Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Nutusia']No przecie nie piszę do Cię, tylko do osób z Bródna! :)[/QUOTE]No przecie :) ale ja spac nie moge przez te sprawe.............

[URL]http://www.gazetaecho.pl/?drobne_szukam-psa/cat/29[/URL]

[url]https://www.facebook.com/group.php?gid=263995769119[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Z drżącym sercem zaglądam na wątek i z nadzieją...

Ellig, mi wyskakuje błąd - strona się nie otwiera...[/QUOTE]
dogo kasuje link......................

[url]http://www.adopcje**********/viewtopic.php?p=10690#10690[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ale o co chodzi? Pani Ania wzięła szczeniaka na DT?... Bo nadal link pokazuje błąd.

Dzwonił pan Michał, że na Paluchu jest bardzo podobna sunia, ale... od 16 sierpnia, więc to nie Maxi :( Ma problem z drukarką, ale obiecał wydrukować plakat w pracy i powiesi na Paluchu...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie wydaje mi się że widziałam podobnego psiaka tylko że był bez obroży i smyczy.Niestety było to kilka dni temu ... Beżowa sunia ,(raczej) z zawiniętym do góry ogonkiem. Szła ulicą Chodecką . Nie reagowała na wołanie,próbowałam do niej podejść ale była nieufna i mnie mijała . Zniknęła mi z oczu w miejscu gdzie są krzaki przy parku ,po przeciwnej stronie ulicy niż sklep z alkoholami 24. Wyglądało to trochę tak jakby ukryła się w tych gęstych krzakach po stronie parku miedzy przystankiem chodecka a wyszogrodzka.

Link to comment
Share on other sites

Patrząc na zdjęcie psiaka od góry ten co go widziałam był naprawdę bardzo podobny - miał właśnie takie ciemniejsze prześwity na grzbiecie. Psiak niestety nie dał się złapać ale też nie wyglądał na spanikowanego . W miarę spokojnie sobie dreptał w nieokreślonym kierunku . Obwąchiwała bramę jakiegoś zakładu czy czegoś co jest zaraz obok przystanku i sklepu alkohole 24. Stał albo nadal tam stoi duży dostawczy samochód ,który też dokładnie obwąchała i za który się chowała przede mną . Szukajcie jej w tych krzakach bo tak wyglądało jakby właśnie tam wlazła. One są gęste i ja już niestety pod nimi nic nie widziałam ale nie widziałam też żeby psiak szedł dalej. Może nie zauważyłam a może właśnie tam się schowała.

A jest to bardzo blisko ulicy na której zaginęła sunia . Szkoda że dopiero teraz trafiłam przypadkiem na ten wątek . Trzymam kciuki za sunie. mocno.

Link to comment
Share on other sites

Jako Bródniaczka na prośbę [B]mmd[/B] i [B]Czorcika[/B] wydrukowałam dziś trochę tych ogłoszeń/ plakatów. Starczyło mi kasy na 2 kolorowe i 7 czarno-białych (przepraszam, że tak mało :oops:). W drukarni dołożyli mi jeszcze gratis 3 czarno-białe. Są jeszcze czasem Ludzie na tym świecie! :)

Suni nigdzie nie widziałam, choć trochę czasu spędziliśmy dziś z Kajtem na spacerach po Bródnie. :shake:

Z pomocą córki i TŻ powiesiłam:
- (właściwie właścicielka samodzielnie :) ) na sklepie zoologicznym na Kondratowicza
- (nielegalnie) na płocie metalowym niedaleko Biedronki *)
- na tablicy na ulotki Delikatesów naprzeciwko Biedronki (kierowniczka osobiście! :) )
- (nielegalnie) na ogrodzeniu ujęcia wody oligoceńskiej przy Suwalskiej
- (nielegalnie) na płotku przy sklepie na Suwalskiej 11 (pijaczki-psiarze i dzieci)
- na okiennicy piekarni "drewnianej" róg Kondratowicza i Rembielińskiej
- (nielegalnie) w Parku Bródnowskim na barierce mostku **)
- w Parku Bródnowskim na tablicy placu zabaw naprzeciwko boisk Syrenka
- (nielegalnie) na słupku billboardu niedaleko pizzerii na Bazyliańskiej
- (nielegalnie) na oknie poczty obok klubu Junona (ul. Bazyliańska)

Chciałam powiesić niedaleko budki z używanymi podręcznikami (róg Rembielińskiej i Bazyliańskiej), ale tam już był - kolorowy. :)

Jutro jeszcze powieszę gdzieś na Chodeckiej - po tym, co przeczytałam i gdzieś koło bazarku. Może jeszcze znajdę sponsora na dodrukowanie, to będzie więcej. :evil_lol:


*)
Na Biedronce "nie wolno, bo kierowniczki nie ma". :confused:
Na aptece na tyłach Biedronki "nie wolno, bo kierowniczka nie ma czasu".:confused:
Na kiosku nieopodal "nie można, bo nie i już".:question:

**)
Gdzie przy okazji byłam niestety świadkiem bójki "młodzieży" z ciosem dresa z piąchy w twarz dziewczyny, która aż wyrżnęła głową o schody... :nerwy:

Mimo wszystko - trzymam mocno kciuki i rozglądam się wokół po Bródnie. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dałam wczoraj znać Bogusi o postach exploit-oi - miała jeszcze wczoraj powiadomić panią Anię... Maxi - pokaż się sunieczko...[/QUOTE]
Pani Ania byla dzisiaj rano w tej okolicy , rozmawiala tez z wlascielka jakiegos sklepu, obok ale nie widziala suni. Zostawila swoj nr telefonu w sklepie.:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Czyli rozumiem, że te krzaki, o których mowa, pani Ania "przetrzepała"... Cholerka, gdzie to psiątko poszło?...[/QUOTE]
Podobno tak, ale ja mysle ze jak nie bedzie wiecej osob i nie zrobi sie poszukiwan to chyba nic z tego, skoro jak teraz pisze [B]kasumi[/B]-Demi jest strachliwa i musiala ja podejs zeby zlapac, rozumiem dlaczego sie przestraszyla.

kasumi jak podeszlas Demi?To jest wazna wskazowka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...