę na FB z nową fotką, bo naprawdę Sunia wygląda zupełnie inaczej!!!! Ellig, zrób proszę nowe ogłoszenie z nowym zdjęciem, bo wygladają jak zupełnie inne psy! A może w sklepach, na witrynach (od środka) poprosić o przyklejenie, że sytuacja wyjątkowa, można ściemnić,że dziecko płacze za pieskiem..., że z ulic zrywają... ja jutro nie mogę, ale w piątek od 17 jestem do dyspozycji. Popytam znajomych, może znajdą chwilkę!!! 17 może być zbyt wczesna, dużo ludzi się kręci, jeśli sunia jest wystraszona, będzie się chowała, może od 18?[/QUOTE]Na FB nikogo nie ma z Brodna juz dawno wkleilam ogloszenia.Jest nowe ogloszenie , posty wyzej.Malawia .Jak wyslac Tobie ogloszenie do druku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig'][img]http://images8.fotosik.pl/2633/7a17b1ef8e4c515f.jpg[/img][/QUOTE]

[quote name='Ellig']Wlasnie z ponad 3 godzinnego obchodu wrocila Kasia, byla w Parku brodnowskim , zagladala we wszystkie krzaki, suni nigdzie nie ma. Natomist w poniedzialek widziala podobna sunie na ul. Bazylianskiej, dwoje ludzi wychodzilo z bloku, (numer poda jutro bo nie pamieta musi sprawdzic na mapie)i Pani niosla ja na rekach, zapytala "jaki ladny piesek, kupiony czy znaleziony?" nie odezwali sie tylko poszli dalej.
Jak wchodzila dzisiaj do sklepow i mowila o suni to wszycsy odpowiadaja ,ze wiedza, ze byly tutaj juz takie 2 panie i mowily. Plakaty niestety ludzie zrywaja na to nic nie poradzimy.Trzeba oplakatowac Bazylianska.[/QUOTE]

[quote name='Ellig']W zeszly czwartek w tym rejonie bylo powieszonych 50 plakatow, wydrukowanych w drukarni:(
inka 33 pisla o tym jak znalazla pozrywane plakaty , ktore sama wieszala.[/QUOTE]

[quote name='Atomowka']No to może zrywają je ludzie którzy znaleźli sunie
U Nas raczej dozorcy ani mieszkańcy nie zrywają
Bazyliańska to blok w sumie tuż obok mnie, proszę niech sprawdzi Kasia nr tej Bazyliańskiej albo przynajmniej który to był mniej więcej blok
Jutro kończę wcześnie pracę, to wezmę psa i poczatuje przed tą Bazyliańska może ktoś będzie z sunią wychodził na dwór[/QUOTE]

[quote name='Aga2402']Ja dzisiaj też obeszłam ul. Bazyliańską, Toruńską, Wyszogrodzką, Chodecką i Park Bródnowski, i widziałam tylko jedno ogłoszenie, ale w takim razie z tego co piszecie trzeba będzie się skupić na Bazyliańskiej.[/QUOTE]

[quote name='exploit-oi']Byłam dzisiaj od 18 do ok 20.20 w okolicy zaginięcia suczki (jakby co to stwór z zielonymi włosami grasujący po parku to byłam ja ;) ) . Przeszłam od przystanku bazyliańska do chodeckiej , okrążyłam park dookoła 2 razy i dokładnie zwiedziłam w środku , niestety suni ani widu ani słychu . No i widziałam tylko jedno ogłoszenie ,wiszące na tablicy u wejścia do parku . Niestety ogłoszeń nie rozwiesiłam bo wyprawa była mocno przypadkowa. Jeśli mogę coś zaproponować to pytajcie też Panów Żuli , wspominając o nagrodzie - to świetne zródło informacji . Ja dzisiaj do poinformowanych Panów Żuli szczęścia też nie miałam .[/QUOTE]

[quote name='Ellig']Dziekujemy bardzo, panow Zuli informowalysmy juz 25 sierpnia i jeszcze w poniedzialek no i wczoraj:([/QUOTE]

