Jump to content
Dogomania

Beżowa mikro sunia ZERWAŁA SIĘ ZE SMYCZY! // Wawa - Bródno //, szczeniak już w DS!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='mgie']W sprawie Loretki przyszedł mail. Tylko nie wiem czy Pani nie kombinuje aby ją wziąć ze schronu bez podpisywania umowy. Bądźcie czujne. Wysyłam do Ellig na PW.[/QUOTE]
dziekuje zaraz przeczytam. [B]Mama Loretki jedzie w niedziele do domu!!!!!!!!!!!!!:)Na 100%[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jestem po rozmowie z p. Bogusią :)

Dom jak najbardziej ok, pani, która ma zaadoptować Demi poświęca się dla psiaków :) wzięła sobie bidę ze schronu - jakiegoś schorowanego staruszka itd. dom super :)\\


aha, co do Lloret, to słyszałam, że ma iść na tymczas do jakiejś p.Doroty z Radomia (ma już kilka psów na DT z radomskiego schronu), bo stwierdziła, że taka bida będzie sama siedzieć... :)
p. Magda psycholog ma z nią kontakt, więc wszystko powinno być dograne :)

jeszcze raz dziękuję za znalezienie tak cudownego domu dla Demi, jest mi ona szczególnie bliska, bo sama ją znalazłam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Myślę, że malutka też szybko znajdzie dom, bo ładny mikrus z niej :)[/QUOTE]

tak, piękna jest - jedna i druga :D


ale za to jaka szczekliwa! tak biega, że nie nadążam :) byłam dzisiaj z nimi na spacerku, Demi była na smyczy (chociaż pewnie i tak by nie zwiała), a ten mały brzdąc biegał równo za nią, podgryzał,szczekał, no diabeł wcielony! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']jestem po rozmowie z p. Bogusią :)

Dom jak najbardziej ok, pani, która ma zaadoptować Demi poświęca się dla psiaków :) wzięła sobie bidę ze schronu - jakiegoś schorowanego staruszka itd. dom super :)\\


aha, co do Lloret, to słyszałam, że ma iść na tymczas do jakiejś p.Doroty z Radomia (ma już kilka psów na DT z radomskiego schronu), bo stwierdziła, że taka bida będzie sama siedzieć... :)
p. Magda psycholog ma z nią kontakt, więc wszystko powinno być dograne :)

jeszcze raz dziękuję za znalezienie tak cudownego domu dla Demi, jest mi ona szczególnie bliska, bo sama ją znalazłam :)[/QUOTE]
Wszystko jest dograne , matka jedzie w niedziele do domu w Warszawie, mala idzie na Dt tez w niedziele.Nie ma za co dobrze,ze jeszcze jedna bida bedzie miala bardzo dobry dom i za miesiac fundujemy jej sterylizacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']Ale ja właśnie o Loretkę pytam ;)[/QUOTE]Zostala dzisiaj adoptowana ze schroniska, wydawala ja p.Magda osobie z Radomia.Loretka miala byc na razie na dt u p.Magdy ale udalo sie znalesc domek nie z ogloszenia.:)
a mama jedzie jutro do Warszawy dla ktorej udalo mi sie znalesc dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Zostala dzisiaj adoptowana ze schroniska, wydawala ja p.Magda osobie z Radomia.Loretka miala byc na razie na dt u p.Magdy ale udalo sie znalesc domek nie z ogloszenia.:)
a mama jedzie jutro do Warszawy dla ktorej udalo mi sie znalesc dom.[/QUOTE]


Już wszystko wiem :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Ty i tak się ciesz, że zdążyłaś zrobić ogłoszenia :D[/QUOTE]

hahah, dobre :D


tak, potwierdzam, że Lloretka pojechała dzisiaj do domku, bo byłam przy tym osobiście :D rodzinka bardzo fajna :) wszyscy zakochali się w psiaku :)
tak, więc obie sunie w DS!!!

znowu bardzo dziękuję wszystkim za obecność i za taaaaakie tempo :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Jest nowy wątek, ale nie nasz, chociaż "z winy" Ellig ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213209-Batman-mix-jamnika-i-dobermana-juz-pol-roku-w-schronie-%28[/url]

- obstawiam, że będzie krótki ;)[/QUOTE]
z mojej .....................?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Demi juz w domku.P.Magda bardzo zadowolona z domu i Pani Anny. Pani Ania nie mogla sie doczekac przyjazdu Demi.Wygladala przez okno i czekala,sunia miala juz naszykowany posilek. Potem beda zdjecia :)[/QUOTE]

cudownie! :) jak złapię p.Magdę w schronie, to jeszcze powypytuje o szczegóły :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...