[quote name='Ellig']Na FB nikogo nie ma z Brodna juz dawno wkleilam ogloszenia.Jest nowe ogloszenie , posty wyzej.Malawia .Jak wyslac Tobie ogloszenie do druku?[/QUOTE]
Niestety wszystko wskazuje na to ze sunia zostala przez kogos przygarnieta............Wczoraj dwie osoby o roznych godzinach obchodzily wyznaczony rejon poszukiwan i nikt suni nie widzial, wszyscy pracownicy OPS tez sa pojnformowani, chodza po tym terenie codziennie, dostali plakaty, nie widzeli Demi/Maxi..................

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś od 15 ide w rejon. Biorę sucz i czatuję na Bazyliańskiej
Ellig wiesz już może jakim nr bloku ta Bazyliańska?
Ja znam jednego taksiarza, który staje zawsze na postoju na Bazyliańskiej druknę chociaż jeden plakat i mu podrzucę

Powiedzcie mi ile sunia ma mniej więcej ? I czy reaguje na swoje imię Maxi?

Proszę niech ktoś podrzuci mi tu lin do FB zaproszę swoich znajomych z Bródna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ja dziś od 15 ide w rejon. Biorę sucz i czatuję na Bazyliańskiej
Ellig wiesz już może jakim nr bloku ta Bazyliańska?
Ja znam jednego taksiarza, który staje zawsze na postoju na Bazyliańskiej druknę chociaż jeden plakat i mu podrzucę

Powiedzcie mi ile sunia ma mniej więcej ? I czy reaguje na swoje imię Maxi?[/QUOTE]
Dzisiaj mam dostac informacje jaki to byl nr bloku.
Sunia jest mloda okolo 1,5 roku, moze miec jeszcze troche opuszczone sutki bo karmila szczeniaki, jest niewielka , wazy okolo 5 kg.Mysle ,ze lepiej reaguje na DEMI bo nowe imie nosila tylko 4 dni.
Dziekuje bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co może lepiej jak się rozdzielimy jednak
Ja obstawię Bazyliańską i będę sobie siedziała i krążyła wokół nawet kilka godzin mogę, jeżeli sunia jest u kogoś prędzej czy później ktoś z nią wyjdzie na spacer
Nie chciałabym robić rundy po całym Bródnie bo takie wycieczki to nie dla mojej suczy, ona już wiekowa, jak z nią za długo łażę to ciągnie do domu
A tak sobie usiądę na ławce, sunia obok poleży co jakiś czas rundka na rozprostowanie nóg i może coś wyczaimy

No nie wiem chyba tak będzie lepiej, ja obskoczę jeden rejon, nausicaa drugi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Wiesz co może lepiej jak się rozdzielimy jednak
Ja obstawię Bazyliańską i będę sobie siedziała i krążyła wokół nawet kilka godzin mogę, jeżeli sunia jest u kogoś prędzej czy później ktoś z nią wyjdzie na spacer
Nie chciałabym robić rundy po całym Bródnie bo takie wycieczki to nie dla mojej suczy, ona już wiekowa, jak z nią za długo łażę to ciągnie do domu
A tak sobie usiądę na ławce, sunia obok poleży co jakiś czas rundka na rozprostowanie nóg i może coś wyczaimy

No nie wiem chyba tak będzie lepiej, ja obskoczę jeden rejon, nausicaa drugi[/QUOTE]
Dziekuje jestem wdzieczna za kazda pomoc:)
[URL="http://www.dogomania.pl/members/110988-Journey"]Journey[/URL] napisala ,ze jest 40 km od Warszawy...........

Link to comment
Share on other sites

Demi/Maxi raczej nie obejrzy się na imię Demi....., ponieważ w schronie psy raczej nie identyfikują się ze swoimi imionami, wiadomo, że nie mówią się do psa codziennie po imieniu.....

ja zawsze ją wołałam "sunia" .... na to w sumie reagowała jakoś bardziej


dziękuję wszystkim za zaangażowanie :)

Link to comment
Share on other sites

inka33 nie ma dostepu do netu,ale przekazuję w jej imieniu, że postara się dołączyć dziś do exploit, proponuje spotkanie gdzieś przy Junonie. kończy jej się abonament.
ja dziś moge dołączyć z TZ po pracy czyli ok 17, ale Bródna nie znam, więc trzeba mi podac dokładny adres.
mieszkam przy tarchomińskiej i tam suni nie widziałam, ale jakiś plakat wisiał przy jednym z przejść w tym długaśnym bloku na kijowskiej (o ile to ten plakat był, taki czarnobiały i nie było widać, że sunia jest ruda). teraz już zdaje się nie wisi.
exploit, wysyłam Ci nr inki33 na priv

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nausicaa']inka33 nie ma dostepu do netu,ale przekazuję w jej imieniu, że postara się dołączyć dziś do exploit, proponuje spotkanie gdzieś przy Junonie. kończy jej się abonament.
ja dziś moge dołączyć z TZ po pracy czyli ok 17, ale Bródna nie znam, więc trzeba mi podac dokładny adres.
mieszkam przy tarchomińskiej i tam suni nie widziałam, ale jakiś plakat wisiał przy jednym z przejść w tym długaśnym bloku na kijowskiej (o ile to ten plakat był, taki czarnobiały i nie było widać, że sunia jest ruda). teraz już zdaje się nie wisi.
exploit, wysyłam Ci nr inki33 na priv[/QUOTE]
tel. do Bogusi z Pragi, ktora wie gdzoe miszka pani Ania i ktora rozwieszala plakaty juz masz, wysylalam na pw.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dostalam wiadomosc , sunia codziennie przychodzi na ul. chodecka 4 tak mniej wiecej tam jest poczta, apteka , alkochole 24 i handlarze warzywami oraz kiosk Ruchu i maly sklepik , pani z kiosku i z tego sklepiku powiedziala ,ze sunia przychodzi codziennie rano i wieczorem i prosi o jedzienie, kto moze tam dzisiaj byc wieczorem tak jak zamykaja te sklepiki, nie wim co robic...................:([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Ja wieczorem mogę tam pojechać. O której 19-20?
to znaczy,że sunia jednak nie jest u kogoś?
A osoba która widziała sunie jak wychodziła z Bazyliańskiej jest pewna,że to ta sunia?[/QUOTE]
wlasnie rozmawialam i mowi ,ze pomylila ulice to byla rembelinska ale to nie wazne bo dzisiaj odezwaly sie te panie ze sklepu i kiosku ruchu jak tamtedy przechodzila i powiedzialy ze zloscia ,ze ta sunia przychodzi rano i wieczorem, nie wiem o ktorej tam zamykaja te sklepiki ale pewnie jak sie robi zmrok.
[B]Atomowka[/B] skontaktuj sie prosze z [B]inka33[/B], powiedziala ,ze tez postara sie byc dzisiaj a jak sie z Toba kontaktowac.
[B]inka[/B] zaproponowala zbiorke przy przystanku autobusowym [B]Szpital Brodnowski[/B]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/114728-nausicaa"]nausicaa[/URL] [/B]jak sie z Toba skontaktowac?Prosze zadzwon do [B]Bogusi[/B] wlasnie pojechala na [B]Chodecka[/B].
najlepiej jakby sie wszyscy umowili telefonicznie.Podaje tel do Bogusi [B]507 196 636[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Dlaczego ze złością?

Skrzynkę odgruzowałam.[/QUOTE]Ok, bo nie moglam odpisac .
Moze dlatego ze nie lubia tej osoby, pracuje OPS.
Bogusia pojechala tam w tej chwili ,zeby sie namowic z tymi Paniami ze sklepiku i kiosku ale bedzie potrzebna pomoc wieczorem , podaje tel do Bogusi [B]507 196 636[/B],

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...